Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 13.

Kiszerelés:   3,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Intenzíven ápolja a körmöt és a körömágyat, elősegíti a köröm növekedését.

adruskaa

2017. február 14.

Nekem sajnos annyira nem vált be. Sajnos nem tartós, csak ébredés után pár óráig látom, hogy kicsit jobb állapotban van a bőröm, estére ugyanolyan száraz. Az illatát szeretem, viszonylag hamar beszívódik, de sajnos nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

tellmeastory95

2016. június 8.

Tudtommal köröm ápoló de szerintem a körömágyat is szépíti. Nekem mindig is erős körmeim voltak de most mind repedezik és hajlik. Szóval gondoltam megér egy próbát. Hát nem szívódik fel túl gyorsan viszont egyszerre az összes ujjamat le tudom vele kezelni, így szerintem életem végéig elég lehet. A körmöm már másnapra erősebbnek tűnt, szóval majd kiderül hosszú távon milyen a hatása, addig 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Klau7

2016. május 3.

Németországban vásároltam ha jól emlékszem 3 euró volt, hát mondom egy próbát megér, mert nagyon száraz sőt repedezett volt már a körömágybőröm és segítség kellett. Nekem egész jól rendbe teszi igaz hetente többször is használom hogy renden tartsam, de amúgy ne egy rossz cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

snowyfairy

2015. szeptember 14.

Maga a termék nem rossz, annyira nem olajos és tényleg ápolja a körömbőrt. Viszont az applikátor egy csomó olajat zúdít a körömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

kiflimorzsa

2015. augusztus 27.

nem csinál túl sok mindent, de a bizarr illata és a kiszerelése miatt megérdemel három csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

manitia

2015. február 17.

Én szeretem. Nekem csúnya szokott lenni a körömágyam, de ez rendbe teszi. Ami még meglepőbb, hogy nekem a körmöm is beszívja.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

bstella

2014. augusztus 15.

Nekem nem nagyon jött be.... Nagyon tetszett a kis ecset, de nem tartom már túl praktikusnak, képtelenség úgy lehúzogatni, hogy ne egy kiló olaj legyen a kezemen. :/ Így persze be sem szívódik, de ha masszírozom egy kicsit, akkor sem erőlteti meg magát. Csinálni nem csinált semmit. De legalább az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

adel.fiore

2014. augusztus 14.

Nekem puhább lett a körömágyam, és gyorsabban nőtt tőle a körmöm. Örülök, hogy megvettem:) Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

lucimuci77

2014. május 18.

Háát,nem ezt vártam tőle... Nem segített semmit.. de legalább az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 18.

Háát,nem ezt vártam tőle... Nem segített semmit.. de legalább az illata jó.

sieszter

2014. május 5.

Szerintem a körömágybőrre jó, az én ujjaimon segít, amikor a lemosó tönkrevágja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate