Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Magasan pigmentált, matt fekete színű, extrém tartós szemhéjtus.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Rainbowgirl14

2019. november 6.

Szép fekete színe van, nem nehéz vele dolgozni, viszont sajnos nem tartós, hajlamos felkenődni. Ha lepúderezem, akkor viszont szépen a helyén marad, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Wiwienna

2019. augusztus 23.

Én évek óta ezt használom, nagyon bevált. Az ára nagyon jó, matt fekete, nekem nem kenődik, jól eldolgozható , sokáig fennt marad + nem könnyezik tőle a szemem sem.Ami negatívum, hogy a nap végére azért kenődik (nem izzadság/vízálló).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

tátombák

2019. augusztus 17.

Az essence tusok betegségével küzd ez is: a szája nincs kellően beszűkítve, és az ecset kihúzásakor a 'stopper' rész fölé annyi festék kerül, hogy visszatekeréskor egyszerűen kifröccsen és összekeni a menetet. Pazarlás, és idegesítő is, én szeretem tisztán tartani a sminkcuccaimat.
A festék tényleg nagyon matt, nagyon pigmentált. Ha hozzáérek azért sajnos hajlamos foltot hagyni a bőrömön. Az ecsetével nem vagyok kibékülve. Nehezen tudok vele szép vonalat húzni, mert annyira puha, hogy amint hozzáér a bőrömhöz, elferdül. Semmit nem érzek abból, hogy a szememnél babrálok, annyira lágy az ecset. A szálai pedig túl hosszúak, eleinte nagyon nehéz volt vele precízen dolgozni.
Amennyire rossz az escset, annyira szép maga a festék. Ha valaki tartósat keres, ne ezt vegye, úgyhogy átlagban egy közepest kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

szzh01

2019. augusztus 5.

Végre kaptam, nagyon nehezen találtam rá, utolsó darab volt a Müllerben hónapokkal ezelőtt.
A mattsága és a feketesége szuper, de sajnos nem túl tartós, s egyáltalán nem vízálló (igaz, nem is ígéri), ennek megfelelően hajlamos főleg a külső sarkakban a farkincánál durván el/felkenődni. Így nekem csak vékonyabb vonalra alkalmas, ill csak olyankor, ha biztosan nem fogok könnyezni a széltől, naptól stb, tehát nagyon behatárolt körülmények között használható.
Az ecsete hamar görbülni kezd, hasonlóan a többi ilyen Essence-es társához és a festéket is túl vastagon adagolja, még úgy is, ha alaposan lehúzom a tégely száján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Panettone

2018. november 26.

Le volt árazva, és mivel tus függő vagyok,megért ennyit. De a betyárját, ez tényleg jó! Meg sem moccant egész nap, nem pereg le,nem mászik el, semmi! Könnyű vele rajzolni vékony és vastagabb vonalat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Bog

2018. november 10.

Ennek a terméknek a felújjított változata van meg, ami 18 órás tartást ígér, Deep Black árnyalatban.
És azt kell mondjam, hogy egy igazi csoda! Hihetetlenül fekete és ez aztán tényleg tart! Szuper olajos szemhéjam van, semmi nem marad meg rajta. De ez Mintha tetoválva lenne! Meg se mozdul! Nem kenődik fel a felső szehéjra, nem folyik le az alsóra... semmi! Hihetetlen!
Egyedül az aplikátorát nem szeretem. Nehéz vele precízen dolgozni és nagyon sok terméket vesz fel. Egy papírzsepibe letörlöm mindig a felesleget használat előtt, így kicsit pazarlós. De elnézem neki a többi jó tulajdonsága és az ára miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

kovexti

2018. március 20.

Nagyon szerettem, nem folyik, gyorsan szárad és tökéletesen matt lesz. Könnyű vele dolgozni pedig én eddig csak filces tusokat mertem használni. A feje sajnos hamar eldeformálódik, így már nem olyan gyakran használom, ezért -1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.