Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Cushion: a leújabb trend Ázsiából! A szivacs magasan pigmentált festékkel van átitatva, így a kellő mennyiségű tus kerül az ecsetre - legyen az precíz vonal, vagy bevállalós cicaszem.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: Sylvia02
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
patri93

2018. július 25.

Ez maga a borzalom!! :( Sajnálom, mert egyébként több mindent szeretek a márkától (pl. a vízálló filces tusát imádom), de ezt kimondhatatlanul utálom. Annyira beleült az ecsetszálak közé, hogy konkrétan használhatatlanná vált az ecset. Sajnos nem ajánlom ... nagyon nem! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

vicadesu

2018. június 23.

Nekem bevált! Szép fekete színe van, könnyű vele dolgozni és tartós is. Egyetlen hibája, hogy nagyon hamar elfogyott, és egy idő után nem tudtam felvenni a szivacsról a tust.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

xfxff349

2018. május 29.

Hát ez borzalmas. Eleve nem egyenletes fekete a fedése, ha 1 rétegben van felvíve, így mindig éegalább 2x kell végigmennem a vonalon. Na hát nyilván nem sikerül mindig ugyanazon a nyomon haladni és kezdődik a folyamatos javítgatás, ami csak még jobban ront a helyzeten. Azt nem is említem már meg, hogy a tartóssága nulla, egy pici víztől teljesen elmosódik ÉS ami a legjobb, hogy amikor mosom le morzsálódva jön le. Az irritációról már nem is beszélek, ami akkor keletkezik, ha 3-4 óránál hosszabb ideig van fent. Biztos, hogy nem fizetnék még egyszer 1 forintot sem egy fekete folyadékba áztatott szivacsért...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Rita0126

2018. május 23.

Valahogy nálam a tusok nem maradnak a helyükön. Sem a filces, sem az ecsetes. Gondoltam próbát teszek egy tégelyessel. Na mármost én azt hittem hogy ez egy gél. De szivacsos és ugyanolyan mint a többi. Az ecseten már akkor megszárad amikor rákerül, ha valami csoda folytán sikerül felvinni, fél óra múlva már kenődik is. Sajnos pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Laroselly

2018. május 7.

Az első tusom. Amint hazaértem, kipróbáltam. Mindegy egyes alkalommal ki kell venni azt a kis szivacsot? Vagy mit kell vele csinálni? Ha csak simán belenyomom az ecsetet, akkor semmi se kerül rá. :( Egyébként szépre szárad, de nagyon gyorsan. Segítsetek, és ajánljatok tustokat, légyszi!

Update: alig tudtam pár alkalommal kihúzni vele a szememet, amint beleértettem az ecsetemet és elkezdtem a szememet kihúzni, akkor már száraz volt, nem krémes, használhatatlan! Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Nixa

2018. január 16.

Nekem annyira nem jött be :( Szerintem a hozzá való ecset meg egyenesen katasztrófa, nagyon nehéz vele szépen dolgozni, úgyhogy csak annak ajánlom maximum aki nem siet állandóan hanem ráér a tükör előtt babrálni. Na én sajnos nem ez a kategória vagyok.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

potimano

2017. november 16.

Amíg működött, addig szerettem használni, én élveztem ezt a folyékony állagot. Igaz, közben folyamatosan kellett sminklemosóval oldanom az ecsetet mert percek alatt rászáradt a tinta és összetapadt az ecset... Így emiatt elég körülményes volt a használata. Aztán pedig az egész beszáradt. Alig bírt ki egy/másfél hónapot, és amikor már gyanús lett a dolog, kivettem a szivacsot belőle, és alatta már nem volt semmi, csak a száraz tinta maradék, pedig viszonylag keveset használtam.

Ha valaki ecsettel szeret dolgozni, válassza inkább a zselés állagú tusokat, akinek pedig nincs preferenciája, annak tiszta szívből ajánlom a Lovely kis tubusos szemhéjtusát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

vicka

2017. szeptember 29.

Mindig is szerettem volna precíz és egyforma tusvonalat húzni, de sajnos egyik termékkel sem jött össze. Drágábbtól az olcsóbbig, tégelyestől a filcesig mindent kipróbáltam, de nem jött be. Végre rátaláltam erre a tusra, aminek baromira tetszik az állaga. Kis tégelyben van intenzív fekete festékkel átitatott szivacs. Hozzá megvettem az Essence szemhéjtus ecsetét, és nekem remekül működik. Tartós, és intenzív színű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Abbie182

2017. szeptember 20.

Nem túl pigmentált és nem olyan tartós, mint amit vártam tőle. Szemhéjalappal sem tart pár óránál többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

orik

2017. szeptember 9.

Nekem nem jött be annyira, mint a zselés változat. Gyorsan megszárad, nem túl folyékony, viszonylag egyszerű felvinni és dolgozni vele az essence szemhéjtus ecset segítségével (amit egyébként mindenkinek ajánlok, mert szuperjó), viszont nem elég pigmentált, a felvitt tus színe nem intenzív fekete, és a legnagyobb probléma, hogy egyáltalán nem tartós - az eddigi legkevésbé tartós szemhéjtusom, pedig kipróbáltam már párat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!