Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló fátyolmaszk szójabab és baobab kivonattal, mely felfrissíti a bőrt és extra hidratálással látja el azt.

vándor

2018. augusztus 16.

Buli utánni, elég meggyötört kinézetű arcra használtam, és nagyon szép munkát végzett. Élénkítette a bőrömet, feszesebbé is tette és utána napokig pihe puha volt az arcom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Andrea1198

2018. július 26.

Most használtam először, munka után hazaérve, smink lemosás után. Illata nem a legjobb, de nem a büdös kategória. A terméken sok krém van, még a tasakból is tudtam pluszt kinyomni. 15 percig hagytam hatni, utánna leszedtem. Puhának puha lett tőle az arcom, de nekem annyira nem tetszett a vegeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.