Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Búcsút mondhatunk a törékeny körmöknek! A körömlakk nylon szálakat tartalmaz, amely így segít megóvni a körmeinket. Egy védő réteget képez a körmökön, így segítve elő a növekedést. Szép, csillogós körmöket kreál.

kendahajadra

2014. október 9.

Hatása szinte egyáltalán nincs, alaplakknak borzalmas, átlátszanak a szálak és nem marad meg rajta a lakk, fedőként meg szintén ezek miatt kiesik. Kidobtam rá a teljes árát, másfél évig kerülgettem, majd továbbadtam. Abszolút csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

_-Mia-_

2014. április 12.

Aha, búcsút, persze. Csillogós??? De hát ez totál matt.... Két réteg fedőlakk minimum kell rá, hogy ne látsszanak a szálak, és az sem mindegy milyen, mert például az NYC-vel marhára utálják egymást. MIndegy, Sally se működik rajta, és még a méregdrága Essie fedőlakk sem tartja fenn sokáig :( Akármit csinálok egy napnál tovább nem tart ki ezzel a manikűröm, pedig az utóbb emlegetett fedőlakkal tényleg hipergyorsan szárad, gyönyörűen csillog, és nagyon szép szolid a színe.
Mivel extrém gyorsan lepattan, a körömágyaknál felpöndörödik a töve, és fura peremet képez (tök mindegy mit kezdek vele) és van olyan körmöm amiről egy darabban le lehet húzni másfél nap után, így igazából használhatatlan... Gyönyörű francia zselés lakk hatás de csak egy napig? Nap közben elkezdett lepattogni ma, és mire hazaestem már két körmöm is beszakadt. Ennyit a védő rétegről....szerintem inkább szárít is....... Miatta vettem egyenként csomagolt körömlakklemosó kendőket és mindig lesz nálam egy, mert ez extrém ciki volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

esztycske

2014. március 20.

Fú, hát nem egy főnyeremény ez a lakk, az a helyzet. Sajnos nagyon könnyen töredeznek a körmeim és ráadásul olyan a munkám is, ahol a kezem elég rendesen igénybe van véve, szedek vitamint is rá, de gondoltam rágyúrok egy ilyen lakkal is, hátha segít. Hát nem. Egyedül azt szeretem benne, hogy távolabbról nézve természetes fényt ad a körmeimnek, nem azt a nagyon csillogósat, de nem is tiszta matt, szóval ez király, de innentől kezdve semmit nem vált be az ígéreteiből. Ezek a kis nylon szálak csupán annyira jók, hogy közelebbről nézve csúnya csíkos hatást eredményezzenek, semmit nem védenek különben. A körmeim ugyanúgy törnek, a lakk pedig hamar, és csúnyán kopik, szóval nem kell ilyen nektek! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.