Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: K1Ani, az összetevőket feltöltötte: nataliap, Módosítva: 2024. május 13.

• egységesíti az arcbőr színárnyalatait
  • hidratál
  • rugalmassá és finommá teszi az arcbőrt
  • napsugárzással szembeni védelmet nyújt

9 árnyalatban kapható

Mesyy

2024. július 19.

Az elején féltem h az én zsíros bőrömön h fog mutatni,de mivel már a 2ik tubussal vettem meg, így azt mondhatom h elég jó.
Közepes fedése van, könnyű eldolgozni, először ecsettel viszem fel aztán szivaccsal jobban eldolgozom.Van mikor a szemem alá is felkenem korrektor helyett, és meglepő,de ha lepúderezem akkor estig nem ül bele a kicsi ráncaimba.
Nekem nem csípi a szemem. Púderezéssel estig megmarad az arcomon úgyh én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 19.

cherry19

2024. július 11.

Ha kb. 2 órára kell valamilyen arcot összedobnom megteszi, egyébként hosszabban nem marad meg a bőrömön. Sejthettem volna zsíros/kombinált bőrűként, hogy az ilyesmiket nem nekem találták ki, de nagyon el akartam hinni, hogy valamikor nekünk is jut egy színezett hidratáló a drogériából...miután a jó öreg NYX Bare With Me-t kivonták.
10-es árnyalatban vettem meg, ami meglepően baromi sötét a Revlon 150 Buff bőrszínemhez. Sötét és narancssárgás, ráadásul mintha napközben még tovább sötétedne. Önmagában egy kb. közepes fedése van, 35/100-ra tenném. Kb. 2-3 órán keresztül tud jól mutatni a bőrömön, lepúderezve, utána nagyon csillog, nagyon maszatolódós és előnytelenül emel ki.
Sajnos muszáj kevernem egy zöld és egy fehéres mixerrel, hogy passzoljon az árnyalat, akkora mennyiségben, hogy az már a finisht és a fedést, viselési időt is befolyásolja...pozitív irányba. Így el fogom tudni használni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 11.

Natalka

2024. július 3.

Nagyon-nagyon vártam ezt a terméket, azt reméltem, hogy ha csak fele olyan jó lesz, mint mondják, akkor csak jól járhatok.
Hát... pont fele olyan jó.
Nagyon szép a fedése, és nagyon erős is! Masszívan alapozó. Kicsit fényes, de ez még nem is lenne baj, viszont mindent összefog és maszatol. De hiába izzadom le, vagy kenegetem le az arcomról, a nap végén valahogy mégis marad még annyi, hogy ne legyen foltos, és olyan hatású legyen, mintha frissen sminkeltem volna. Szép a bőrképem tőle.
Nem értem:)
Valóban nem annyira kompatibilis a nyári időszakra, amire eredetileg szánták, de 25 fokokban csodás (viszont akkor is maszatol kicsit).
Hármasnál jobb, négyesnél kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 3.

Hát... pont fele olyan jó.
Nem értem:)
Hármasnál jobb, négyesnél kevesebb.

VivienSK

2024. július 2.

Nem tudom mire vélni ezt a sok negatív véleményt, én a márka You Better Work! Bb kréme óta várok egy ilyen termékre. Nekem nyárra tökéletes, megfelelő alappal nekem kibírt egy bulit 40 fokban, valamint egy ugrálós 2 órás rock koncertet (kint a 40 fokban). Nagyon minimálisan fixálom púderrel, csak aT-vonalban, ott is csak éppenhogy, egyébként aAC sminkfixáljóval használom. Szerintem nagyon jó cucc, annak akinek egy kevés bőrhibája van, vagy épp csak egységesebb színt szeretne, tökéletes. A pórusaim kb. nem létezőek, amikor ez van rajtam, minden más termék gyönyörűen terül rajta. A legjobban nedves beuty blenderrel használható szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. július 2.

pm2013

2024. június 3.

Én is a 20-as árnyalat mellett döntöttem, mert ez állt legközelebb a színemhez, de a döntés fő faktora a 30-as spf faktor volt. Ennek ellenére nekem sajnos nem vált be. Az elnevezése (tint) alapján azt hittem, egy könnyedebb állagú, könnyen kenhető termék lesz, de pont az ellenkezője lett az igaz. Nehezen terül, felvitel után ragacsos, nehézkes érzést hagy a bőrön. Anélkül is fénylik, hogy a napra mennék a melegre. A színével és az állagával alapból nem volt bajom, de a viselése annyira nem kellemes és a bőröm annyira fuldokolt alatta, hogy inkább továbbkeresek más fényvédővel kombinált alapozó után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. június 3.

T.szabina0802

2024. május 28.

A 20-as árnyalatot vettem meg, ami talán egy kicsit világos nekem, és már gondolkodtam rajta,hogy veszek egy sötétebb árnyalatot és mixelni fogom őket, de - most rövid törtenetünk végére ugrok - egy elegáns mozdulattal kidobtam a kukába... 🤷‍♀️🤷‍♀️
A pozitívum, hogy lehet alá kenni krémet, nem kukacosodik és így nagyon szép végeredménye lesz az arcomon..
Na de miért dobtam ki? Olyan szinten irritálja a szemem,hogy az valami félelmetes. Fokozott figyelemmel használtam, hogy a szemembe még véletlenül se kerüljön, de mintha belemászna és a vége mindig ugyanaz,hogy ömlik a könnyem,taknyom és még csíp is közben.
Megjegyzem ez az első termék (és remélem az utolsó) ami így irritálja a szemem. Sose volt velem ehhez hasonló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 28.

guppi666

2024. május 22.

Szeretném szeretni de nem megy. Az én szememet is csípi és amikor felkenem totál zsírosbödön hatása van. Próbáltam különböző hidratálóval, fényvédővel de mindig ugyanaz a durván glow hatás ami nekem nagyon nem tetszik mert eleve könnyen zsírosodó bőröm van, így pár óra múlva vállalhatatlan a fejem. Ha pedig nem fixálod púderrel mindent is összefog. Ami pozitívum hogy szerintem elég erős fedése van, pattanás utáni halványabb foltokat egész jól fedi és az ára is szuper. Sajnálom hogy velem nem kompatibilis.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 22.

umpalumpa

2024. május 5.

Kezdem a nem olyan jó hírrel: a mai 25-27 fokban nálam már megbukott lepúderezve is. Ez nem a cucc hibája, de reméltem, hogy hordhatom majd nyáron is, ezek szerint kizárt. Sejtettem, hogy a klimaxos fejemen nem fogja bírni, de jó lett volna... Sajnos a szemem köré sem tudom kenni, mert azonnal irritálni kezdi.
Viszont 23-24 fokig nagyjából nagyon szép marad púder nélkül is. Hidegebb időben aláhidratálva, melegebb légkörben anélkül. Természetes hatású, elég kellemes a bőrön. Már 3 színem van :D 20,30,40. A 20-as szép sárga, nekem való lenne, de nagyon világos. A 30-as barackos, rajtam rózsaszín lesz, amúgy ez a mélység vagy miaszösz lenne jó, csak sárgás-olivásban. A 40-es megint sárgább, de kicsit sötét. Ha magamra szedtem volna egy kis színt, akkor tuti lehetne. Keverem a 20-ast és 40-est a megfelelő színért. Nem igazán kopik, jó sokáig bírja a bőrön. Van egy pici bőrfénye, főleg alákrémezéssel. Olcsó és fényvédőt is tartalmaz. Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 5.

Szanszi

2024. május 5.

Hétköznapra tökéletes kis alapozó, nincs nagy fedése de szépen egységesít, természetes a végeredmény. Púderrel viszonylag tartós, nem emeli ki a száraz foltokat. Véletlenül találtam rá kb. 1 hónapja, azóta csak ezt használom a mindennapokra, pedig vannak high end alapozóim is, de ezt szívesebben kenem. A 20-as árnyalat tökéletes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 5.

HRenata

2024. április 24.

Meglepően jó, számomra legalábbis. Könnyed viselet, enyhe fedést ad vékonyan felvive, ami nekem pont jó és pont elég. Találtam megfelelő árnyalatot is. Normál bőrön tartós, az majd kiderül hogy a meleg időt hogy bírja. Jelenleg ezt használom a hétköznapokon, munkába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.