Essence

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   5,5 g

Erősen pigmentált színek, amelyek vonzó tekintetet és metálos csillogást ígérnek. Krémes textúrája különleges fedést biztosít, és nem gyűlik össze a szem redőiben. 6 színárnyalatban kapható

Kiszerelés: 5,5 g

Chanel Illusion D'Ombre vs. Essence Stay All Day

Bogi0506

2016. február 26.

A lila van meg: gyonyoru,extrem pigmentalt! Elegedett vagyok vele, ar ertek aranyban tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Black Fairy

2014. október 31.

Nekem három van/volt belőle, a lila, a fekete és a világos rózsaszín...A világos rózsaszín tökéletes volt minden szempontból...a fekete kezelhetetlen...A lila pedig szép, pigmentált, de egyáltalán nem tartós...azért annyira nem hiányoznak már, de az enyéimet nagyon szeretem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 31.

nreni55

2014. július 1.

Nem nagyon használtam, mert már amikor megvettem, akkor is alig tudtam kiszedni a tégelyből. Ki akartam szedni a tégelyből a festéket, hogy a tégelyt elrakhassam. Ekkor lepődtem meg, mert ahogy szedtem ki a festéket, az alja iszonyatosan puha. Összekevertem, kipróbáltam, és így már tökéletesen használható. IMÁDOM. Nagyon tartós, könnyű használni és gyönyörű szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Powderpuff Girl

2014. június 15.

Volt egy arany barna színűm, viszont odaajándékoztam a testvéremnek. Az lehet, hogy egész nap tart, de mindig nagyon csúnyán beült a ráncokba. Továbbá amiért krémes állaga volt, nagyon nehezen tudtam kihúzni a szemhéjamat a szempillák tövénél ceruzával. Nem jó. Egyetlen előnye, hogy olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

beeeszti

2014. március 20.

Az aranyszínű változat van meg, napi szinten használom, önmagában és alapnak is nagyon bevált nekem. Nagy bánatom, hogy már nem lehet kapni, mert még jó pár színben szívesen beszerezném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

iamanita

2014. március 13.

Magazinhoz kaptam ajándékba a kék színt. Nagyon szép a textúrája és a színe is. Tartóssága sem rossz, de alap nélkül beül a szemhélyráncokba. Ajánlani tudom viszont a kék változatot. Annak ellenére, hogy merésznek tűnhet, egy buliba kiváló. Nem mellesleg nem olyan sötét színű mint a tubusban. Kicsit fémes, ezüstös a finish.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

borsocska_vargaorsi

2014. január 25.

Leárazáson jutottam hozzá, és azt kell hogy mondjam eléggé meglepődtem, mert bár nem ez életem legjobb szemhéjfestéke, de egy esti bulit simán kibír. Egyenletesen fed és nem csomósodik. Ecsettel elég nehéz felvinni ezért én simán csak az ujjammal szoktam elsatírozni. Kár hogy már nem nagyon lehet kapni, vennék még belőle egy két árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

zsizska

2014. január 4.

All day-nek nem nevezném, de tartós, már ha sikerül szépen felvinni. Elég kemény, nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Edit87

2013. december 30.

2013.11.13.
Boldog tulajdonosa vagyok 3 árnyalatnak a rózsaszínes aranyfényű, a lila és a barna! Tartós,szeretem ! Valamiért a barna nem az igazi!

2013.12.30
Azóta használom a barnát, hogy babatörlőkendővel megsimítottam a felszínét, most perfekt ezt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

2013.11.13.

2013.12.30

KisKormos

2013. december 28.

Én kiszáradva vettem a rossmannban 99-ért, de ettől még teljesen jól használható. Nagyon nagyon tartós és erős a metálos(?) csillogása :) A szín emiatt már kevésbé látszik, de azért szép. Alapnak meg tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.