Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2016. augusztus 3.

"A napbarnított, természetes arcbőrért. A nagy bronzosító púder felidézi az ellenállhatatlan, természetes színt az arcodon és nyak vonalán és csodás matt hatást biztosít!"

2 árnyalatban kapható: 10 Sunkissed és 20 Suntanned

kiralyd

2020. szeptember 14.

nagyon szeretem, nekem a világosabb verzió van meg, brutális adag, finom illatú, krémes és matt, szépen fel lehet vinni, és természetesen beledolgozni a bőrbe. nekem újravevős, ha valaha elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Serephina

2020. szeptember 9.

Imádom a kókuszos illatát! A sötétebb színűt vettem meg és nagyon szeretem, és még így is jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

poczeandrea

2020. július 1.

Kezdő bronzosító használó vagyok, nincs vele bajom. Az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kezdő bronzosító használó vagyok, nincs vele bajom. Az illata kellemes.

Kikixxx

2020. március 10.

A világosabb színt vettem. Az illata tényleg jó, de sajnos borzasztó hullasárga színe van.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

ciska

2020. február 19.

Személy szerint én szeretem az essence termékeket. Ár-érték arányban is hozza szerintem az elvárhatót. Nekem különösen a kókuszos illata tetszik (bár én amúgy is kókusz imádó vagyok). Kicsit világos lett a bőrömhöz ez az árnyalat, nem mertem a sötétebbet venni (vagy lehet a pigmentáltság a probléma), de ha picit többet viszek fel szépen látszódik és még akkor sem lesz tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

HeyGirl

2019. december 16.

Az illata borzasztó, nem nagyon tudok vele megbaratkozni. Pigmentáltságra sem a tokéletes, ennyi pénzért a "soha el nem fogy" kategória a mérete miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

BPetra22

2019. október 7.

Ár-érték arányban szerintem jó termék, bár lehetne egy kicsit pigmentáltabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Ár-érték arányban szerintem jó termék, bár lehetne egy kicsit pigmentáltabb.

ppetruc

2019. szeptember 25.

Hosszabb használat után arra jutottam, hogy nem szeretem. Néha kicsit sárgás, foltosan kopik, ecsettől függően sokat vagy épp túl keveset vesz fel. Nem ez lesz az igazi..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

biankasheila

2019. szeptember 23.

Minden nap használom, hónapok óta megvan és úgy tűnik, nem fogy. :) Sajnos foltosan kopik, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Sterc

2019. augusztus 21.

Sajnos kicsit csalódtam benne, felvíve szépen mutat, de iszonyat hamar lekopik. Nem tudom, lehet hogy még adok neki esélyt.

Update: Változtattam a technikán, és most alatta nem púdereztem le, így már tartós(abb)nak mondható! 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide