KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2016. október 18.

Kiszerelés:   9,5 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 1499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 Ft (+ postaköltség) , Eladó: bkati
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés: személyes átvétel, posta előre utalás után
Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes +ajándék szemceruza
Ár: 600 Ft+posta , Eladó: Pagica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után.

mirandam

2018. december 11.

Nude palettát vettem. Nagyon jó vele dolgozni, nem hullik 2kg réteg por a szemem alá, a színek szépek.

UPDATE: nem használtam egy ideig, és mikor újra elő vettem, rájöttem, hogy de nagyon porzik :D

mirandam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

bernadettu

2018. október 28.

Én is a KM-ás Bagben jutottam hozzá a Greys palettához. Nagyon csalódott voltam, hogy ez volt az egyik teljes méretű kiszerelésű termék, mert nagyon porzik, szemhéjalap nélkül használhatatlan.
Még próbálkozom vele, de az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen kihajtom.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Még próbálkozom vele, de az is megfordult a fejemben, hogy egyszerűen kihajtom.

ramici

2018. október 20.

Bronze és Nude van meg. Mindkettőből a felső sort es a legvilágosabb színt használom. Hétköznapi sminket tökéletesen lehet velük készíteni. Pigmentált és tartós is.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

elemesztolelegzetvetel

2018. augusztus 22.

Olcsónak olcsó. DE. Porzik. Nem pigmentált. Nem tartós.

elemesztolelegzetvetel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Olcsónak olcsó. DE. Porzik. Nem pigmentált. Nem tartós.

beresregina95930

2018. augusztus 4.

Nekem a nudes van meg.. imádom! pigmentált, enyhén csillámos és csodálatos színei vannak.. közepesen tartós

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

katalinkosztyi

2018. július 28.

Beauty Bagban jutottam hozzá, a világos színeknek szinte semmilyen fedésük sincs, a sötétek önmagukban pedig nekem túl erősek. Viszont az ára önmagában is nagyon kedvező.

katalinkosztyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

rohremma

2018. július 26.

Nagyon jók a szinek, de szerintem lehetne jóval pigmentaltabb. Azonban ennyi penzert mindennapokra jo.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Zituska77

2018. július 25.

Én is a KM-ás Bagben jutottam hozzá a Greys palettához. Magamtól biztosan nem vettem volna meg, főleg nem nyáron. Nekem meglepően könnyű eldolgozni a színeket a szemhéjamon, csodálkoztam is, mert más márka szürkéjét képtelen vagyok foltmentesen felaplikálni. Tény, hogy sok benne a csillámos szín, lehetett volna még 1-2 matt, bár csalóka, mert ha a színek tetejéről elhasználunk egy kis port, alatta már nincsenek akkora csillámok benne. Szemhéjalappal 8 órát kibír légkondis irodában ülőmunka közben :-), de egy táncolós buliba biztos nem tenném fel.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

reirasama

2018. július 24.

Nekem a Roses paletta van meg, és egyszerűen imádom. Minden van benne ami kell, általában ha utazok csak ő szoktam magammal vinni. A matt színek mindig minden sminkem alapját képezik, a világos fényes színt néha korrektornak, a világos mattot szem alatti púdernek is használom. A csillámos színek is jók, bár nem a legtartósabb és pigmentáltabb. Talán a sötétbarna a legjobb, a sötétlila elég szürkés lesz ha felviszem. Alappalettának én nagyon tudom ajánlani, tartós is, és elég kompakt kiszerelés :)

reirasama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

A roses és a greys paletta is megvan. porolnak és nem tartósak. De ennyi pénzért ne várjunk tőlük csodát. kezdőknek akik ismerkednem a sminkeléssel/füstösítéssel azoknak jó lehet. Akik kicsit profibb sminket szeretnének azoknak egy magasabb fokon lévő márkát ajánlok.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0