Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. július 6.

Kategória:   Sminkek szájra

Ápolt ajkak fényes hatással! Könnyed textúrájú ajakolajak E vitaminnal és jojobaolajjal úgy gondoskodnak az ajkakról, mint egy ajakbalzsam. Az aranyló csillámok teltté és fényessé teszik az ajkakat, ragacsos érzés nélkül.

2 árnyalatban kapható: 01 Heart of Gold és 02 Golden Magic

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cofi1234

2022. március 2.

Nem használom túl sokszor, mert ez egy nagyon ragadós szajfeny. Egyébként gyönyörűen néz ki, emiatt nagyon sajnálom, hogy ragad. Nekem a 01es árnyalat van meg. Hidratálás szempontjából nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

hgabriella97

2022. február 18.

Főleg otthon szoktam használni mert nagyon sűrű kicsit ragacsos állaga van. Szeretem az illatát és jól néz ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

babszem81

2021. november 24.

Akkora a szerelem, hogy a 02 Golden Magic is birtokomba került.

2021.08.02.
Én a 01 Heart of gold árnyalatban rendeltem. Imádom a szájfényeket és ajakolajakat. A csomagolása kifinomult, mini luxus. Finom édeskés illata van. Testes, krémes-olajos állagú, a nagyobbacska applikátor kényelmesen használható. Hosszú ideig fent marad, vastagon fedi a számat, táplálja, optikai tuning és nem szárítja. Nincs színe, átlátszó felkenve, az apró csillámocskák a napfényben ragyognak és gyönyörű magasfényű fedése van. Mi kell még?🤣 Imádom!💋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

Akkora a szerelem, hogy a 02 Golden Magic is birtokomba került.

2021.08.02.

Marcsika0720

2021. október 10.

Mind két árnyalatban meg van és egyszerűen imádom őket. Csodaszép fényes ajkakat varázsol miközben ápol is ❤️Kell ennél több?! Optikailag dúsítja az ajkaimat, tükör nélkül is újra kenhetô napközben. Isteni illata van és szerintem a csomagolás is csodaszép 🤩imáádooom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Fanni26

2021. augusztus 3.

Talán két hónapja vettem meg a Golden Magic árnyalatút és azóta mindenhova ezt hordom magammal. Amióta nem kell maszk, alig nyúlok matt rúzsokhoz, inkább szájfényezek, ez a kis csoda pedig mindent is tud, ami nekem kell, imádom! Szeretem, hogy olajos az alap, érezhetően ápol viselése során, szóval nem csak szép, de hasznos is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Csipetke

2021. július 7.

Én a barackos árnyalatot vett meg. Miota meg van színre csak ezt használom. Nem olyan ragacsos és szépek benne a csillámok is. Szép egészséges ajkakat varázsol. És tenlyeg hidratál. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 7.

dorkaww

2021. június 20.

mindkettőt megvettem mert mostanában élek halok a szájfényekért, olajokért. Régen volt ilyen kellemes meglepetésben részem. Az arany változat kicsit visszafogottabb, aranyló csillámokat tartalmaz, a másik barackos pedig EGY ÁLOM, a maga egészében. Annyira gyönyörű telt ajkakat varázsol (optikailag persze) hogy nagyon gondolkodom rajta hogy veszek belőle még. Kellemes illata van és hidratáló érzés mikor összeütögetem az ajkaimat. Amióta megvannak csak ezekhez nyúlok. Nagy piros ötös az essencenek ezért, mondjuk még boldogabb lennék ha állandó szoriment lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Terkabarka

2021. június 15.

Meglepően jó termék. A rózsaszínes árnyalat van meg, de szerintem tök mindegy, melyiket vesszük, az ajkakon nincs színe, csak fénye. Az illata számomra kissé zavaró, de szerencsére nem túl erős és hamar elillan. Tele van csillámmal, viszont nincs az a homokos érzés a szájon, egyáltalán nem lehet érezni a csillámokat. Határozottan jól ápol.
Kár, hogy nincs színe, mert nekem kell egy kis szín is, annyira fakó az ajkam, de a maga nemében imádnivaló cucc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

KisHeni

2021. június 11.

Nekem mind2 árnyalat megvan, mert nem tudtam választani közülük annyira szépek. Valami átmenetet képez az ajakolaj és a szájfény között, mert csillog villog nagyon szépen és fényes lesz tőle az ajkam és egyáltalán nem zavaróak benne a csillámok és ráadásul még ápol is. Kellemes illata van, egész jó kis nyári ajakkence lesz, megszerettem, ennyi! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

csill87

2021. június 10.

Nekem tetszik a hatalmas bumszli applikátor, gyorsan lehet használni. Az állaga nekem is inkább szájfényes, mint ajak olajos, de ettől függetlenül kedvelem. Olyan mintha egy védőréteget képezne az ajkakon, szerintem télen amikor kiszáradt a szám, még jobban fogom szeretni. Nem csodaszer, de egy jó erős 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate