Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, magasfényű körömlakk.

20 árnyalatban kapható

sensitiveskinprincess

2022. január 20.

Egy fokkal kevésbé szeretem, mint a márka Shine Last and Go körömlakkjait, de azok a kedvenceim ez pedig szorosan követi őket! Nekem a happy árnyalat van meg, ami alapvetően nem az én színem lenne, de mióta megvan ez a körömlakk néha mégis annak érzem és felkenem, önmagában is kibír 5 napot, ami szerintem egy körömlakknál nem egy rossz teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

BlutterflyGirl92

2021. január 14.

Szerintem szuper kis lakk:) Happy 02es van meg... egy rétegben már fed...gyorsan szárad.
Fedőlakkot szoktam még rá felvinni így elég sokáig bírja,
Ár-értékarányban is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Fedőlakkot szoktam még rá felvinni így elég sokáig bírja,
Ár-értékarányban is jó.

vlvtnrbbt

2021. január 2.

Megvan pár árnyalata, de a 01 freaky a kedvencem, nagyon szép színe van, és egy rétegben is tök jól néz ki, nekem emiatt 5 csillag. A *tökéletes* kinézethez kell a két réteg azért, viszont ha gyorsan akarok valamit felkenni a körmömre, amivel nem kell pepecselni és ezer évet várni hogy megszáradjon, akkor mindig ezt kapom elő. Olcsó, gyorsan szárad, szép... Nekem ennél nem kell több. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

bernadettu

2020. november 11.

Két színem van a Crazy és a Legendary, a színek nagyon tetszenek, de a szokásos lakkozási rutinom ellenére gyorsan lekoptak még úgy is hogy lezártam a köröm élét is.
Kicsit zavar, hogy mindegyiknek fehér a kupakja így felülről nem látom melyik színt vettem ki éppen, de gondolom a hozzá kiadott rúzsokkal összhangban készült a csomagolása.
Már nem nagyon látom az üzletek polcain, de tuti, hogy nem veszek többet, inkább a Catrice-tól választanék valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

superultra

2020. szeptember 28.

Tényleg hamar elkezd a köröm végéről lepattogni a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Tényleg hamar elkezd a köröm végéről lepattogni a lakk.

Provence

2020. szeptember 24.

Sűrű, lassan szárad, de az ecsetével jól lehet dolgozni. A 05-ös legendary már a 3. napon elkezdett lepattogni a körmöm végéről, pedig alap és fedőlakkal használtam, a 03-as bold 4 napig kitartott..450 Ft-ért nem várok csodát, de voltak már jobb lakkjai is az Essence-nek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Dicci

2020. szeptember 21.

Szép színei vannak, jól is néz ki egy darabig, de hamar kopik (ez is), főleg a mostani kézmosós időszakban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

javi

2020. július 14.

Hozza a szokásos essence lakkok minőségét.
Megszáradás után pár óráig olyan, mintha illatosított lenne (?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Hozza a szokásos essence lakkok minőségét.
Megszáradás után pár óráig olyan, mintha illatosított lenne (?)

L1ll4

2020. július 4.

Három színt is megvettem belőle, nagyon megtetszettek. Híg állaga van, de nagyon pigmentált, már az első réteg is jól fed. Az ecsete széles, nem csíkoz, így könnyű vele festeni. Nekem jól tartott a körmömön, nem pattogott egyáltalán. Színtől függően 3-4 napig szép volt, utána is csak kopott a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

vikimaja

2020. június 21.

Három színt sikerült eddig beszereznem, 05 legendary, 12 loyal és 17 beautiful. Mindhármat imádom. Alaplakkal és fedőlakkal szoktam használni, 5 napig semmi baja, utána is csak egy kicsit kezd pattogni. Két rétegben szépen fed. Ezek azok a tipikus tökéletes nude lakkok, nagyon remélem, hogy nem limitált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.