Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2016. augusztus 3.

"A napbarnított, természetes arcbőrért. A nagy bronzosító púder felidézi az ellenállhatatlan, természetes színt az arcodon és nyak vonalán és csodás matt hatást biztosít!"

2 árnyalatban kapható: 10 Sunkissed és 20 Suntanned

Buklika

2022. február 6.

A világosabb árnyalat van meg. Világos bőröm van, de nekem több ecsetvonás kell ahhoz, hogy látszódjon belőle valami. Nekem csalódás.
Update: sajnos úgy jártam ezzel is, mint a Catrice kompakt púderével- bekeményedett a teteje, és le kellett kapargatni azt a felső réteget. Amúgy fizikai fényvédők fölé tettem mindkettőt, úgyhogy tuti amiatt viselkedtek így.
De fogom figyelgetni az essence bronzosítóit, hátha kijönnek nyárra valami pigmentáltabb darabbal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

Haa314

2021. november 7.

Világosabb bőrre való terméket vásároltam meg, semmi nem látszik az arcomon belőle, több réteg után is alig. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 7.

Lina14

2021. május 26.

Nekem a világosabb bőrre valóó van, ami nagyon szépen illik az én nagyon világos bőrömre. Nem túl narancs, épp elég benne a meleg tónus, nem csillámos de nem is erőszakosan matt, nagyon természetes, nem erősen pigmentált, ami személy szerint tetszik, mivel tudok egy nagyon természetes hatást elérni egy réteggel, de akár fel is építhetem látványosra. Szépen el lehet dolgozni, nem tűnik el a nap során.
Az egyetlen problémám, hogy ahogy felveszem a púdert, hard pan formálódik, vagyis megszilárdul, ami miatt nehezebb felvenni az ecsetre. Ha fellazítom egy tiszta spirálkefével akkor gond nélkül tudom használni. Nagyon jó ttermék és rengeteg van benne, nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Soraya

2020. november 22.

Osztom az előttem lévő véleményeket. Ez egy nagyon jó kis termék, szépen a textúrája. Erősen pigmentált, kicsit óvatosnak is kell lenni a felvitelkor. Nagyon tartós, egész nap az arcon marad, kibírja az izzasztó nyári meleget is. Finom kókuszos illata van. Akkora a kiszerelése, hogy nagyon sokáig elegendő. A teteje viszont nekem is igen hamar letört, pedig egyáltalán nem utaztattam. Egy picit lehetne világosabb a színe. Összességében meg vagyok vele elégedve. Ár/érték arányban remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

veramail

2020. november 22.

Könnyen felvihető, tartós, kifejezetten jól pigmentált. Nem túl sötét. Az illata enyhe.
Kb. 1 év használat után sajnos letört a felnyíló teteje, de ettől függetlenül nekem 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 22.

Fanncsi05

2020. november 5.

Nagyon jó termék, finom kókuszos illata van. Nem foltos, építhető, jól pigmentált. Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

kiralyd

2020. szeptember 14.

nagyon szeretem, nekem a világosabb verzió van meg, brutális adag, finom illatú, krémes és matt, szépen fel lehet vinni, és természetesen beledolgozni a bőrbe. nekem újravevős, ha valaha elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Serephina

2020. szeptember 9.

Imádom a kókuszos illatát! A sötétebb színűt vettem meg és nagyon szeretem, és még így is jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

poczeandrea

2020. július 1.

Kezdő bronzosító használó vagyok, nincs vele bajom. Az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kezdő bronzosító használó vagyok, nincs vele bajom. Az illata kellemes.

Kikixxx

2020. március 10.

A világosabb színt vettem. Az illata tényleg jó, de sajnos borzasztó hullasárga színe van.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide