Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 349-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 349

Selymes matt finishű ajakceruza a tökéletes ajakkontúrért.

12 árnyalatban kapható

Ár: 349 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence Ajakceruza
Ár: 200 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
suti95

2019. október 13.

Nem akartam ajakceruzát vásárolni, de megláttam az árát és nem tudtam ellenállni a 08-as big proposal árnyalata van meg. Szép nude szín, teljes ajkon rúzs helyett is szívesen viselem mivel tartós és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

HChristelle

2019. szeptember 25.

Könnyű vele dolgozni, nem túl kemény de nem is túl puha. A színválaszték lehetne kicsit nagyobb, de hát ez van. Az áráért nagyon nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

browning

2019. január 7.

Jók a színek, de nekem valahogy kemény a ceruza, nem igazán fog a számon sajnos. 02 nude painting van meg belőle, gyönyörű szín pedig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

supercinti5

2019. január 2.

Nagyon szeretem! Tartós, nem szárítja a számat, tartósabb tőle a rúzs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Nagyon szeretem! Tartós, nem szárítja a számat, tartósabb tőle a rúzs!

Lussi

2018. december 2.

Az egyik kedvencem, nem túl krémes és könnyen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Az egyik kedvencem, nem túl krémes és könnyen lehet dolgozni vele.

lildiko

2018. augusztus 25.

Hát ez már a harmadik Essence ajakkontúr ceruzám, és nekem már kicsit idegesítő, hogy folyamatosan változtatgatják, mert mindig van egy kedvencem, amibe beleszeretek és aztán egyszer csak eltűnik a polcokról. :D Eddig a Essence összes ajakkontúr változatából megtaláltam a kedvencemet. Ebből a 11-es Sucker for grey árnyalat jött velem, ami szép, de a Longlasting tekerős változatának 07-es Plum Cake-jét nem tudja egyelőre lekörözni, olyat meg ár nem találok. :((( Egyébként baromi jó színe van, csak nem annyira lilás. A használata könnyű,, puha és szép pigmentált, és hál' istennek ez is olyan tartós, mint az elődei. Régebben sokat rúzsoztam, de ma már csak ezeket a szuper kis ceruzákat használom a teljes ajkaimra. Olcsó, könnyű vele dolgozni, pigmentált, tartós, hát mi kell még? Nekem semmi, számomra tökéletes ez is, mint az elődei. 5 csillag. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 7.

Nekem annyira nem jön be. Nem valami egyszerű dolgozni vele és csak karcolgatom vele az ajkaimat. Az ára nagyon jó és lehet hogy újra fogok vele próbálkozni de az első pár használat nem volt valami pozitív.

Update: Kiprobaltam ajakapolo felett és igy sokkal jobban csúszik és pigmentaltabb is, úgyh valószínűleg többet fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

dorinav

2018. július 28.

A 08-as árnyalat van meg belőle és imádom! Az ára is szuper! Egy fél napot szépen kibír és nem csak kontúrozásra tökéletes, de akár rúzsként is használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

dynah13

2018. június 26.

Ennyi penzert megbocsajtom neki, hogy picit kemeny, es nem olyan konnyu dolgozni vele. A szinei szepek, es eleg jol tart is a ruzs alatt. Jobban szeretem a tekeroseket, de nem rossz termek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Enszi

2018. április 20.

A rúzs felvitele előtt szerintem tökéletes a száj kontúrozására. A keménysége pont megfelelő. Egyszerű vele dolgozni, nem kenődik és elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.