Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2016. október 7.

Ez a rendkívül ellenálló formula 24 órán át tart - még akkor is, ha beugrasz egy medencébe. Filces applikátorával, mély fekete színével pontos vonalat készíthetsz, amely nagyon tartós, történjen bármi.

Eszter96

2015. február 2.

Persze "vízálló". A feje hamar tönkrement és kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 2.

Persze "vízálló". A feje hamar tönkrement és kiszáradt.

Enca

2014. december 10.

Tényleg vízálló, olajjal jon csak le. Könnyű vele dolgozni, vékonyan és vastagon is precízen húzható vonal. Remelem, újra kínálatba kerül majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

temsethebest

2014. július 4.

Az itt olvasok vélemények hatására vettem meg, nagyon elégedett voltam vele. Szépen lehet vele dolgozni a vékony ecsete miatt. Ha kicsit hagytam száradni akkor lerobbanthatatlan volt, amikor először kipróbáltam kézfejem 1,5 napig látszott a nyoma hiába próbálkoztam bármivel is. Sajnálom, hogy már nem látom a boltokban, nagyon jó kis tus volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

PAncsi79

2014. június 30.

Most használtam el ezt a terméket.
Szerettem, mert igazán tartós, mondhatni lerobbanthatatlan volt a szememen, este is csak olajjal tudtam eltávolítani, ha nem akartam dörzsölni a szemem.
A színe is szép fekete volt, szép vékony vonalat tudtam vele húzni.
Ha jól láttam a kínálatot, már megszüntetteék, így nem fogom újravásárolni, de az Essence/Catrice kínálatából fogok választani, ha elfogy a többi, jelenleg használatban lévő tusfilcem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

Most használtam el ezt a terméket.
A színe is szép fekete volt, szép vékony vonalat tudtam vele húzni.

GI85

2014. március 28.

Nekem nem ez a filces, hanem a sima ecsetes változata van meg. Én elégedett vagyok vele. Szépen fent marad, nem kenődik, inkább kopik idővel. De nagyon sokat bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

DFI

2014. január 24.

Most van kifogyóban az oriflame filcem, amit kb. 2 éve használok így megvettem a müllerben. 3 essence filcet próbáltam a kézfejemen, onnan ez dörzsöléssel sem jött le, ezt választottam. Szép erőteljes fekete színe van, könnyű vele vékony vonalat húzni, eddig ötös, de majd jövök update-elni.
Update:
Majdnem 1 napi használat után: primer nélkül is kiválóan teljesít, a vonal tökéletesen a helyén van, szép fekete, nem kopott.

Update 2.: sajnos lepontozom kettes. Tartós, de sz@r mert az ecset részét már nem lehet használni annyira kikopott, próbáltam kisollóval levágni, nem lett jobb.
Kár, pedig az elején jól teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 24.

Update:

Kár, pedig az elején jól teljesített.

KisKormos

2014. január 23.

Tényleg nagyon tartós és olyan könnyű vele bánni! Viszont nem a legpigmentáltabb fekete. Szép cicafarkat lehet vele húzni, egyszerűen. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

pacsalia

2014. január 18.

Nagyszerű termék! Évek óta vártam egy olyan filces tusra, ami nem kenődik el a nap közepére, nem kell újrahúzogatni és nézegetni, nem folyik szanaszét egy kis ködtől, és a lehető legfeketébb a színe. Hát ráleltem....Vékonyodó a hegye, nagyon szép, törések nélküli egyenletes "vonalat" lehet húzni vele, ügyetleneknek is egész könnyű használni szerintem..(alkeszok azért ne vegyék meg!) Sok ilyen filcet kipróbáltam, de nekem ez az igazi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

szandinagy

2014. január 16.

Nekem tökéletesen bevált, a másik essence sima fekete kiszerelésű tus viszont nem..Ez az igazi:) Nagyon szép fekete volt a nap végén is és elég sokáig megmaradt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Tory666

2013. december 29.

Én szeretem! Én nagyon béna vagyok, sima tussal nem bírok normális vonalat húzni, ezzel viszont könnyedén. Az viszont igaz, hogy nem egészen vízálló, bár én ezt annak tulajdonítottam, hogy eléggé zsírosodik a szemhéjam, de akkor másnál is előfordul. De ettől függetlenül még tartós, a nap végén is ott van, ahová húztam, a színe talán nem olyan élénk már a végére, de szerintem ár/érték arányban teljesen jó. Újra ezt fogom venni! Csak azért nem 5*, mert azt ígéri vízálló, pedig nem egészen, ha nem ígérné, nem vonnék le pontot, mert így is teljesen jó termék!

Update:
Megvettem újra, ahogy ígértem, viszont már többször szerintem nem fogom, mert elég hamar fogy nálam a szokásos sminkemmel. 1-2 hét után már olyan, mintha kikopott volna, nehéz vele intenzív vonalat húzni, főleg szemhéjpúderre, többször át kell menni rajta, ami miatt sokszor nem sikerül a legszebben az eredmény.
Úgyhogy ezért még egy pont mínusz. Ki fogok próbálni más filces termékeket is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)