Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. július 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homokhatású fedőlakk, mellyel bármely lakk homoklakk-hatásúvá varázsolható

Egyszerűen fesd ki a kívánt színnel körmeid, hagyd őket teljesen megszáradni, majd használd a sparkle sand top coat-ot. Így olyan színű homoklakkot viselhetsz, amilyet csak szeretnél!

telelle

2016. január 15.

Megláttam leárazva és azonnal rávetettem magam, imádom a smirglis lakkokat. Felkentem önmagában és más színekre is, viselhető mindkét módon, csak minth kicsit tompítana az alatta levő körömlakk színén, és egyrtelműen látszik hogy felékentem és nem egybeolvad a színnel mint a sparkle sand effect-es lakkok. Lehet irreálisak voltak az elvárásaim xD Paszteles színű lakkokkal viszont nagyon szépen mutat, és tényleg megsemmisíthetetlen

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

lucintaa

2015. december 3.

Szeretem! :)
Iszonyat tartóssá teszi a körömlakkot, gyönyörű homok hatása van, és dekoratív csillogást ad. Az ecsetével szépen lehet dolgozni, és maga az anyag jól adagolható. A lemosása valóban nehézkes, de ez már annyira megbocsátható...
Vigyázok rá. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Szeretem! :)
Vigyázok rá. :)

Loona

2015. december 3.

Kiárusításon találtam rá erre a lakkra Rossmannban, és amikor kosaramban ezzel a lakkal beálltam a sorba, még mindig nem voltam benne biztos, hogy nekem ez tényleg kell, még leárazva sem. Jól hangzott a hatás, amit ígért, de az üvegben elég meleg színűnek tűnt, én meg azokat egyáltalán nem szeretem magamon.

Nagyot tévedtem, és azóta nagyon örülök, hogy végül mégsem szaladtam vissza és tettem vissza a polcra, mert nagy kedvenc lett! Sosem próbáltam még homoklakkot, így nekem a hatása egyáltalán nem okozott csalódást. Nagyon tetszik, hogy bármelyik lakkommal tudom kombinálni, és az eredmény egy teljesen más, a hideg színeimmel nagyon szépen kombinálható hatás (felkenve egyáltalán nem marad benne semennyi meleg árnyalat), plusz extra tartósság: vészhelyzetben még olyan manikűr élettartamát is ki tudtam vele tolni még napokkal, ami már pattogzani kezdett, még hosszabb körmökön is. Az érdes felület nem az a kellemetlen érdesség, hanem egyenletesebb, meglepően könnyű volt hozzászokni.

Az egyetlen negatívuma az, hogy elég nehéz lemosni, de erre a csillámok miatt számítottam is, így nem is gondolom igazi negatívumnak, ebből a szempontból azt kaptam, amit vártam. Szóval az egyetlen negatívuma inkább az, hogy megszűnt D:

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

boszia

2015. szeptember 24.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, sokkal hosszabban tart a lakk ha ezt rákenem, kicsit nehéz lemosni de el nézem neki. Minden színre fölkenve szép, földobja, újravenném. ☺

boszia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

ladri

2015. augusztus 23.

Egy rétegben is tökéletes, 2 nap helyett 7 (!) napig érintetlenné tette a lakkozást. Nagyon tetszik. Kár, hogy megszűnt.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Imo

2015. július 24.

Leárazáson vettem, de sajnos nem igazán érte el a várt hatást :-( elhasználom, de kicsit különlegesebb végeredményt reméltem.

Imo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

bandita

2015. július 18.

Vérszegény formula ez a homokítólakk annak, aki a puszta érdességen, és némi nedves csillogáson túl valami extrát vár el egy homoklakk-felületétől.
A száradás valóban lassú egy kicsit, ami nem lenne akkora baj, ha nem lenne ennyire unalmas számomra a végeredmény.
Egy kis szivárványfényű, áttetsző színhatásért, amióta a Lovely Snow Dust fehérjét eltemettük, vért tudnék adni!

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.

vador

2015. május 15.

Jópofa holmi, a kifejezetten meleg tónusú lakkjaimon kívül (azokon bántja a szemem az ezüst csillámkupac) mindenen szépen mutat. A száradási ideje átlagos és homoklakktól elvárhatóan tartós is. Szeretem, jó ötlet volt az Essence-től. :)

vador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

pixielein

2015. március 3.

Nem fűztem nagy elvárásokat a körömlakkhoz, így kellemesen csalódtam. Hamar megszárad és nagyon szép a színe már az első rétegnél is. Ami a kedvencem és még soha nem tapasztaltam körömlaknál, hogy nem úgy kopik le mint a többi, hogy letöredezik egy-egy darab utána meg körömlakk lemosóval le kel súrolnod a körmödről, hanem géles állaga miatt igazából könnyen leszedhető, súrolgatás és kapargatás nélkül. Viszont a csillámos verzió, amiben hosszúkás rózsaszín és szürkésfehéres csillám van nem a kedvencem. Sokáig tart mire megszárad, de az eredmény szép.

pixielein
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

nemesfalvi.adel

2015. január 26.

Ez egy nagyon remek ötlet volt az essence-től. Gazdaságos, mert bármiből tudsz otthon sand lakkot varázsolni és mellesleg a kivitelezés is jól sikerült szerintem. Nekem egy rétegben is csodás sand hatású lett, szép fényes és a tapintásra is homok. Nekem két perc alatt megszáradt. Remélem tartós is lesz és le fogom tudni mosni szenvedés nélkül is.

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)