Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AshleeyTayloor, az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2015. december 19.

Újfajta, innovatív szempillaspirál manuálisan forgatható kefével

A piacon egyedi termék, a spirál felvitele közben a kefe manuálisan forgatható igény szerint a dús és gyönyörűen ívelt pillákért. Mivel a lash curler szempillaspirált kézzel kell forgatni, ezért nincs szükség elem használatára.

Szemészetileg tesztelt.

sophienyuszi

2016. május 3.

A formulája és a színe nagyon rendben van, kifejezetten jó ilyen szempontból. Viszont a keféje és ez a forgathatós csomagolás használhatatlan. Nem is értem, hogy a "manuálisan göndöríthető pillák" brand helyett miért nem áldoztak többet egy jobb kefére, ami nemcsak hosszít, de ível is. Szerencsére valamelyik magazinhoz járt ajándékba korábban, magamtól nem adnék ki érte 1300 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Csipetke

2015. november 2.

Hosszabítja a pilláimat,de én ezt a tekergetős kupakot vagy mit nem nagyon értetem,értettem :D nekem nagyon vastag a kupakja alig bírom megfogni rendesen.Semmi extra a csomagolása alapján egy kicsit többet vártam volna ettől a terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

palotaizs

2015. május 23.

Hosszú, egyenes pilláim vannak. Nekem nagyon tetszik ez a spirál. Szépen íveli a pillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

csokalilla

2015. április 26.

Használhatatlan. Nem göndörít, nem hosszít, nem praktikus használni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Használhatatlan. Nem göndörít, nem hosszít, nem praktikus használni sem.

mslauryn

2015. április 16.

Nem göndörít, de ettől függetlenül szépen hosszabbítja a pilláimat. Ami feltűnt, hogy épphogy szitáló esőben pillanatok alatt pandamaci lettem tőle, pedig a többi essence szempillaspirálnál pont ezt kedveltem, hogy nagyon tartósak. Szerintem visszatérek az essence Get Big! spiráljaihoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Nera

2015. március 19.

Sajnálom, hogy csak most vettem meg akciósan, 350 Ft-ért. Nekem tetszik, szépen hosszít, ível. De, hogy a forgó izének mi is a funkciója, arra még nem jöttem rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

kalmaniki

2015. március 14.

350 Ft-ért vettem, de még annyit sem ér. Se nem göndörít, se nem dúsít, összetapasztja a pilláimat, igazából csak beszínezi azokat... A csomagolása is furcsa, semmi értelme ennek a forgatható kupaknak, de ha még csak az lenne a legkisebb baja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

0kosan

2015. február 19.

Ilyen rossz spirálom még nem volt. Nem is értem, mert se a festék, se a kefe nem tűnik használhatatlannak - felkenve mégis kb. 5 szál szempillát csinált, úgy összetapasztotta a szálakat. Csomós is lett sok helyen a szempillám vége és még kifésülni sem lehetett a tapadást. Gyakorlott spirál-használóként értetlenül álltam az egész előtt. Még szerencse, hogy 350 Ft-ért vettem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

tátombák

2015. február 17.

Feltétlen bizalmat szavaztam a márka spiráljainak, de ezelőtt a valami előtt értetlenül állok. Úgy kell elképzelni, hogy van a spirálkefe, és a kupakon van plusz egy műanyag henger, ami forog körbe. Ez használat közben nagyjából úgy néz ki, hogy a letekeréskor is figyelni kell, hogy a teljes kupakot forgassuk. Felvitelkor nem forog a kupak, én ezt úgy oldom meg, hogy a középső ujjammal forgatom - a jobb szememnél még úgy-ahogy megy, de jobbkezesként a bal szememet nem tudom kifesteni.
Az ötlet egyébként tök jó, de a megvalósítás kevésbé. Vacilálok a 2 és 3 csillag között. A forgatható fej semmit nem ér, marketingfogás. A kefe és a festék egyébként teljesen rendben van, de nincs "hűha" hatás. 350 ftot megért, hamar kifuttatták, kb egy évet lehetett forgalomban. Nem kár érte, eredeti áron biztos nem érné meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

szevin007

2015. február 15.

Nem túlzok, amikor azt írom, mondom, hogy túltesz a maybelline szempillaspiráljain!!!
Egy délutáni alvás után sem pergett le a szemem alá, nem maszatolódott.
Az ára szuper, szívből ajánlom mindenkinek.
Amit nem szeretek benne az a kupakja, semmire sem jó nem is értem, hogy mi a funkciója.
De ezt leszámítva nagyon-nagyon jó termék!!! :)
Ha elfogytak a spiráljaim újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Egy délutáni alvás után sem pergett le a szemem alá, nem maszatolódott.
Az ára szuper, szívből ajánlom mindenkinek.
De ezt leszámítva nagyon-nagyon jó termék!!! :)
Ha elfogytak a spiráljaim újraveszem! :)

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol