Essence

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ziza27, Módosítva: 2020. március 23.

Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs, ultra-hosszantartó 8 órás hatással. Könnyen felvihető az ergonómikus applikátorral, az ajkak számára rendkívül matt végeredményt biztosít.

9 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csillu

2022. január 17.

Az igaz, hogy tartós, de nekem úgy néz ki a szám a felkenés után egy órával, mintha darabokra lenne töredezve és mindjárt leesne az arcomról. Borzasztóan becuppan a redőkbe, pedig alá van hidratálva és nem száraz szájra kenem. Igaz, nem volt drága, de azért ez így elég nagy csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 17.

poszike22

2022. január 6.

Nagyon pigmentált, matt finish, kellemes viselet az ajkakon, hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Nagyon pigmentált, matt finish, kellemes viselet az ajkakon, hosszan tart.

Reni666

2021. december 28.

Szép szin ,használata könnyű , nagyon pigmentált ,tartós.
kicsit azért beragad a redőkbe ,de nálam nem vészes a hatás .
Matt hatása van ,kicsit talán szárit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

Szép szin ,használata könnyű , nagyon pigmentált ,tartós.
kicsit azért beragad a redőkbe ,de nálam nem vészes a hatás .
Matt hatása van ,kicsit talán szárit is.

Viktoria_fks

2021. szeptember 9.

01. Hello Sunrise! árnyalatot vettem meg. A csomagolása és az aplikátoron lévő szín alapján úgy gondoltam, hogy egy nude árnyalat. Háát, nem tudom, szerintem egy nagyon világos, feltűnő árnyalat ez.
Az illata nagyon jó, viszont nagyon bele ül a redőkbe, nagyon csúnya. Ezért nagyon keveset kenek fel, egy zsepivel ígyis fel kell itatni.
Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Elhasználom, de újra nem veszem.

V_4nd4

2021. július 18.

Viszonylag tartós, amikor maszkot kellett viselni akkor alatta kicsit perget, morzsolódott már le, csak ezért 4 csillag. Egész tartós, jó az applikátora, szép színei vannak, nem ragad össze tőle a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Black Fairy

2021. április 21.

Nekem három árnyalatom van meg (Let's chill, Mad about you, Bite me if you can), leárazva vettem őket, hirtelen felindulásból. Az árnyalatok nagyon hasonlóak...Rajtam mindegyik sötét, meleg, barnás-pirosas...valamelyik inkább barnább, valamelyik inkább bordóbb, de még a Mad about you is barnás pirosas, pedig kicsit mályvásabbra számítottam...Ebből kiindulva azt mondanám, hogy a színválaszték nem annyira jó - persze, láttam én, hogy van több másik árnyalat, de nekem némi hiányérzetem van, mert ezeket a színeket is lehetett volna TELJESEN másra csinálni.

Az aplikátora nem kényelmes, nem zavaró, tudok vele dolgozni, nagyon precízen lehet kontúrozni, és viszonylag egyenletesen lehet kitölteni az ajkakat is, de nem szeretem az ilyen aplikátorokat. Egyébként nagyon szép, intenzív árnyalat egy rétegben is, nem kell építgetni, nagyon gyorsan megszárad, és aztán nem dörzsöli le a piercing-golyóm visszafordításnál, de iszonyatosan száraz hatása van az ajkakon, és nem a legkényelmesebb viselet. A tartóssága nem jó...nagyjából 2 óra után elkezdett kopni, pedig csak ittam és maszk sem volt rajtam (online oktatás xD), persze szépen kopott, és könnyű volt bejavítani, és nem pergett le a rétegzéstől sem a termék, de ha 8 órát nem is, kettőnél azért többet vártam volna - még akciósan is. (Ja mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy az ajakékszerem szára alatt nem dörzsölődött le a termék, szóval nem is értem, miért kopott ilyen gyorsan.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Bviv

2021. április 16.

Simán leköröz rengeteg high end kategoriaju ruzst. Mivel matt ezért nyilvan szárit az ajkakon, de ez aztán fent marad akár többet is mint 8 óra! Már gyűjtöttem belőle 3 színt is, és ha lesz még bárhol ahol talalok olyan szint ami tetszik es nincs meg ujbol es ujbol venni fogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Petra0408

2021. március 22.

Nekem sokkal jobban bejött, mint a Lovely Lip kit. Egyszerűen tartósabb, nem fog, nem ragacsos. Kedvenc matt folyékony rúzsom, gyűjtöm lelkesen a színeket. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

dobiga

2021. március 19.

Akciósan vásároltam tegnap két árnyalatot. Könnyű felvinni, gyorsan megszárad, és a számat sem szárítja ki. Nagyon tetszik, hogy nem maszatol. Az evés-ivást is kibírta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Rean519

2021. március 16.

Tényleg tart, gyönyörű színei vannak, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Tényleg tart, gyönyörű színei vannak, imádom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.