Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2017. január 30.

2 féle árnyalatban.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

thewildone

2018. szeptember 29.

Gyenge fedes, csodas illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Gyenge fedes, csodas illat.

Palomino

2018. február 24.

Minden nap használom a sötét bőrre való árnyalatot. Nagyon kiadós, nem porzik, a színe természetes, egyáltalán nem tűnik fel a csillogása. Ennyi fény kell) A csomagolása is strapabíró, pedig párszor már a földön landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

roziih

2017. október 11.

Oda voltam érte mikor megvettem, de aztán rájöttem hogy alig látszódik az arcbőrömön. (Monjuk lehet az arcom túl sötét ehhez az árnylathoz). Azóta vettem egy másik essence bronzosítót, az viszont tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

adapinks

2017. augusztus 1.

A sötétebb változatot használtam napi szinten. Narancsos, de nem ront az összképen. Az illata isteni. Nem találom már a boltok polcain, pedig imádtam. Miért mindig a jó termékeket kell kivonni? :'( Kérem vissza az essence állványra!!!..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Berill23

2017. február 2.

Az illata nagyon erős,nekem már túl sok.
Így csak 1-2 alkalommal próbáltam ki. Szerintem nem túl pigmentalt,annyira nem valt be,de meg próbálgatom ha megszokom az illatát.
Az aranyló csillogás tetszik benne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Az illata nagyon erős,nekem már túl sok.
Az aranyló csillogás tetszik benne

vandanikoletta

2017. január 8.

Nem rossz. Kontúr felé szoktam tenni egy kicsit belöle. Nekem a sötétebb van meg. Szeretem, de nem venném újra.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

barbigirl21

2016. december 13.

Igazi nyári termék a kókuszos illatával, ezt nagyon szeretem benne, nyárfüggő vagyok :) Nyáron ritkábban használok alapozót, olyankor amúgy is egyenletesebb és barnább a bőröm. Ez a kis bronzosító erre még jobban rásegít. Én nem találtam annyira csillogónak, hogy zavaró legyen, az orromra és államra is szoktam tenni belőle. Azonban biztos vagyok benne, hogy ennél jobb bronzosítók is vannak: ha kontúrozóként használom az arcomon, 2-3-szor bele kell mártanom erősen az ecsetet, hogy látható eredményt kapjak. Szerencsére összességében pirosítóval együtt nagyon jól mutat - elegáns, természetes hatást kelt, de szeretnék majd kipróbálni egy magasabb kategóriájú terméket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

pixxie94

2016. november 11.

Szörnyű, hatalmas csillámok vannak benne, amik hullanak mindenfelé, alig van színe, de legalább könnyen eldolgozható. Tartóssága nulla, hiába olcsó, szerintem azt a pénzt sem éri meg, ha már megvettem elhasználom, de nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

ayse

2016. november 6.

Nekem bevált.eleg tartós.szepen csillog de nem túl erősen.ár érték arányban megfelelő.jó az illata)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

gyumocs

2016. október 11.

350 forintért jutottam hozzá. Nekem bevált. A világosabb árnyalat van meg belőle. Nagyon szép színt kölcsönöz az arcnak, és nem tolakodóan csillogó. Valamint, hihetetlen finom kókusz illatot kölcsönöz a pofiknak (pedig nem is szeretem a kókuszillatot). Figyelni kell rá, mennyit visz fel az ember belőle, de szerencsére könnyen eldolgozható, és nem túl erős a színe, így szabályozható az intenzitás. A kiszerelése praktikus, a táskába is bedobható, nem nyílna ki olyan könnyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol