Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. május 31.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Müller

Ints búcsút a nem egyforma szemöldöknek! A szemöldökfixáló ceruza segítségével tökéletesre formázhatod a szemöldököd! A színtelex vaxnak köszönhetően a szálakat pontos formára állíthatod, a beépített kefe segítségével pedig tökéletes befejezést adhatsz neki.

Extra tipp: a ceruzát használhatod a már elkészített szemöldöködre, vagy előtte, hogy a por jobban beletapadjon, és tartósabb legyen.

poplacsek

2017. szeptember 12.

Szép szín, határozottan lehet vele ívet húzni. Elég stabil marad egész napon át. Egészen természetes hatást lehet vele elérni. Az ára ezeknek megfelelően nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

tara95

2017. június 21.

Őszintén szólva meglepődtem a sok pozitív véleményen, ugyanis nekem azóta áll a polcon mióta megvettem. Semmivel nem tud többet, mint ha ajakápolót használnék a szemöldökömre, darabos, fehér réteget hagy amit sehogy nem lehet kifésülni a szálakat pedig egyáltalán nem tartja a helyén. Hozzá kell tenni, hogy nekem nagyon erős szálú, dús, sötét szemöldököm van amit amúgy nagyon szeretek, de vicces módon inkább a páromnak válna be igazán akinek puha, platinaszőke pihés szőrei vannak velem ellentétben (persze a vörös szakállt leszámítva), viszont mivel még a víztől is visít ha a fejét érni, semmi pénzért nem kenném rá.

Azért hogy érezzétek a hasonlatot.

D meglát egy képet Cara Delevigne arcáról.
- Na, neked is pont ilyen szemöldököd van.
- Úgy érted egy sztárhoz hasonlítok? -kezdek örülni.
- Igen, és a te kis szörnyed is kb. falukat fal fel...
- Úgy érted falvakat.
- MINDENT, még a fának a lukát is, te kis termesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Azért hogy érezzétek a hasonlatot.

D meglát egy képet Cara Delevigne arcáról.
- Na, neked is pont ilyen szemöldököd van.
- Úgy érted egy sztárhoz hasonlítok? -kezdek örülni.
- Igen, és a te kis szörnyed is kb. falukat fal fel...
- Úgy érted falvakat.
- MINDENT, még a fának a lukát is, te kis termesz.

Formidable

2017. június 21.

Nagyon praktikus a kis kefe a kupakján, illetve maga a ceruza is puha, könnyen kenhető, de nem maszatolódik. Én nagyon szeretem, mert egy perc alatt szépen meg tudom vele csinálni a szemöldököm és egész tartós. :) Napi használat mellett kb. heti egyszer kell hegyeznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Izabel

2016. június 22.

Jó háromnegyed éve, hogy valami szemöldökfixálóért tértem be a Müllerbe. Ezt a terméket választottam és elégedett vagyok, nagyon könnyű használni, szépen és hosszantartóan fixálja a kósza szálakat is. Egy dolgot nem szeretek benne - azt, hogy hegyezni kell. Hosszú ideje nem veszek már olyan szemceruzát, amit hegyezgetni kell, de sajnos ebből nem volt más változat. Szemöldökpor fölé és szemceruza fölé is használtam, mindkettővel jól együttműködött. Még mindig van belőle, de most kalandvágyból megvettem az Alverde szemöldökformázó zseléjét és ezután elég nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

dobiandi

2016. január 10.

Ceruzával fozmáztam korábban a szemöldököm ami a hézagokon segít a szálakat nem tartotta a helyén, nagyon megörültem amikor megláttam. A szálakat a helyén tartja de ragacsos érzetűek lesznek utána és ha nem fésülöm alaposan szét őket hajlamosak csomósodni, valószínű a ceruza meg a vax egyszerre sok(k)nak látszik. Zselével nem a legjobb haverok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Regi

2015. október 10.

nekem bevált, helyére igazítja a szálakat és egyszerű a használata, nem kenődik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

stenonis

2015. március 13.

Nem sokszor használtam még, de nagyjából már kialakult róla a véleményem. A makacs, erős szálakat nem tudja más teljesen irányba állítani, de egyébként nem rossz, nálam igazán szép vele az eredmény. Nem tudom, más szemöldökformázó termékekkel együtt hogyan viselkedik, mert csak magában használom. A tartósságát egyelőre képtelen voltam megítélni, de mivel pont azok, a más irányba álló szálak olyan erősek, hogy nem bír velük, kb mindegy is. Mondjuk semeddig nem tart újra applikálni, gyorsan és könnyen kezelhető, ami piros pont. Szóval hatásában legyen erős négyes.
Ez a ceruza forma még mindig jobb, mint a spirálra hajazó kiszerelés, ezerszer higiénikusabb és precízebben lehet vele bűvészkedni. Viszont sokkal kényelmesebb lenne egy stiftes, vagy legalább jumbo ceruzás kiszerelés, mert nekem túl pici a hegye és gyorsan fogy, sajnos gyakran kell hegyezni. Valahol hármas és négyes között ingadozik, de legyen négyes, elvégre nem nagyon lehet hasonló terméket kapni, és jól használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate