Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: butterfly, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vzsl05

2016. augusztus 31.

Szerintem nagyon precízen és könnyen lehet vele festeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Szerintem nagyon precízen és könnyen lehet vele festeni.

Black Fairy

2015. október 3.

Probálta már valaki hibajavítóval festeni a körmeit? Mert ez nagyjából olyan lehet...nem precíz, nem szép q színe, darabosan fog, a tartóssága borzasztó...túl sűrű, és nehezen is szárad...használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

Lana93

2015. augusztus 8.

Nekem semmi különösebb bajom nincs vele, kicsit most már nehezebben szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Nekem semmi különösebb bajom nincs vele, kicsit most már nehezebben szárad.

nikolett

2015. március 10.

Megvettem, használtam, besűrűsödött, felhígítottam, használhatatlanná vált. Nem bírta túl sokáig, nem volt egyszerű dolgozni vele, két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

zöldike'91

2014. október 23.

a felvitel szépen kivitelezhető, de szinte rögtön elkezd repedezni, lepattogni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

a felvitel szépen kivitelezhető, de szinte rögtön elkezd repedezni, lepattogni

sarzita

2014. október 20.

Életem első saját magam által elkészített francia manikűröm elég szép lett ennek a használatával. Tényleg könnyű vele dolgozni, vékonyka ecsetjével szépen lehet javítani a girbe-gurbaságot is. Az a baj vele, hogy hamar beszárad, hiába kicsi a mennyiség nem fogy ki, mire elkezd besűrűsödni. Én akkor is használom, ha véletlenül ez egyik körmömről lepattan a lakk, pikk-pakk ki lehet vele javítani.
Utóirat: hamar beszáradt, már csak az ecsetet használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Utóirat: hamar beszáradt, már csak az ecsetet használom.

Szabszi.

2014. március 17.

Megvettem, de nem igazán szeretem. Oké, hogy az ecsetrészéről lehúzom a felesleget, de a száron ott marad, és az lefolyik az ecsetre. Emellett én nem tudtam vele szépen dolgozni, és itt a lakkal van baj. Lehet, hogy csak peches vagyok, és pont a legrégebbi vettem le a polcról, de nem tudok rá kettőnél többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

unicorntears

2014. február 1.

Nagyon megörültem amikor megvettem,viszonylag olcsón jutottam hozzá,örültem,hogy gyárthatom magamnak a francia manikűrt,erre,otthon kipróbálnám és egyszerűen nem ment,nekem összeállt ilyen apró csomókba,és ahogy húztam volna a vonalat,apró csomók keletkeztek,és nagyon vastagon tudtam csak megcsinálni. Hát,mit ne mondjak, egy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 1.

bandita

2013. augusztus 23.

Ez a második francia körömhegyfestő lakkom.
Suttyomban vettem, mert nem volt kedvem magyarázatot gyártani arra nézve, hogy miért kell egy héten belül a másodikat beszerezni. :D
Tegnap éjjel ezzel gyakoroltam, és elégedetten tapasztaltam, hogy ezzel a gombostűszár vékonyságú ecsettel milyen szép, aprólékos munkát lehet végezni.
Azonban!
Muszáj az ecsetet és a szárat teljesen lehúzni az üveg nyakánál, mert a száron hagyott anyag alattomosan lesettenkedik az ecsetre, midőn épp alkotok vele és ez nem tesz jót a pszichémnek.
A probléma kiküszöbölésére az vált be, hogy a szárat és ecsetet letakarítom, majd az ecsetet finoman bemártom a lakkba.
Hajszálvékony korrekciók végrehajtására kiválóan alkalmas ez az ecset.
A festék viszonylag lassan szárad, és kissé géles hatást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Ez a második francia körömhegyfestő lakkom.
Azonban!
Hajszálvékony korrekciók végrehajtására kiválóan alkalmas ez az ecset.
A festék viszonylag lassan szárad, és kissé géles hatást nyújt.

szandracska

2013. augusztus 13.

Az ára baráti, de nagyjából számomra ennyi benne a pozitívum. Első egynéhány festéskor, nekem csöpögött az ecset, ha nagyon lehúztam, akkor alig maradt rajta festék, ha csak éppen, akkor a száráról folyt le... Nagyjából 3hét alatt elkezdett besűrűsödni.

Update: kuka. Két részre vált a körömlakk. Egy sűrű fehéres trutyi, és egy átlátszó folyadék. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Vitaminok: Panthenol