Essence

Ár:   865 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. január 8.

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Arany alkalomra!

01 Ho-ho-ho árnyalatban kapható

titinem

2016. december 5.

Jól pigmentált és nagyon ünnepi :) karácsonykor tuti ezt fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Jól pigmentált és nagyon ünnepi :) karácsonykor tuti ezt fogom használni!

Eszti0206

2016. december 3.

Csak a boltban próbáltam ki, mert suliba nem tudnám hordani minden nap ezt az arany gyönyörűséget. DE NAGYON SZÉP! Megéri megvenni, ugyanis pigmentált, de ugyanalkor nem éri meg egy kis tubusért 1000 ft (a DM-ben annyi volt). Legalábbis szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

ramona22

2016. december 1.

Ahogy megláttam egy blogbejegyzésbe, azonnal beleszerettem! Nagyon szép metálarany színe mellett még tartós is. Szerintem nagyon jó vásár volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.