Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, magasfényű körömlakk.

20 árnyalatban kapható

bernadettu

2020. november 11.

Két színem van a Crazy és a Legendary, a színek nagyon tetszenek, de a szokásos lakkozási rutinom ellenére gyorsan lekoptak még úgy is hogy lezártam a köröm élét is.
Kicsit zavar, hogy mindegyiknek fehér a kupakja így felülről nem látom melyik színt vettem ki éppen, de gondolom a hozzá kiadott rúzsokkal összhangban készült a csomagolása.
Már nem nagyon látom az üzletek polcain, de tuti, hogy nem veszek többet, inkább a Catrice-tól választanék valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

superultra

2020. szeptember 28.

Tényleg hamar elkezd a köröm végéről lepattogni a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Tényleg hamar elkezd a köröm végéről lepattogni a lakk.

Provence

2020. szeptember 24.

Sűrű, lassan szárad, de az ecsetével jól lehet dolgozni. A 05-ös legendary már a 3. napon elkezdett lepattogni a körmöm végéről, pedig alap és fedőlakkal használtam, a 03-as bold 4 napig kitartott..450 Ft-ért nem várok csodát, de voltak már jobb lakkjai is az Essence-nek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Dicci

2020. szeptember 21.

Szép színei vannak, jól is néz ki egy darabig, de hamar kopik (ez is), főleg a mostani kézmosós időszakban

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

javi

2020. július 14.

Hozza a szokásos essence lakkok minőségét.
Megszáradás után pár óráig olyan, mintha illatosított lenne (?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Hozza a szokásos essence lakkok minőségét.
Megszáradás után pár óráig olyan, mintha illatosított lenne (?)

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 4.

Három színt is megvettem belőle, nagyon megtetszettek. Híg állaga van, de nagyon pigmentált, már az első réteg is jól fed. Az ecsete széles, nem csíkoz, így könnyű vele festeni. Nekem jól tartott a körmömön, nem pattogott egyáltalán. Színtől függően 3-4 napig szép volt, utána is csak kopott a vége.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 4.

vikimaja

2020. június 21.

Három színt sikerült eddig beszereznem, 05 legendary, 12 loyal és 17 beautiful. Mindhármat imádom. Alaplakkal és fedőlakkal szoktam használni, 5 napig semmi baja, utána is csak egy kicsit kezd pattogni. Két rétegben szépen fed. Ezek azok a tipikus tökéletes nude lakkok, nagyon remélem, hogy nem limitált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Csipetke

2020. május 18.

Én egyből három arnyalatot is beszereztem belőle. Elsőnek a 11amazing arnyaltot próbáltam ki. Nem egy nyárias árnyalat de ettől függetlenül nagyon szép és nagyon tetszik. Egy rétegében is nagyon szép a fedéde de én azért két rétegben használom. Nagyon jo az ecset is. Jo minőségű könnyű használni. Ősszel és télen tuti befutó lesz. Most feldobtam egy kiscsillámmal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

abicicaaa

2020. május 15.

Még nem volt nude körömlakkom, mert sosem találtam olyat, ami igazán tetszett volna. A 05-ös legendary viszont tökéletes! Minden fényben más árnyalatú, néha tejeskávéra hajaz, máskor kicsit rózsaszínesebb, természetes fénynél picit mályvás. De mégsem túl lilás vagy rózsaszínes.
Erdekes, suru texturaja van, trukkozni kell kicsit a felkenessel.
Fedőlakk nélkül 2 napot bír kopás nélkül.
Remélem nem limitált :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Erdekes, suru texturaja van, trukkozni kell kicsit a felkenessel.
Fedőlakk nélkül 2 napot bír kopás nélkül.
Remélem nem limitált :(

almakrem

2020. április 23.

Szokásosan jó minőségű körömlakk-a 05-ös legendary színű van meg- nagyon szép őszies színekben,szép a fedése, jól néz ki, átlátszó lakkal szépen rögzíthető, hogy hosszabban megmaradjon és ne pattogjon fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.