Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Vidd fel célzottan, vagy akár az egész arcodra az egészségesen ragyogó hatásért!

10 Let it glow! árnyalatban elérhető

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

K1Ani

2019. január 11.

300ftért vettem, remélem már nem lehet kapni mert semmit nem ér, nem hogy HIGHLIGHTERként de szemhéjfestékként sem lehet megpróbálni annyira semmilyen. pigmentáltság 0, csillám, fény 0, poros állag 5*, mattság 4?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Rosegarden

2018. május 28.

Poros, nem látszik az arcon, liternyi fixáló folyadékkal lehet csak észrevenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Poros, nem látszik az arcon, liternyi fixáló folyadékkal lehet csak észrevenni.

makeupaddict1

2018. április 12.

Számomra ez teljes pénzkidobás volt. Szerettem volna egy highlightert, az első highlighteremet. Amikor meglattam a Rossmann üzletben, nagyon megörültem, mert szeretem az essence cuccokat és ennek az ára is jó volt. Gondoltam megveszem, mert essence és azok a termékek nekem eddig mindig beváltak. Mikor elsőnek kiprobaltam, azt gondoltam ha többször felviszem jobban látszik. Ez nem így volt, mert kb. SEMMI nem látszódott. Púderes textúrája van, ez nem highlighter. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

babszem81

2018. április 5.

Ez egy diszkrétebb highlighter HÉTKÖZNAPOKRA. Aki szereti a csillogást - mint én :) -, annak szuper, mert dolgos hétköznapokon is viselhető a visszafogottsága miatt, miközben élvezhető a selymesen csillogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

SarandBogyo

2018. március 6.

Sajnos csalódott vagyok. Nem is látszik :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Sajnos csalódott vagyok. Nem is látszik :(

Ticsinky

2018. március 5.

Nem nevezném highlighternek...
Nem fénylik, nem csillog, nagyon halványan fog, egyáltalán nem tartós és még porzik is. :(
Pedig nagyon szép színe lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nem nevezném highlighternek...
Pedig nagyon szép színe lenne...

Airina

2018. február 21.

Nagyon szép, de eléggé halvány sajnos. Azért 4*-ot megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Nagyon szép, de eléggé halvány sajnos. Azért 4*-ot megérdemel.

dikeee95

2017. december 21.

Nálam egész jól bevált, annyi negatívumot mondanék, hogy pár óra múlva elhalványul a csillogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Lilla90

2017. október 6.

Kicsit csalódott vagyok jó termékeket szoktam meg ettől a smink màrkàtól és ez sem rossz sőt. Egy kis hibát találtam benne hogy nehezen látszik na ettől azért többet vártam volna. Ettől eltekintve rétegezéssel szépen építhető ha finoman bele màrtogatjuk az ecsetet a púderbe akkor két réteg után sem látszik az a poros hatás. Viszont a gyenge pigmentàltsàg miatt le vonok egy csillagot és már el használom ha meg vettem mert amúgy meg tetszik. Ez egy egyszerű hétköznapokra való highlighter ha valaki ettől extrabbat akar annak javaslom a trend it up termékét.

Több nap használat után tudom azt mondani hogy egész jó ez a púder. Csodát nem várok mert halványan látszik csak ez annak lehet jó aki a természetes visszafogott hatást kedveli. Én kezdem megszeretni hogy termeszetes és diszkrét hatást tudok ezzel a termékkel elérni. Újra venni nem fogom de egy vetelnek jó volt. Marad a négy csillagos értékelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Nem rossz, de nem venném újra, mert alig látszik. Többszöri felvitel sem ajánlott, mert akkor nagyon látszik a púder/por az arcodon. Annyi a pozitívum, hogy tartós, ha reggel felkenem, délután még tart. Valamennyire látszik, de én többet vártam. Ettől függetlenül el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol