Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes +ajándék szemceruza
Ár: 600 Ft+posta , Eladó: Pagica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után.
Ár: 1000 Ft postával , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Szandihh

2019. március 18.

Régóta megvan az All About Nudes, nagyon próbálom megszeretni, de még mindig nem sikerült. Annak ellenére, hogy gyönyörű színek vannak benne, amik használhatók mint a mindennapokra, mint különlegesebb alkalomra, kicsit sem tartósak. Akármilyen alapot rakok alá, akárhogy fixálom spray-el, 1-2 óra,és már felragadt. Felvitelekor is vigyáznom kell, hogy ne kerüljön fele a szemem alá, mivel nagyon porzik. Pigmentáltságára is tudnék panaszkodni, hiszen a legsötétebb barna is csak sok-sok felvitel után látszik. A csillámos színekben pedig csak a tetején található belőle egy kicsi,és ennyi. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Beresnetikva

2019. január 27.

Nagy remenyeket fuztem hozza de..
A csillamosoknak csak a felso reteguk az, borzalmasan potyog le sminkeles kozbe,nehez eldolgozni, sok kell h latszodjon es nem tartos.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Nagy remenyeket fuztem hozza de..

ficeglobog

2019. január 18.

A Roses-t kaptam a lányomtól. A színei szépek. Bár túl sok benne a csillogás. Vagy én nem járok olyan helyekre, ahol ezekre van szükség. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

pattelin

2019. január 16.

Nekem is a Beauty Bag-ben volt a Greys és annyira nem voltam tőle elájulva. Nem annyira pigmentáltak és nekem a legtöbb szín túl csillogós hétköznapra. Nedves ecsettel tudtam csak szép sminket készíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

anitah123

2019. január 9.

Ez volt az első palettám, évek óta használom és hiába vettem más fajtákat, valamiért mindig ehhez nyúlok. A roses van meg belőle, a színek jól kihasználhatóak, nem túl tartós, de nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

hgabi

2019. január 5.

A grey pakk van meg, és borzasztó. Szerettem volna egy csillogós sminket kicsikarni belőle, de a csillám csak a tetején van, porzik és használhatatlan. A színek nem tiszták, nem lehet eldolgozni. Kb mintha gyereksminket használnék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

blackrose

2019. január 1.

All About Nudes van meg. Időnkènt szeretem használni, szèp termèszetes színei vannak, a barna szememhez jól mennek. Nekem nem porzik, ès viszonylag tartósan fennmarad. Bár a többi paletta is tetszik ebből a kollekcióból, az ára sem vèszes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

mirandam

2018. december 11.

Nude palettát vettem. Nagyon jó vele dolgozni, nem hullik 2kg réteg por a szemem alá, a színek szépek.

UPDATE: nem használtam egy ideig, és mikor újra elő vettem, rájöttem, hogy de nagyon porzik :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

bernadettu

2018. október 28.

Én is a KM-ás Bagben jutottam hozzá a Greys palettához. Nagyon csalódott voltam, hogy ez volt az egyik teljes méretű kiszerelésű termék, mert nagyon porzik, szemhéjalap nélkül használhatatlan.
Még próbálkozom vele, de az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen kihajtom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Még próbálkozom vele, de az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen kihajtom.

ramici

2018. október 20.

Bronze és Nude van meg. Mindkettőből a felső sort es a legvilágosabb színt használom. Hétköznapi sminket tökéletesen lehet velük készíteni. Pigmentált és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0