Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: busa01206, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 4.

Egészséges, friss pírt ad a bőrnek. A krémes, kézzel is könnyen elkenhető textúra porrá olvad a bőrön.

2 árnyalatban kapható

sorsi83

2017. november 1.

Barackos árnyalatban vettem meg, a színe nagyon szép, könnyű vele dolgozni, de pattanásos leszek tőle sajnos. Úgyhogy nem használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

MolnarBianka

2017. április 19.

Nem szeretem a pirosítókat,de ez valahogy a szívembe lopta magat.
Kifejezetten tetszik,hogy krém állaga van,igy sokkal könnyebb eldolgozni és nehéz túlzásba esni vele.
Nekem a barackosabb árnyalat van meg,azt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Nem szeretem a pirosítókat,de ez valahogy a szívembe lopta magat.
Nekem a barackosabb árnyalat van meg,azt imádom!

Anheszenamon

2016. június 23.

Nekem egy barackos árnyalatban van meg, nagyon szép a színe. Az ujjaimmal szoktam felvinni és eldolgozni az arcomon. Sajnos nekem nem tartós, ahogy egyik pirosító sem. Ennek ellenére nem rossz termék, csak néhány óránként újra kell igazítanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

tagnes96

2016. június 22.

Leértékelve vettem a Rossmannban, ez volt az első, és az egyetlen pirosító, amit eddig használtam. Szerintem szép, jól nézett ki a bőrömön, és azt hittem, hogy nagyon rózsaszín lesz, de nem volt az. Viszont abbahagytam a használatát, miután megláttam, hogy vannak benne komedogén összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Heloise

2016. április 18.

Érdekes, nekem pont a tartóssága az erőssége, de nyilván ez is bőrfüggő. Eddig csak por állagú pirosítóim voltak, de nagyon kíváncsivá tettek, hogy mivel tudnak többet vagy kevesebbet az ilyen krémes pírek. Sok helyen hallottam, hogy a szárazabb, fakóbb, idősödő bőrön a krémes termékek sokkal szebben működnek, nem fárasztják el az arcot és nem emelik ki úgy a ráncokat mint a por állagúak. Maximálisan osztom, tényleg élénkíti a tekintetet egy ilyen krémes textúra. No nem úgy hogy zsírosan fénylik az almácskákon, hanem selyemfénnyel ragyogja be az arcot, ami által sokkal üdébb és fiatalabb lesz a tekintet. Nem kell hozzá speciális ecset, bárhol bármikor ujbeggyel, vagy beauty blenderrel eldolgozható. Egész nap a helyén marad, este lemosáskor is ugyanolyan szép és intenzív a színe. Ami szerintem fontos, hogy felvitelkor viszonylag gyorsan és egyenletesen oszlassuk az arcon mert hamar szárad, és mivel ultra tartós, ahová odakerült onnan már csak sminklemosóval vagy alapozóval tudjuk korrigálni. A 20-as "Everything is better in pink" van meg, de a másik barackos árnyalatot is tuti megszerzem, mert azt kell hogy mondjam mindkettő a tavasz slágerszíne. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

dori96

2016. február 5.

350ft most:)
mèg barátkozunk.egyenlőre meg vagyok vele elègedve,bár kicsit mintha csillámosan fènylene.de a színe viszont tetszik,jól èpíthető nem rossz,de nem csodaszer.:)

update: nem valami tartós. sőt. -1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

350ft most:)

update: nem valami tartós. sőt. -1 csillag

cicafun

2016. január 31.

Tökéletes!!! A kiárusítás alkalmával tettem szert mindkét árnyalatra. Mindkettő csuda jó és nagyon tartós. Gyönyörű természetes selyemfényt adnak az arcnak. Nem is gondoltam volna, hogy krémpirosítóval ennyire natúr hatást lehet elérni. A színintenzitás jól építhető. Ujjal könnyedén felvihető és eldolgozható. A barackos és.a rózsaszín árnyalat is álomszép. A barackos színnel nagyon szép üde hatást lehet elérni, a rózsaszín elsőre ránézésre nagyon intenzívnek és erősnek tűnik, de eldolgozva vele is szép természetes rózsás pírt lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

vera01

2016. január 27.

Nekem a barackos árnyalat van meg, ami jól megy a fehér bőrömhöz. Könnyen lehet vele dolgozni a krémes állaga miatt. Télire kerestem egy krém pirosítót, hogy az így is száraz bőrömre ne púder alapú pirosító kerüljön. Már jó ár hónapja megvan és még mindig szívesen használom mindennap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Apophis

2015. december 6.

A barackos színű van meg, és az egyik kedvenc pirosítóm. Nagyon természetes színe van, egészséges színt tud varázsolni az arcomra. A színe nem matt, inkább olyan selyemfényű, de egyáltalán nem tolakodó (nincsenek benne óriási csillámok). A tartóssága is kiemelkedő, egy 8 órás munkanap után még mindig szépen látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Adree86

2015. július 20.

Szerintem is tökéletes választás! A rózsaszín árnyalatot használom, nagyon könnyen eldolgozható, nagyon kellemes, természetes összehatást lehet vele elérni. Tartós, ennyi pénzért jobbat nem nagyon tudok elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin