Essence

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Evie, az összetevőket feltöltötte: notpublic.bonnie, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Simává teszi a körmöt, véd az elszineződés ellen és azonnal szárad.

vzorka

2015. július 19.

Ó, de imádtam, több üveggel is elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Ó, de imádtam, több üveggel is elhasználtam.

Audrey80

2015. február 13.

Leértékelve vettem, gondoltam, jobban megéri, mintha körömerősítőt kennék a lakk alá, mint szoktam. Elszíneződés ellen használt, viszont a rosszabb minőségű lakkot nem teszik tartósabbá egy nappal sem. Azért nem semmi, hogy eltűnik a köröm felületéről és mattítja azt, ilyet még nem láttam :) Remélem, a matt felület miatt jobban tapad a lakk hozzá, de még minden lakkommal nem próbáltam ki.
Az ára miatt (350,-) adok neki öt csillagot és hogy nem lettem zöld a zöld lakkomtól, amikor ez volt alatta.

Update: hurrá, elfogyott 5 hónap alatt! Igazából volt kis időszak, amikor pihentettem, máskülönben két hónap alatt kifogyott volna az üveg. Nekem ez nem éri meg, nem veszem újra. Nem védte a körmeimet, lemezesen felváltak, mióta ezt használtam, nem tudom hová tenni a jelenséget, most áttértem az Eveline-re. Mivel kell alap, elhasználtam az utolsó cseppig, de elvártam volna valami plusz védelmet, mert különben minek az alap, ha tropára mennek a körmeim??

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

Wildflow

2014. szeptember 9.

Amit ígér, hibátlanul teljesíti. Ahogy előttem is írták, mattra szárad, tényleg pillanatok alatt, és nekem nem színeződött el a körmöm még bordó lakktól sem. Persze akciós volt, mert kivonják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

WaterLily

2014. augusztus 24.

Semmi extra. Fedőlakkal együtt bírják nálam a lakkok akár több napig is, de az elszíneződés ellen nálam NEM véd, pedig ez lenne a másik fő funkciója :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Csirip74

2014. augusztus 16.

Tényleg megvédi a körmöt az elszíneződéstől, könnyen felvihető, jó az ecsete, az állaga. Gyorsan szárad és egységesíti a felületet. Úgy vettem észre hogy kissé lassítja a rá kerülő lakkrétegek száradását, tartósabbá sem teszi a lakkozást. Ezeket leszámítva tetszik ez az alapozólakk, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Csillagpor123

2014. március 26.

Nekem nagyon bevált:
1. Iszonyatosan gyorsan megszárad!
2. Nem színeződött be azóta a körmöm mióta ezt használom

Biztos újra fogom venni!

Egyébként én sem tapasztaltam azt, hogy csodaszerként szuper tartóssá varázsolná a körömlakkokat. De szerintem csak a gél lakk lehet olyan tartós, hogy semmi sem tudja tönkre tenni. :)

Sajnos mindig is lemezesen tört a körmöm, nem tudom, hogy ez rásegít-e a dologban. Azért nem vonok le tőle pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Nekem nagyon bevált:
1. Iszonyatosan gyorsan megszárad!
2. Nem színeződött be azóta a körmöm mióta ezt használom

Biztos újra fogom venni!

kesztviki

2014. február 24.

Nem hosszabbítja meg a körömlakk tartósságát, és nekem is elkezdett lemezesen töredezni a körmöm tőle. Nekem abszolút csalódás, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Nicu

2014. február 9.

Furcsa volt, hogy teljesen mattra száradt. Az elszíneződés ellen nálam véd, de nem hosszabbítja meg a lakkok élettartamát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

borsocska_vargaorsi

2014. január 25.

Matt felületet ad, előkészíti a körmöt. Tartósabb és egyenletesebb lesz tőle a lakkozás. Meg kell várni amíg "megszárad" , de ez elég hamar megtörténik, mire a végzek a másik kezemmel az első már meg is száradt. Körülbelül 2-3 nappal hosszabbítja meg a lakkozást.
Már a második üveggel használom, és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Már a második üveggel használom, és az ára is kedvező.

Vicus

2014. január 12.

Tényleg kicsit tartósabbá teszi a lakkot, bár azt nem vettem észre, hogy egyenletesebben terülne tőle a lakk, sőt, van amikor a színes lakk feloldja, ha nem vagyok elég gyors, és akkor szórakozhatok vele, hogy minél kevésbé látsszon, hogy már nem is egyenletes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.