Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. április 17.

Kiszerelés:   2,5 ml

A vízálló folyékony szemhéjtus kemény hegyének köszönhetően a mélyfekete szemhéjtus könnyen alkalmazható és tökéletesen ívelt vonalat hoz létre. Igazi művészek lehetünk használatával.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vvv

2022. március 7.

Megvettem, mert csomagolásban hasonlított az általam régebben kedvelt Astor tusra.
Kár volt érte az 1.000.- Ft, mert nullát ér.

Vízálló? Francokat. Első dolga volt, hogy "gyönyörűen" elkenődjön.
Azért is kár, mert általában meg vagyok elégedve az Essence cuccokkal.

Rettentő nagy csalódás volt!!!

Update: Sajnos elfogyott a kedvencem és elfelejtettem, hogy egyszer már befürödtem ezzel, így megvettem. Pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Kár volt érte az 1.000.- Ft, mert nullát ér.

Vízálló? Francokat. Első dolga volt, hogy "gyönyörűen" elkenődjön.
Azért is kár, mert általában meg vagyok elégedve az Essence cuccokkal.

Rettentő nagy csalódás volt!!!

hanka.horvath

2021. május 26.

Nagyon nagyon nagyon nagyon rossz.
Soha, semmilyen szemhejtus nem csípte még így a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Nagyon nagyon nagyon nagyon rossz.
Soha, semmilyen szemhejtus nem csípte még így a szemem.

Adrirawia

2021. március 11.

Eddig nagyobbrészt kínais szemhéjtusaim voltak, vagy ha cicaszemet szerettem volna húzni, akkor szemceruza.
Már lassan 6-8 hete használom, és imádom.
Mikor megvettem, utána olvastam el a véleményeket, hogy basszus mennyire rossz.
Nos, én imádom.
De amit írnak többen, hogy a vízállóság hagy némi kivetnivalót.
Cserébe letudom úgy takarítani a szememről, hogy nem kell dörzsölni. (Van egy vízálló spirálom, azt hiába próbálom leszedni bármivel, 2 napig utána panda maci vagyok)
Illetve tényleg sok anyagot vesz fel, de hát azt le lehet húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Már lassan 6-8 hete használom, és imádom.
Mikor megvettem, utána olvastam el a véleményeket, hogy basszus mennyire rossz.
Nos, én imádom.
De amit írnak többen, hogy a vízállóság hagy némi kivetnivalót.
Illetve tényleg sok anyagot vesz fel, de hát azt le lehet húzni.

Emma23

2021. január 30.

Régen nagyon sokszor húztam tus vonalat de mostanában egyre ritkábban. Nem tudom hogy azért nem tudtam e szépen dolgozni vele mert kiment a kezemből a rutin vagy az ecset miatt. Ez volt az első ecsetszerű tudom eddig filceset használtam. Nem igazán tetszett. Nagyon sok festéket vesz fel és nem igazán tudok vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

kisbobitas

2021. január 3.

Nem vagyok nagy szemhéjtus használó, ezért nem is akartam sokért venni. Ezzel a tussal nagyon könnyen meg tudom húzni a vonalat, gyorsan megszárad a festék a szememen utána. Szemhéjpúderre is nagyon szépen fog. Tetszik hogy keményebb az ecsete. A szememen tartós a festék, néha egy picit elfolyik de hát az én szemem szokott könnyezni alapjáraton. Ár-érték arányban jól szuperál szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

anreni9

2020. augusztus 26.

Pár hónapja égető szükségem volt egy szemhéjtusra és a szeretett LOVELY szemhéjtusom három drogériából is elfogyott, így végül emellett döntöttem. Nem rossz kis termét, de a vízállósága hagy némi kivetnivalót maga után, elhasználtam, de visszatértem a régi kedvenchez. 3-4csillag között vacillálok, de ha összehasonlítom a kedvenccel, akkor sajnos csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Viky0123

2020. február 7.

Évekig Astort használtam, féltem, hogy nem találom meg a méltó utódját, de sikerült.. Ez a tus megszólalásig olyan jó, mint az Astor. Jó az ecsete, gyönyörű mély fekete szín, és reggeltől estig a helyén marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Bellana

2020. február 1.

Kétszer vettem eddig, szép, fekete, könnyen tudom kezelni és jól kitart egész nap.
Az egyetlen mínusza, hogy amikor már fogyóban van kezd összeállni a festék, felkenés közben is darabosodik, ezért valószínűleg megint kísérletezni fogok egy új termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

alexandraaa

2019. szeptember 7.

Alapjába véve nekem nincs vele problémám. Az ecsete nekem tetszik, mert nem túl nagy és könnyen tudok vele dolgozni.
A festéke nem olyan szürkés, áttetsző, hanem tényleg fekete. De az tény, hogy annak ellenére, hogy vízállónak van írva, valójában nem igazán. Eddig bírta a melegebb napokat, az esőt és attól, hogy reggel 6kor tettem fel, még délután 5-6kor is ugyanolyan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1