Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: n_adry, Módosítva: 2013. június 12.

DayanaComplow

2017. június 2.

Nagyon szeretem, habár én szemhéjra használom, esetleg highlighernek, púdernek nagyon csillogós lenne. De nagyon szép aranyos fénye van, sokáig elég, fent marad. A nagy kiszerelésnek hála sok van benne, még szerencse, hiszen már nem gyártják és hasonló termékről sem tudok a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

SayenAllwright

2014. február 27.

Csodás kis smink, szolíd de csillogós, kedvem szerint lehet finomabban illetve erősebben felvinni. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

lovecosmetic

2013. december 10.

Nagyon meg vagyok vele elégedve,akár a hétköznapokban is használható,mert diszkrét a csillogása,imádom,csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

zsoxcore

2013. szeptember 5.

Egy ideje használtam, megvoltam vele elégedve, de elajándékoztam, mert van elég highlighter-em itthon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

IchigoSachi94

2013. augusztus 3.

Szeretem, de nem púdernek használom az alapozó fölé, nagyon hamar átfényesedik. Pirosító fölé szoktam használni. Ennyi pénzt szerintem nem ért meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

szansza0518

2013. július 11.

Hát nem tudom.
Elvileg ez egy púder , és nem highlighter (ahogy a cím is írja) , de púdernek nem igazán jó. Amit ígéri az essence hogy "vámpíros" csillogás nyújt.(ahogy legalábbis én olvastam) ez teljesen igaz ,de tényleg úgy csillogsz tőle , mint egy tvájlájtos csillám vámpír :D. De egyébként szemhéjpúdernek , kiemelőnek valamint pirosítóval együtt használva tökéletes !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 11.

Hát nem tudom.

terke29

2013. július 7.

Tegnap kiváltottam két 50pontos DmAlverde táskát,az egyikben ez volt.Naaagyon örültem neki!Még délelött ki is próbáltam szemre,arcra,és mondhatom kellemesen meglepett.Már akkor is nézegettem,mikor kijött a Trendkiadásban,de mindíg megbeszéltem magammal,hogy nem kell ez..Hát most jól megkaptam! :D Nagyon szép,nem csillogós fénye van,inkább diszkrét szaténos hatású.Szemen,alappal nagyon tartós,arcon annyira nem,de nem is kell,mert azthiszem egész nyáron hurcolom majd magammal mindenhova. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 7.

Habchók

2013. június 11.

Így első használat után azt gondolom, hogy szép színe van, könnyen használható és hála istennek nem annyira csillámos, mint hittem, így 5*, majd frissítek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

petrevici

2013. március 12.

Szép fénye van.Szemhéjpúderként is jól funkcionál.Megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Szép fénye van.Szemhéjpúderként is jól funkcionál.Megérte.

Nuss

2013. március 8.

Én ezt bizony szemhéjpúdernek vettem meg reggeli rohanós, lusta sminkekhez... :D
Jól elvagyunk, ha a bőröm végre nem lesz depis, akkor megpróbálom highlighternek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol