Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WaterLily, Módosítva: 2020. május 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hidratáló köröm zselé B5 provitaminnal és mandula olaj kivonattal, amely ápolja a körmeidet, amint belemasszírozod a körömágyadba, illetve a körmödre. Gyorsan felszívódik.

nius

2015. november 24.

A legfeleslegesebben kiadott párszáz forintom fekszik benne :D
Semmiféle hidratáló-puhító hatását nem tapasztaltam, a gyöngyöcskéknek 0 értelme van, ugyanis nem nagyon jönnek ki a géllel együtt.
Nagyon-nagyon hamar fogy.
Totál értelmetlenség az egész, úgy, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

A legfeleslegesebben kiadott párszáz forintom fekszik benne :D
Nagyon-nagyon hamar fogy.
Totál értelmetlenség az egész, úgy, ahogy van.

Mackobunda

2015. november 6.

Nem lenne rossz termék, DE én más csomagolást adtam volna neki. Azzal a kis fejű spatulával nem lehet belemasszírozni a körömbe, a golyókat meg pláne nem. Habár én szeretem pukkasztgatni őket. Külföldön szereztem, ide jóval később jutott el. Bármi baja van a körmömnek, mindig kenek rá ebből, próbálom magammal elhitetni hogy jobb lesz tőle. A körmöm alá is szoktam nyomkodni, valamivel erősebbek a körmeim tőle az biztos. Nem feltétlen érzem szükségét a terméknek, hogy legyen itthon belőle. Nekem nem is szívódik fel, de legalább ha valamibe beletörlöm véletlen legalább nem hagy nyomot. Egyedül az illata, ami nagyon tetszik. Nekem bármit be lehet magyarázni. Akkor is úgy érzem 2*-nál nem adnék többet. Különböző kéz és körömkrémet is tudnak ennyit és még többet is. Könnyebb is használni őket, ez csak felesleges macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

vzorka

2015. július 19.

Nem szeretem, mert furcsán ragacsos lesz tőle a kezem. A golyóknak semmi értelmét nem látom, hidratáló hatást pedig nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

csokalilla

2015. július 9.

Jó illatú, a golyócskák szerintem feleslegesek, de tényleg nagyon gyorsan beszívódik :) hidratálhatna picit jobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

LadyLatte

2015. június 26.

Hááát, nem rossz, a golyócskáknak semmi értelme benne, alig jönnek ki, szerintem semmi extra hatása nincs, körömágypuhításra még jó lehet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Vestara

2015. május 14.

Tetszik az állaga, az illata sem rossz, de gyorsan fogy, és az ápolóhatása sem kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Mimik

2015. április 30.

A körömlakklemosó eléggé rocsolta a körmömet és először ezt vettem meg hogy ápoljam a körmeimet. Később felváltva használtam ezt és más termékeket. Jól rendbehozta az illata is jó. Ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

nemesfalvi.adel

2015. január 25.

Tényleg jól ápol és az illata is kellemes. Én felkenem, kicsit fenn hagyom, majd a be nem ivódott ápolót bemasszírozom a körmömbe és a körömágyamba. Kár, hogy a kis zselés golyócskák alig akarnak kijönni az üvegből... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Kac

2014. november 4.

Nagyon jó,nekem nagyon jól bevált! Egy órát szoktam a körmömön, és a körmöm körüli részen hagyni,aztán lemosom. Nagyon jól hidratálja,puhítja a bőrt és az illata is jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.