Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Selymes matt finishű ajakceruza a tökéletes ajakkontúrért.

12 árnyalatban kapható

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 300 , Eladó: pandoca
Állapot: új, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyes átvétel Bp. nyugati vagy előreutalással foxpost

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 4.

Három árnyalatot is beszereztem belőle, egy nude, egy lilás és egy sötét piros. Legtöbbször az ajkaimat teljesen beszínezve használom rúzs helyett, de rúzzsal együtt is jól működik. Kellemes viselni, a tartósságával meg vagyok elégedve és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 4.

eeniko

2020. június 22.

Nekem a 08 big proposal árnyalatban van meg, nagyon örülök, hogy megvettem. Ez a második kontúrceruzám, és szerencsére már volt bátorságom kicsit sötétebb árnyalatot választani, de még ezzel a színnel is természetes hatást tudok elérni. Én általában nem kontúrozom az egész ajkamat, inkább csak felül középen hangsúlyozom ki, elsatírozom, ami optikailag nagyítja és egyszerűen szebbé teszi az ajak formáját. Mindenképpen 5 csillag jár neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Rean519

2020. június 15.

Az egyik legolcsóbb és legjobb szájceruza. Nagyon szeretem, sokszor nem csak kontúrnak, hanem rúzsként is használom és így is nagyon rartós és nagyon szép színe van. Kicsit szárít, de nekem elég ha ajakbalzsamozok előtte és utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

2020. május 29.

Nem találtam még ennél jobb ajakkontúr ceruzát... az örök kedvenc a 08 big proposal árnyalat, tökéletes nude. Nem túl kemény, nem túl krémes és nagyon tartós. Az ára is verhetetlen, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Fehereszti

2020. április 30.

Én nem értem ezeket az Essence ceruzákat a szó pozitív értelmében. 350 Ft... egy tábla csoki ára. Egy kávé többé kerül. Ehhez képest egy álomjó ceruza, rajtam teljesen tartós, elég kemény de nem túlzottan, szeretem a mattabb keményebb ceruzákat. A tartósság miatt nem jó ha túl puha szerintem. A színe is gyönyörű, simán egy szinten van a jóval drágább ceruzáimmal. Egyértelmű az 5* ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

BLili

2020. április 13.

Imádom, egy ilyenem van, már kb csak egy 8 centis darab van belőle. Ár-érték arányban verhetetlen. Csodálatos színe van, és ehhez képest pár száz Ft volt. Elég tartós szerintem, mivel nem puha az anyag és emiatt nem kopik olyan gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

ClassyAndFabulous

2020. április 13.

Hosszú ideje szeretem ezeket a ceruzákat. Legtöbbször kerül a kosárba egy, ha drogériában járok. Finom, puha, tartós termék, könnyű vele dolgozni, nagyon jól együttműködik akár nem Essence rúzsokkal is. Abszolút az egyik kedvencem.
A gyűjtemény:
05 Melt your heart
08 Big Proposal
10 Miss you much
11 Sucker for grey
15 Something different

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

A gyűjtemény:
05 Melt your heart
08 Big Proposal
10 Miss you much
11 Sucker for grey
15 Something different

Zsuliette

2020. március 25.

Ár-érték arányban nagyon jó, nem túl tartós, de könnyű használni. Nekem a 14-es lilás árnyalat a 09-es barnás van meg és a 07-es nude színnel szoktam árnyalni az erős színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Lina14

2020. március 7.

A 03 barna és 08 rózsaszín van meg. kicsit keményebb és szárazabb, de szépen kenhető a formula, nem mozdul el napközben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

AnnaR

2020. január 9.

Nem nagyon vannak elvárásaim az ajaceruzák felé, de ez kifejezetten tetszik. A 07-es árnyalat van meg, nagyon szép szín, könnyű kenni, kb tartós, kopni szépen kopik. Rúzs helyett is szívesen viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.