Essence

Ár:   €7.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 24.

Ár:   €7.99
Kiszerelés:   17,8 g

A matt, csillogó és fémes hatású sokoldalú szemhéjfesték palettája minden szépség szívét megdobogtatja. A meleg réz-tónusoktól a sugárzó türkizig terjedő tíz, rendkívül pigmentált árnyalat alkalmas akár nappali, akár esti megjelenéshez.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 28.

Ezt a palettát a Ho!Ho!Ho!-hoz tudnám leginkább hasonlítani minőségben és ez jó hír! Nézegettem a Müllerben, aztán úgy döntöttem, hogy nem jön velem. De van benne két szín, ami csak nem hagyott nyugodni: a kék és a zöld - mert egyik sem akármilyen kék és zöld....
Ausztriában a DM-ben éppen kapható volt, és az újabb színpróba után csak elcsábultam.
Úgy gondolkodtam, hogy önmagában a két szín is bőven megéri az árát (2600 Ft) a többi szín pedig a ráadás.
A "többi szín" is kimagaslóan pigmentált, a terméklapon lévő kép nem adja vissza, hogy élőben mennyire szépek.

Aki szeretné,1 perc alatt megnézheti:

Ajánlom ezt a palettát azoknak, akik anno nem tudták már megvásárolni a Ho!Ho!Ho! palettát, azoknak a kezdőknek, akik most alakítják ki a sminktárukat, de azoknak is, akik hozzám hasonlóan - nem tudnak ellenállni egy-egy különleges árnyalatnak.
Ár-érték arányban verhetetlen, nem tudom, hogy lehet-e ezt még fokozni.
Bravo, essence, ezzel a limitált kiadással is sikerült meglepni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 28.

Aki szeretné,1 perc alatt megnézheti:

Ár-érték arányban verhetetlen, nem tudom, hogy lehet-e ezt még fokozni.
Bravo, essence, ezzel a limitált kiadással is sikerült meglepni!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol