Essence

Ár:   645 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ezek a fedőlakkok különböző gyöngyházfény hatást biztosítanak a manikűrödnek.

Öt változatban kapható:

• 01 ... romantic - to the moon and back!
  • 02 ... sunny - you are my sunshine
  • 03 ... tropical - my piece of paradise
  • 04 ... aquatic - catch the wave!
  • 05 ... icy - crush on you

Lina14

2017. június 13.

nekem is az aquatic változat van meg inkább zöldnek tűnik mint kéknek, de nem zavar, szerintem így is gyönyörű. szép a fényjátéka, egyenletesen fed, nem csíkos, és látszik azért alatta milyen lakk van, nem tűnik el alatta csak ad neki egy szép fényt. ugyan fedőlakkal használtam de gyorsan is száradt. 5*, ha találok ás színt betárazok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

rocksteadycat

2016. június 30.

Az aquatic - catch the wave!-re csaphattam le Bécsben amikor kint jártunk a Férjemmel a David Gilmour koncerten.. :P
Csodás lakk! Gyönyörű fényjátéka van, varázslatos... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Csodás lakk! Gyönyörű fényjátéka van, varázslatos... :)