Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Alkoss egyedi köröm stílusokat az arany vagy ezüst színű köröm tip festővel."

01 totally rose gold és 02 totally silver árnyalatban elérhető

edi01

2017. szeptember 2.

Mullerben vasaroltam mind a kettot. Szep vekony ecset egesz konnyu vele dolgozni bar picit sok festeket visz fel. Amikor viszont nem es tul keves van az applikatoran csikoz. Egesz jo maga a festek hamar megszarad ami elony de ha elrontod a mintat celszeru gyorsan letorolni kijavitani mert nagyon hamar szarad. Szepek a szinek es osszessegebe jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Színezék. Piros.