Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az innovatív, keratinos formula megerősíti a puha, törékeny körmöket és ellenállóbbá teszi őket. Használható önmagában, de alaplakk-ként is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Audry1

2019. szeptember 21.

Nos, a körmöm erősségén ez semmit nem változtatott, a gyógyszertári ricinus olaj sokkal jobb volt rá (és ez még enyhe kifejezés). Alaplakknak én nem tudtam használni, mert nem tapadt meg a színes körömlakk felette, így hamarabb lejött. Önmagában tudtam csak használni, akkor egy lágyabb színt adott a körmeimnek, de nehezebben száradt meg. Viszonylag hamar be is száradt, szóval nem venném újra, szerencsére nem sok van belőle már.
Nekem 2 csillag összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nekem 2 csillag összességében.

zsazsa9

2018. november 3.

Erősítést nem vettem észre, de alaplakként nagyon jól funkcionál. A sötétebb lakkok sem színezik el a körmömet, ha ezt használom előtte, illetve ezen valahogy a színes lakkjaim is könnyebben terülnek, kevésbé csíkozódnak, és könnyebb őket precízen felvinni. Talán mintha tartósabbak is lennének tőle a színes lakkjaim. Néha, ha időszűkében vagyok, akkor magában is használom, szép színe és fénye van úgy is.
Biztosan újraveszem, ha elfogy, bár elég kiadós szerencsére (pedig az üvegcse csak 8 ml-es). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Rony

2016. június 9.

Sajnos nem vált be. Nagyon szárította a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Sajnos nem vált be. Nagyon szárította a körmeimet.

aalexaa

2014. december 13.

Két hete vettem meg, elfogyott a lovely körömerősítő lakkom, ahelyett kerestem másikat. Persze hatalmas volt a választék, én hülye meg nem néztem meg előtte km-en, hogy melyik a jó, így csak reménykedni tudtam, hogy beválik. Alapból egész erős körmeim vannak, viszont van két körmöm, ami egy bizonyos ponton (mindig ugyanott) folyton beszakad és szétválik. Elég bosszantó két köröm miatt újra rövidre reszelni a gondosan növesztgetett körmeimet, és a lovely lakk nem oldotta meg ezt a problémát. Eddig csak kétszer használtam, így nem akarom elkiabálni, de ez egy csoda! Még sosem voltak ilyen hosszúak a körmeim, olyan kemények, mintha műköröm lenne, beszakadás sehol. Remélem hosszútávon is beválik, majd még update-elek:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Nicu

2014. október 28.

Erősíti a körmöket, és szépen kiegyenlíti a köröm felületét. Nálam nagyon jól bírják rajta a lakkok, 3 napot simán kibír, nélküle kettőt se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

nta2

2014. szeptember 23.

Hirtelen jött ötlet volt, Rossmannban nézegettem a lakkokat és akkor láttam meg, mindössze 350 Ft volt az ára, gondoltam kipróbálom, mert épp lakásfelújítás után voltam, amit a körmeim is megsínylettek rendesen. Alaplakként használom, és végre nem színeződik el a körmöm a lakk alatt, ráadásul valóban megerősödött, szépen helyrehozta a körmeim. Nagyon szépen lehet rá dolgozni, meg a gyengébb lakkok sem csíkosak rajta. Fedést nem is vártam tőle, mivel alapvetően helyrehozó termék, rá is van írva. Jó ár/érték arányú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Nuss

2014. augusztus 29.

Kb. három-négy hónapig használtam folyamatosan minden lakkozás alá (géllakk utáni helyreállítás). A körmömet szépen helyretette, viszont négy hónap után undi nyúlós lett. Mondjuk addigra már sok nem volt az üvegben, de azért na. Négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Kylanee

2014. augusztus 2.

Tetszik a színe, jó a fedése. én magában használom és sokat segített hogy halványítsa a lemezeimet. szép lassan helyrehozza. Max pontot érdemel. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Lilia

2014. június 10.

Szeretem, szép színe van, nagyon gyorsan szárad, aránylag tartós is. Alaplakk-ként is próbáltam, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

haztartasmania

2014. május 26.

Nekem is bevált! Szép fényes lesz tőle a körmöm, és alaplakknak is jó, nem látszanak annyira a sávok a színes lakk alatt. :)
Ha valaki kíváncsi a színére, akkor az youtube-on talál egy videót Essence studio nails címke alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology