Essence

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: starflo, Módosítva: 2015. július 22.

2in1 bronzosító és highlighter.

2 változatban kapható

alexandra326

2017. január 18.

Nekem a másik változat van meg, nem tudok róla rosszat mondani. Nem narancssárgás a színe, nagyon pigmentált, ezért vigyázni kell vele, ebből kifolyólag elég lassan fogy. Nyáron kezdtem el használni, nagyjából heti 5 használat mellett most kezd kilátszani a pan alja. Nem okozott mitesszert, pattanást. Sajnálni fogom, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

pan123

2016. október 12.

350 Ft-ért vettem, és igazán jó termék. Sokat használom, a mindennapokra is. Egyetlen bajom vele, hogy picit nekem narancssárgás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

ftmea13

2016. július 29.

Napokig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e. Régebb óta nézegetem a bronzosítókat, Essence termékekről pedig csak jókat olvasok. 350ft-ért úgy gondoltam nem pénz. Tényleg valóban porzik, de ez szerintem nem hátrány. Annyira paszol az arcszínemhez, nem tudom abbahagyni a nézegetését :D Nagyon természetes, tökéletes is darab, egyetlen hátránya, hogy nem a legtartósabb, bár ez szerintem inkább a bazinagy melegnek mondható, szerintem hűvösebb időben estig is ott fog maradni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

vikcsi

2016. július 26.

Én is 350 ft-ért vettem meg, ennyit szerintem bőven megért. Gyönyörű a csomagolása, én teljesen beleszerelmesedtem :) Eléggé porol, viszont tökéletesen illik a bőröm színéhez és nagyon természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Lizybaba99

2016. július 5.

350Ft-èrt vettem, ennyit megért. Csomagolása biztos, tetszik, hogy egyszerre egy pirosító és bronzositó is van benne. Csodásan pigmentált darabról van szó. Egész tartós is, viszont cserébe igen porol. Szerintem egynek elmegy, de nem egy csodaszer:) Mivel ennyi volt csak, 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

nanne

2016. május 1.

Én is 350-ért vettem, de csak nem olyan régen kezdtem el használni. Gyorsan fogy, mert nagyon porol. Nem lehet túl sokat felvinni belőle szerintem, az én bőrömhöz pont passzol. Újra biztosan nem venném meg 350-ért sem, de így szívesen elhasználom. Utazáshoz megfelelő, bár szerintem egy esti buliba kicsit kevés, főleg a highlighter része. Nappalra viszont OK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

KuliKali

2016. április 26.

Fura hogy már nem gyártják,mert engem barátom lepett meg vele kb 1 hónappal ezelőtt...Mindenesetre én nagyon szeretem,mindig kéznél van,mert tök praktikus hogy pirosító és bronzosító egyben,ezért nem kell külön hurcolászni mind2t.Pigmentált,tartós,szépen fel lehet vinni,nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

jete92

2015. november 10.

350 forintért vettem az egyik termékkifuttatás alkalmával és nagyon elégedett vagyok. Simán megért volna nekem jóval többet is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Bendőke

2015. október 9.

Érdekes nálunk még mindig teljes árban árulják a Müllerben, hogy miért fogalmam sincs....akciósan csak a Rossmannban tudtam megvenni. Ott 350.-ért volt. Nekem nagyon minőségi kis bronzosító, szép diszkrét színnel árnyalja az arcot ahova felteszem. Nem hivalkodó viszonylag tartós is. Nagyon megérte még a teljes árát is.
Elnézést, de ezt a terméket még mindig gyártják, a három méteres állvány állandó lakója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 9.

anabela

2015. szeptember 17.

nyárra vettem pirosító helyett, elégedett vagyok vele. jól ötvözi a bronzosító és highlighter hatást, természetes, szép, egészséges színt ad, világosabb bőrre is jó, könnyű a felvitele, eléggé pigmentált, de nem is kell félni attól sem, hogy túl erős lesz. már eléggé untam a rózsaszín pirosítót, jó váltás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol