Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 20.

Kiszerelés:   1,8 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A kellemes, lágy festékszerű textúra megszínezi az ajkat és bársonyosan matt végeredményt biztosít közepes fedéssel és frissítő érzéssel.

5 árnyalatban kapható

viewxy

2018. szeptember 26.

Nem szájfény vagy rúzs, hanem konkrétan lip tint. Felkenem, nem lehet túl szépre megcsinálni, szerintem nem érdemes matt rúzsként használni, de rajta kell hagyni egy kicsit, aztán leszedni és szépen megfogta a számat alatta. Gyorsan szárad, kb 1 perc, utána vízzel + sminklemosóval leszedem. Ami szín marad utána, az természetes hatású, nekem nagyon tetszik és konkrétan lehetetlen leszedni. Én próbaképpen felkentem és nem bírtam levakarni, vízzel, sminklemosóval, olajjal semmivel nem akart. Viszont nap közben lekopik magától? Nem értem annyira... Enni, inni, puszit adni lehet vele.
Az illata semleges nekem nem gyümölcsös, nem is büdi.
Nem ragacsos, száradás után matt, de úgy csúnya.
Nem olajos, inkább vizes alapú krém szerű.
Fedésről nem hiszem hogy beszélhetünk, elég pigmentált de átlátszik alatta a szám.
A színezés elég természetes hatású, nem szárít nagyon, de kell rá egy kis plusz ápolás.
Nekem két szín van meg a 03 pink happiness és a 05 classic simplicity a flakonban teljesen máshogy nézett ki mindkettő mint ami a végeredmény lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Az illata semleges nekem nem gyümölcsös, nem is büdi.
Nem ragacsos, száradás után matt, de úgy csúnya.
Nem olajos, inkább vizes alapú krém szerű.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.