Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

Yette

2020. május 11.

Kifejezetten elegedet vagyok a palettával, (én a Nude nevű palettát szereztem be).
Egy teljesen alap barna füstös sminket készítek el vele szinte minden reggel, általában aláalapozok, így egy teljes napot képes kibírni, bár a legsötétebb barnája hamar hajlamos kopni, és enyhén porzik felvitel közben, ugyanez igaz a csillámos barnájára is. Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen egymásba lehet mosni a színeket.
Nem mondom hogy életem palettája, de elégedett vagyok vele, egy olyan jó közpkategóriás szemhélypúder, aminél az árából kifolyólag többett nem is vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

vikt0ria

2020. május 6.

szép színek, jó formula. néhány szín nem a legtutibb benne, értem ezalatt hogy nem pigmentált és porzik, viszont ár-érték arányban egy jól használható, olcsóbb árkategóriás drogériás palettáról van szó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Littlecream

2020. január 21.

Első palettám volt és azóta rájöttem hogy vannak sokkal jobbak nem is annyira veszett drágán, nagyon porzik, foltokban kopik viszont én befogtam a barna színeket a nude palettából és a szemöldökömre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Dorci94

2019. november 8.

A valaha volt legjobb palettám 😻! 01 bronze árnyalatokat szereztem be. Valami csodás! Tökéletesen pigmentált, szárazon vagy nedvesen használva is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

BogcaaKiss

2019. október 8.

A Roses van meg nekem, egyik kedvenc palettám, szinte az összes "én" szín benne van. Sokszor használom, de még mindig bőven van benne. Ha alá alapozok, nem potyog, amúgy meg kicsit igen. Az összetevői nagyon szépek (sokkal jobb mint pl a revolution palettáknak) ezért szívesen használom. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Szandihh

2019. március 18.

Régóta megvan az All About Nudes, nagyon próbálom megszeretni, de még mindig nem sikerült. Annak ellenére, hogy gyönyörű színek vannak benne, amik használhatók mint a mindennapokra, mint különlegesebb alkalomra, kicsit sem tartósak. Akármilyen alapot rakok alá, akárhogy fixálom spray-el, 1-2 óra,és már felragadt. Felvitelekor is vigyáznom kell, hogy ne kerüljön fele a szemem alá, mivel nagyon porzik. Pigmentáltságára is tudnék panaszkodni, hiszen a legsötétebb barna is csak sok-sok felvitel után látszik. A csillámos színekben pedig csak a tetején található belőle egy kicsi,és ennyi. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Beresnetikva

2019. január 27.

Nagy remenyeket fuztem hozza de..
A csillamosoknak csak a felso reteguk az, borzalmasan potyog le sminkeles kozbe,nehez eldolgozni, sok kell h latszodjon es nem tartos.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Nagy remenyeket fuztem hozza de..

ficeglobog

2019. január 18.

A Roses-t kaptam a lányomtól. A színei szépek. Bár túl sok benne a csillogás. Vagy én nem járok olyan helyekre, ahol ezekre van szükség. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

pattelin

2019. január 16.

Nekem is a Beauty Bag-ben volt a Greys és annyira nem voltam tőle elájulva. Nem annyira pigmentáltak és nekem a legtöbb szín túl csillogós hétköznapra. Nedves ecsettel tudtam csak szép sminket készíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

anitah123

2019. január 9.

Ez volt az első palettám, évek óta használom és hiába vettem más fajtákat, valamiért mindig ehhez nyúlok. A roses van meg belőle, a színek jól kihasználhatóak, nem túl tartós, de nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0