Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 22.

A trendi papírcsomagolásban lévő, 8 szemhéjpúdert és egy hozzájuk illő highlightert tartalmazó paletta elbűvölő metál hatással kápráztat el minket.

Lina14

2019. október 4.

Gyönyörű paletta, szép a csomagolás és a púderek is jól lettek összeválogatva. A szemfestékek maguk sajnos nagy részben foltosak, főleg a kicsit lila\szürke, a matt bézs és a kicsi sötétlila. Az arany gyönyörű, a nagy kéknek sajnos csak a teteje aranyos, amit azt elhasználtam, egy sima metálkék maradt. Nem csúnya de és szerettem volna elejétől a végéig ugyanazt használni. A hatalmas pinkes-aranoyos pedig highliighternek nagyon szép. Nem rossz, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Csipetke

2019. július 25.

Édes cuki szép csomagolás ami egyből megtetszett. Mikor kinyitottam gyönyörű színek tárultak elém. A higlighter nagyon szép pigmentált és szépen lehet használni. Nekem az összes szín tetszik aki benne van. Nem mindegyik egyformán pigmentáltak de ez engem nem zavar. Szépen kitudom haszálni ezt a palettát és szeretem is magammal vinni ha utazom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

dodett

2019. március 29.

Féláron jutottam hozzá, de sajnos nem olyan pigmentáltak a színek, mint amilyennek reméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

chi0731

2019. január 28.

A highlighter egyszerűen gyönyörű, de a szemhéjpúderek fele annyira minimálisan pigmentált, hogy a negyedik adag felvitele után is jó, ha látszik belőle bármi.
Sajnos, bár elsőre nagyon szépnek tűnt, de ez a paletta hatalmas csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Tesa

2019. január 20.

Nem hibátlan, de kellemes, akár hétköznap is kihasználható paletta. A legjobban a nagyobb szemhéjpúderek és a highlighter, a kisebbeket nem annyira szeretem, a lila és rózsaszín a bal szélén hát engem nem nagyon izgat. A bőrszín nem igazán működik satírozásra se, néha abban se vagyok biztos, hogy valamit felvesz az ecset, a piszkos lila picike se fog semennyire, de a többi tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Magnesium Stearate

Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Isostearate, Synthetic Wax, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Ethylhexyl Stearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Magnesium Stearate, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.