Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2016. október 6.

Bársonyosan puha, finom por szerkezetű púder, mely selymes, egységes megjelenést ad a bőrnek. Akár 12 órán át tart.

Fancsy

2018. április 22.

Jó púder, elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Jó púder, elégedett vagyok vele!

Blueberry99

2016. augusztus 20.

Teljesen jó kis púder, teszi a dolgát: mattít és fixál. Egy idő után persze átfénylik, de hát mi nem. 350 forintért vettem, úgyhogy így maximálisan megérte. A 10-es árnyalat van meg, ami illeszkedik a bőröm színéhez. A csomagolása is meglepően jól bírja, még mindig tart.

Update:
A csomagolás eddig tartott...nem tudom becsukni, mindig visszapattan. No de sebaj, úgyis itthon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Update:

pilleriin

2016. június 21.

349 Ft-ért vettem akciósan, de azért is kár volt. Persze csak neonfényben lehetett megcsodálni az árnyalatokat, de felettébb bosszant akkor is, hogy az orcám neonbarack árnyalatban pompázik miatta, egy csillagot megérdemel: nincs benne parfüm legalább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

LathatatlanOzike

2016. március 30.

A "Hogyan faragjunk embert magunkból" című reggeli programom egyik állandó tagja. :D Kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Klaudia91

2016. február 1.

jól fed és mattít, vigyázni kell vele, keveset kell belőle felvinni, mert kicsit maszkos, de én is kiárusításon vettem 350ft-ért így nem nagy gond 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

szivecske

2016. január 30.

Kettőt is vettem belőle a kiárusításon, 2 árnyalatban (egyiket inkább már nyárra). Teljesen jó kis púder, szépen fed és mattít is rendesen, tartós... 350ért pedig egyenesen ajándék, de még a teljes árért se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

heyitspetra

2016. január 23.

Általánosságban jó, fed, mattít, könnyed felvihető és több árnyalatban kapható. Annyi baj van vele, ami nem konkrét "baj" csak zavaró, hogy porzik. De ezen kívűl szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

Boga24

2015. december 23.

Átlagos púder táskába bedobálósnak használom. Közepes fedès ès mattság. Kicsit porzik,ès nem túl jó a fedele, de nem esik szèt a táskámban. Teljesen nèlkülözhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 23.

carriebradshaw

2015. december 9.

Nem lett volna rossz, annyit tud mint általában a drogériásak, de rájöttem, hogy nem szeretem a púdereket, úgyhogy továbbajándékoztam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Adryy24

2015. december 5.

tartós & nem túl drága kategória :) Nagyon Jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

tartós & nem túl drága kategória :) Nagyon Jó

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.