Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homokhatású fedőlakk, mellyel bármely lakk homoklakk-hatásúvá varázsolható

Egyszerűen fesd ki a kívánt színnel körmeid, hagyd őket teljesen megszáradni, majd használd a sparkle sand top coat-ot. Így olyan színű homoklakkot viselhetsz, amilyet csak szeretnél!

telelle

2016. január 15.

Megláttam leárazva és azonnal rávetettem magam, imádom a smirglis lakkokat. Felkentem önmagában és más színekre is, viselhető mindkét módon, csak minth kicsit tompítana az alatta levő körömlakk színén, és egyrtelműen látszik hogy felékentem és nem egybeolvad a színnel mint a sparkle sand effect-es lakkok. Lehet irreálisak voltak az elvárásaim xD Paszteles színű lakkokkal viszont nagyon szépen mutat, és tényleg megsemmisíthetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Loona

2015. december 3.

Kiárusításon találtam rá erre a lakkra Rossmannban, és amikor kosaramban ezzel a lakkal beálltam a sorba, még mindig nem voltam benne biztos, hogy nekem ez tényleg kell, még leárazva sem. Jól hangzott a hatás, amit ígért, de az üvegben elég meleg színűnek tűnt, én meg azokat egyáltalán nem szeretem magamon.

Nagyot tévedtem, és azóta nagyon örülök, hogy végül mégsem szaladtam vissza és tettem vissza a polcra, mert nagy kedvenc lett! Sosem próbáltam még homoklakkot, így nekem a hatása egyáltalán nem okozott csalódást. Nagyon tetszik, hogy bármelyik lakkommal tudom kombinálni, és az eredmény egy teljesen más, a hideg színeimmel nagyon szépen kombinálható hatás (felkenve egyáltalán nem marad benne semennyi meleg árnyalat), plusz extra tartósság: vészhelyzetben még olyan manikűr élettartamát is ki tudtam vele tolni még napokkal, ami már pattogzani kezdett, még hosszabb körmökön is. Az érdes felület nem az a kellemetlen érdesség, hanem egyenletesebb, meglepően könnyű volt hozzászokni.

Az egyetlen negatívuma az, hogy elég nehéz lemosni, de erre a csillámok miatt számítottam is, így nem is gondolom igazi negatívumnak, ebből a szempontból azt kaptam, amit vártam. Szóval az egyetlen negatívuma inkább az, hogy megszűnt D:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

boszia

2015. szeptember 24.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, sokkal hosszabban tart a lakk ha ezt rákenem, kicsit nehéz lemosni de el nézem neki. Minden színre fölkenve szép, földobja, újravenném. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

ladri

2015. augusztus 23.

Egy rétegben is tökéletes, 2 nap helyett 7 (!) napig érintetlenné tette a lakkozást. Nagyon tetszik. Kár, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Imo

2015. július 24.

Leárazáson vettem, de sajnos nem igazán érte el a várt hatást :-( elhasználom, de kicsit különlegesebb végeredményt reméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

bandita

2015. július 18.

Vérszegény formula ez a homokítólakk annak, aki a puszta érdességen, és némi nedves csillogáson túl valami extrát vár el egy homoklakk-felületétől.
A száradás valóban lassú egy kicsit, ami nem lenne akkora baj, ha nem lenne ennyire unalmas számomra a végeredmény.
Egy kis szivárványfényű, áttetsző színhatásért, amióta a Lovely Snow Dust fehérjét eltemettük, vért tudnék adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.

vador

2015. május 15.

Jópofa holmi, a kifejezetten meleg tónusú lakkjaimon kívül (azokon bántja a szemem az ezüst csillámkupac) mindenen szépen mutat. A száradási ideje átlagos és homoklakktól elvárhatóan tartós is. Szeretem, jó ötlet volt az Essence-től. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

pixielein

2015. március 3.

Nem fűztem nagy elvárásokat a körömlakkhoz, így kellemesen csalódtam. Hamar megszárad és nagyon szép a színe már az első rétegnél is. Ami a kedvencem és még soha nem tapasztaltam körömlaknál, hogy nem úgy kopik le mint a többi, hogy letöredezik egy-egy darab utána meg körömlakk lemosóval le kel súrolnod a körmödről, hanem géles állaga miatt igazából könnyen leszedhető, súrolgatás és kapargatás nélkül. Viszont a csillámos verzió, amiben hosszúkás rózsaszín és szürkésfehéres csillám van nem a kedvencem. Sokáig tart mire megszárad, de az eredmény szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

nemesfalvi.adel

2015. január 26.

Ez egy nagyon remek ötlet volt az essence-től. Gazdaságos, mert bármiből tudsz otthon sand lakkot varázsolni és mellesleg a kivitelezés is jól sikerült szerintem. Nekem egy rétegben is csodás sand hatású lett, szép fényes és a tapintásra is homok. Nekem két perc alatt megszáradt. Remélem tartós is lesz és le fogom tudni mosni szenvedés nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Lills

2015. január 3.

Én abszolút meg vagyok vele elégedve. Majdnem igazi homoklakk hatás, nem kopik és szép fényes. Tényleg lassan szárad, de szárító cseppekkel nekem 5 perc után már száraz volt. Nude és rózsaszín lakkal próbáltam már, mindkettővel nagyon jól néz ki. Az meg, hogy nem olyan nagyon érdes, szerintem inkább pozitív...
Amúgy nagyon jó ötletnek tartom, hogy bármilyen lakkra használható, szerintem sokat spóroltam így vele, arról nem is beszélve hogy a homoklakk kínálat nagyon gyér, egy drogériában találunk kb 6 árnyalatot belőlük - ha a tényleg homoklakkokat nézzük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)