Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, magasfényű körömlakk.

20 árnyalatban kapható

abicicaaa

2020. február 28.

Még nem volt nude körömlakkom, mert sosem találtam olyat, ami igazán tetszett volna. A 05-ös legendary viszont tökéletes! Minden fényben más árnyalatú, néha tejeskávéra hajaz, máskor kicsit rózsaszínesebb, természetes fénynél picit mályvás. De mégsem túl lilás vagy rózsaszínes.
Fedőlakk nélkül 2 napot bír kopás nélkül.
Remélem nem limitált :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Fedőlakk nélkül 2 napot bír kopás nélkül.
Remélem nem limitált :(

angyalka1225

2020. február 27.

Régóta szemeztem vele, mert kb. soha nem láttam egyben a teljes kollekciót, mindig valamelyik szín le volt fosztva, ahogy most is, de akciósan már nem hagyhattam ott. ^_^ Szép fényes, a színe pedig kiérdemelte a nevét (Happy), mert mióta felkentem, állandóan nézegetem. :D Kíváncsi leszek a tartósságára. Az már mellékes, hogy a kivitelezése milyen csinos, de arra is jó ránézni. Nekem maga a tavasz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Saranhuone

2020. február 20.

A 07-es enough árnyalat van meg, lévén a nude színeket nem szeretem. Egy rétegben is jól fed, tartós, az ecset pedig nagyon kényelmes, egy vonással ki tudom vele festeni a körmöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

ramy1014

2020. január 7.

Teljesen megvagyok vele elégedve.Nagyon gyorsan szárad, egy rétegben is tökéletesen fed, az állaga nem túl folyós de nem is mondanám sűrűnek (pont jó számomra).Nagyon szép fénye van, a keféjével egyenletesen feltudom vinni a festéket a körmeimre.A tartósságával is megvagyok elégedve, körömlakkhoz képest kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Pávácska

2019. november 29.

Szépen, egyenletesen fed, viszonylag gyorsan szárad. Szép, telt színekben kapható.
Tartósságát tekintve közepesnek mondanám, de ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Tartósságát tekintve közepesnek mondanám, de ár-érték arányban nagyon jó.

Petravagyok

2019. november 29.

07 enough árnyalatát vettem meg a minap, de mára meg is bántam már. Nagyon megnyert a színe a boltban, de felkenve nem ugyanaz az árnyalat valahogy, csak sima bordó. Leszedve (jóféle lemosoval is) az egesz kezemen szetkenodott es befogta a bort a koromagyamnal. Na ez az, amit nagyon nem csípek egy lakkban :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Zsuzsii003

Korcsoport: < 18
2019. november 17.

Nagyon szomorú vagyok, ugyanis felkenés után 2 (!) órával elkezdett lepattogzani a körmöm tetejénél (pedig nem csináltam semmi extrém dolgot, ami miatt elkezdhetett lejönni), ráadásul hólyagosodni kezdett 1-2 körmömnél. Pedig festés előtt átmentem bufferel a körmöm felszínén és még fedőlakkot is használtam. Pedig olyan szép a színe. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 17.

nemethdorcy

2019. november 12.

4 árnyalatot szereztem be kipróbálásra. Nálam közepesen tartósnak bizonyult, pár nap után elkezd kopni, pedig alap és fedőlakkal együtt használom. Egy rétegben is szépen fed, viszonylag gyorsan is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

missmomsen

2019. október 21.

1 rétegben is nagyon jól fed. Szoktam alap-és fedőlakkot használni ,de másnap már a körmöm végeinél kopni kezd :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

hedip

2019. október 18.

2 árnyalatot vettem (ráadásul azt is akciósan), őszi színeket kerestem, és általában az Essence körömlakkok eddig beváltak. Ez is. Igaz, hogy 2 rétegben szoktam felkenni, és általában az ilyen határozottabb színeket 4-5 napnál nem hagyom fent tovább, de addig ezis bírta.
A Freedom (terrakotta/rozsdabarna) és a Loveable (csokibarna) árnyalatok vannak meg.
Abban egyetértek az előttem hozzászólókkal, hogy sok színnél nem látni különbséget. Csak épphogy.
Nem túl csillogós, szépen fed.Lehet, hogy beszerzek még párat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Nem túl csillogós, szépen fed.Lehet, hogy beszerzek még párat.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.