Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kiszerelés:   7,5 g

ariiratku

2017. december 7.

A 02-es paletta volt meg. Nem használtam, mert nagyon irritálta a szemem. Nem volt kár érte, mert borzasztóan porzott és több szín nem volt kellően pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

vikcsi

2016. július 4.

349 ft-ért vettem a barnás árnyalatot a szortimentek közül. Jól használható paletta szerintem, jól pigmentáltak a színek, illetve hát egyet kivéve. Csillámosat, így inkább alkalmakra használom, de akár hétköznapra is elmegy ha valaki egy kis csillogásra vágyik. Ennyi pénzért kár lett volna ott hagyni és nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

PappPetra

2016. július 3.

nagyon jól építhető, jól pimentált hosszan tartó színek, nagyon jó áron....csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

kisviktoria

2016. május 12.

Long Beach 02 árnyalatban van meg ezer éve, bulikra szinte mindig ezzel készülök, gyönyörű színei vannak, nagyon szeretem. A tartóssága is jó, bár én mindig lefújom valamivel a biztonság kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

vadvirag919

2015. július 7.

A 02 van meg szintén, egyszer újra is vettem (vagy 2x?) és imádtam. :D Sokáig ez a paletta volt az , amivel a mindennapi sminket csak úgy feldobtam, vagy jött velem utazni. Vészhelyzetben, helyhiányban még mindig használom néha. Porzik az tény, a pigmentáció se a legjobb, de szerintem használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Regigii122

2015. június 11.

02 long beach baletta van meg és imádom :) bár 2-3 színt egyáltalán nem használtam belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

vivoo

2015. március 11.

Gyönyörű színek, kedvező ár, nagy mennyiség. Mi kell még? Nem kell külön-külön megvásárolni a színeket, egybe megvan minden. Tetszik, hogy csillámosak a színek, csodálatos sminkeket lehet vele kreálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Rea19

2015. február 15.

A south beach-et vettem meg még leárazva és sajnos nagyot csalódtam benne. Van egy felső réteg ami nagyon csillámos és az alatta lévő szín nem is egyezik meg a vártakkal.. Eléggé porzik és nem is tartós és némely színek között alig van különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

Anthaval

2015. január 21.

Nekem a Night Club paletta van meg. Nem rossz ennyi pénzért (egész áron vettem meg), nem is vártam tőle többet igazából. 1-2 óra után nálam összegyűlik a szemhéjam apró redőiben, továbbá maszatolódik is. Buliba elmegy, de máshova nem kenem fel magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

KlaudiaZs

2015. január 14.

Leárazva vettem meg a barnás palettát, úgy gondoltam mindegyik színt tudnám használni, így megérte, de végül nem igazán használtam egyiket se, a színek nem maradnak meg, a világosabbak egyáltalán nem is látszanak, tök mindegy, mennyit rakok fel. Azóta egy fiók alján van, nem hiszem, hogy előveszem megint.

Újra elővettem, kíváncsi voltam, mennyire emlékszem jól a használatával kapcsolatban, de a színek egészen jól fennmaradtak most (megfelelő alapozás után), a sötétebb főleg. Az egyik színbe, az arany/bronzosba beleszerettem, csak az a baj, hogy nagyon porzik, szinte lehetetlenség szépen felvinni, még ecsettel is, és eldolgozni még nehezebb. Mindenesetre most használgatom, nem teljes pénzkidobás, ahogy először gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.