Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: Pearl, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Könnyed, akár egy körömlakk, lenyűgöző akár a zselé! Az alap és fedőlakk innovatív formulája 60%-al megnöveli a „gel körömlakk” tartósságát! Így a körmök extrém tartósságot, zselés fényt kapnak UV lámpa használata nélkül. Első lépésként vidd fel az alaplakkot és hagyd teljesen megszáradni, majd válaszd ki a kedvenc gel körömlakk színedet, kend fel azt is és hagyd megszáradni. A tökéletes befejezésért vidd fel a gel nail polish fedőlakkot – és már kész is vagy! A manikűrt ezután könnyedén eltávolíthatod hagyományos körömlakklemosóval."

Gabria

2019. október 7.

Régebben vettem egy ilyet, nem tetszett. Ugyan szép volt tőle az összhatás és nagyon elégedett voltam a végeredménnyel, 5 napig simán fent volt bármi a körmömön, amit ezzel lekentem, de rekord idő alatt kezdett el beszáradni, háromnegyedénél jártam, pedig akkor még rendszeresen, mindig volt a körmömön körömlakk. Nem bánom, hogy kivonták a forgalomból. A hatás miatt, ami az elején volt, gondolkozom a 2 és a 3 csillag között, de legyen 2, mert nagyon hamar kezdett beszáradni, ami egy körömlakknál sose jó, a felét kidobni meg egyenesen pazarlás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Bolyka

2019. szeptember 13.

Nagyon jó lenne, ha nem száradna bele egy hónap után. Legalább a fele még benne van de nem tudom használni, mert pokhalot húz maga után. Emiatt gáz mert elég drága az eredeti ára, és ennyiért nem azt várnám, hogy 5 használat után kuka. Pedig jól végezné a dolgát, szépen fed, és tényleg olyan mint a gél lakk de emiatt nem veszem újra. Ha csak nem változtatnak ezen. Azért kap kettő csillagot mert amúgy jó lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

HDorina

2019. szeptember 7.

Az Essence The Gel nail polish körömlakkokkal és az alaplakkal együtt használtam. Hosszantartó, több napig is szép maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

hofehrke

2019. április 18.

Mindennél jobban szerettem, de ha jól látom kivonták a forgalomból?! A helyén egy magas fényt ígérő, fekete csomagolásos verziót találtam, de az meg se közelíti a régit! Nem tudjátok lehet még valahol kapni a régit? ;((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

adrienn9513

2019. március 28.

Az elején egész jó volt, bár nem éri utol a Better than gel nails fedőlakkot. Aztán besűrűsödött. És borzalmas, pedig több mint a fele benne van még. Kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

MissNickole

2019. március 26.

Botrány... Bármire kentem (essence, moyra, rimmel, yves roches stb.) soha nem száradt meg... Újabb olcsó vacak:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

CandyCurses

2019. március 25.

Ami miatt jó, amiatt rossz. Nekem egy hétig csodaszép fényes, kopásmentes körmöket csinál.

Viszont elég hamar beszárad. Ha két naponta kellene használni, lehet el tudna fogyni, de még nem volt olyan, hogy a felét elhasználtam volna az üvegnek.

Mikor megveszem, frissen bontva szinte víz állagú, könnyen eloszlik. De minden egyes használattal sűrűbb lesz, a végén ragasztó állagú, és magasra kell kihúzni az üvegből, mert egy kis vékony pókhálószerű szál mindig lóg az ecset végén. Ilyenkor van az, hogy nehéz eloszlatni, vastagabb lesz a réteg, és a zuhany alatt simán egyben le tudom húzni a körmömről a lakkot.

Jobb lenne, ha kevesebb mennyiséget árulnának olcsóbban. Így az üveg egynegyedét használom el folyamat, és veszem az újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

zsanibaby14

2019. március 17.

Még csak egyszer használtam,de eddig nagyon szuper. A finishe fényes. Könnyű vele dolgozni,viszonylag hamar szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Patrienn

2019. február 3.

Nagyon szeretem, pillanatok alatt megszárad és szép fényes, mintha gél lakk lenne a rörmeimen. Egy a bajom vele, hogy viszonylag hamar beszárad. Én úgy gondolom viszonylag gyorsan dolgozom a lakkokkal (olvastam itt lentebb, hogy gyorsan kell vele dolgozni). Most vettem egy második üveggel, kíváncsi vagyok meddig fogja bírni mielőtt besűrösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Johanna989

2019. január 10.

10 csillag. Imádom! A múltkor a manikűröslány nem hitte el, hogy nem géllakk. Biztos, hogy nem kellett lámpa alá tenni???? Neeeeem! Kész vicc volt, mire hajlandó volt a körömlakklemosot elővenni. Gyorsan szárad és durván fényes a körmön. Gyakran újra veszem, néha többet is, mert félek, hogy megszűnik. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Shellac, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60730

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Színezék. Lila színű.