Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ShadeAnnie, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Sminkek szájra

Lágy ajakceruza intenzív árnyalatokban, vízálló, akár 6 órán át tartó végeredménnyel.

10 árnyalatban kapható

lenizsu

2019. október 9.

Lágy. Tartós. Azt a színt adja le,amit ígér. Nem szárít. Hegyezés előtt igénylia hűtést, de hűtött állapotában a hegyezéssel sincs gond. Ami viszont meglepett, hogy hiába van több márkától hegyezőm, csak az Essence hegyezőjével tudom igazán hegyesre kihegyezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

BDia

2019. június 16.

Hihetetlen mennyire tartós!!, rúzs alá a legjobb választás. imádom

egy hátrány, hogy hegyezős, de a tartósságáért és a szèp színért cserébe ezt elnézem 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Hihetetlen mennyire tartós!!, rúzs alá a legjobb választás. imádom

_zsulu_

2018. június 24.

Hát ez valami rettenet nagy csalódás. A Müllerben pillantottam meg, megnéztem a színeket amik egyébként nagyon szépek és viselhetőek, kellemes kenhető állagúnak tűnt úgyhogy le is csaptam egy sötétlila és egy rózsaszíes nude színre. Itthon realizáltam,hogy ez hegyezős kiszerelés (rohadta bamba vagyok, na), rá is hegyeztem. A lilát kb itt érte a vég, annyira lágy ugyanis, hogy elkenődik a hegyezőben. Mikor nagy nehezen sikerült egy tompa kis "hegyet" kicsikarnom belőle ki is próbáltam, de a második húzásnál letört és a számra ragadt. Ugyan ez történt a világosabb színnel is, csak azt előtte gyszer még ki tudtam próbálni. Szóval annyira lágy és krémes, hogy hegyezhetetlen és kenhetetlen. Garatulálok a készítőknek! (Abszolút kidobott 1500 ft, kár érte mert a színek tényleg szépek lennének.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Emolliensek: Isododecane, Trifluoropropyldimethyl/Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Synthetic Wax, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Színezékek: Red 7 / CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.