Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. április 17.

Kiszerelés:   2,5 ml

A vízálló folyékony szemhéjtus kemény hegyének köszönhetően a mélyfekete szemhéjtus könnyen alkalmazható és tökéletesen ívelt vonalat hoz létre. Igazi művészek lehetünk használatával.

anreni9

2020. augusztus 26.

Pár hónapja égető szükségem volt egy szemhéjtusra és a szeretett LOVELY szemhéjtusom három drogériából is elfogyott, így végül emellett döntöttem. Nem rossz kis termét, de a vízállósága hagy némi kivetnivalót maga után, elhasználtam, de visszatértem a régi kedvenchez. 3-4csillag között vacillálok, de ha összehasonlítom a kedvenccel, akkor sajnos csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Viky0123

2020. február 7.

Évekig Astort használtam, féltem, hogy nem találom meg a méltó utódját, de sikerült.. Ez a tus megszólalásig olyan jó, mint az Astor. Jó az ecsete, gyönyörű mély fekete szín, és reggeltől estig a helyén marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Bellana

2020. február 1.

Kétszer vettem eddig, szép, fekete, könnyen tudom kezelni és jól kitart egész nap.
Az egyetlen mínusza, hogy amikor már fogyóban van kezd összeállni a festék, felkenés közben is darabosodik, ezért valószínűleg megint kísérletezni fogok egy új termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

alexandraaa

2019. szeptember 7.

Alapjába véve nekem nincs vele problémám. Az ecsete nekem tetszik, mert nem túl nagy és könnyen tudok vele dolgozni.
A festéke nem olyan szürkés, áttetsző, hanem tényleg fekete. De az tény, hogy annak ellenére, hogy vízállónak van írva, valójában nem igazán. Eddig bírta a melegebb napokat, az esőt és attól, hogy reggel 6kor tettem fel, még délután 5-6kor is ugyanolyan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

vvv

2019. augusztus 7.

Megvettem, mert csomagolásban hasonlított az általam régebben kedvelt Astor tusra.
Kár volt érte az 1.000.- Ft, mert nullát ér.

Vízálló? Francokat. Első dolga volt, hogy "gyönyörűen" elkenődjön.
Azért is kár, mert általában meg vagyok elégedve az Essence cuccokkal.

Rettentő nagy csalódás volt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Kár volt érte az 1.000.- Ft, mert nullát ér.

Vízálló? Francokat. Első dolga volt, hogy "gyönyörűen" elkenődjön.
Azért is kár, mert általában meg vagyok elégedve az Essence cuccokkal.

Rettentő nagy csalódás volt!!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol