Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Az E vitamin és a proteinek aktiválják a körömnövekedést valamint biztosítják a köröm és körömágybőr megfelelő táplálását. Gyengéden masszírozd a köröm és körömágybőr környékére. minden típusú körömhöz használható."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Katei

2017. július 3.

Az illata valami isteni,nagyon szeretem és a körömfestéseim elengedhetetlen részévé vált.
Bár az én körmöm erősebb de édesanyámé nem annyira így neki jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Bár az én körmöm erősebb de édesanyámé nem annyira így neki jobban bevált.

tuzki

2014. december 17.

Szuper jó kis holmi! Általában a Lovely körömápolási termékeit használom, de ez annyira csábított az állványnál nézelődve, hogy csak megvettem. Olajos (az illata is), nehezebben beszívódó állaga van, de a bőrbe bele lehet masszírozni. Nagyon klassz ez a filctoll szerű megoldás. A körömágyam környéke hamar kiszárad és amikor lakkozva van a körmöm nem kenem be az egészet így ez erre teljesen megfelel. A körmöket is szépen ápolja csak a bal kezemmel én béna vagyok hozzá (a tégelyes, ecsetes megoldás könnyebb nekem), de megoldható persze :).
Szépen ápol, olyan van mint a Lovely-s körömápoló kis kencék (a kis bödönös). Glitteres vagy bármilyen más nehezen leszedhető lakk után hamar helyrehozza a körmöket. Nem tudom meddig lesz elég, de az ára sem vészes annyira.
Összességében az én körmeim eléggé erősek, különösebben nehéz feladata nincs, de mivel nagyon tetszik a kialakítása és a hatása is meglátszik így megkapja az öt csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology