Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2011. november 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Ultra Strong körömerõsítõnél alkalmazott innovatív formula nagyon ellenállóvá teszi a körmöt, sugárzó fényességet ad neki.

85%-kal erősebb körmök pár hét alatt!

Formaldehidet tartalmaz.

Kiszerelés:9ml

Fubuki

2013. szeptember 28.

A zselés hatású fedőlakk mellett ez a másik nagy mumus lakk nálam.Nagyon töredezett volt régen a körmöm,végső elkeseredettségemben megpróbáltam ezt a förmedvényt.Mondjuk már az elején tudtam,hogy nem lesz ebből 85% (hát igen,mese habbal...).A drága semmit nem segített,sőt,inkább rontott a helyzeten.Kipróbáltam alaplakknak,szörnyű volt.Másnap szépen le tudtam húzni az egészet.Ráadásul nem is lehet látni,mennyi van az üvegcsében,de ez igazából nem is érdekel már...Ezt is kidobom,pedig tényleg nem szoktam nagyon kivágni dolgokat,de minek őrizzem,ha ennyire gagyi?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

kemenysepro

2012. február 4.

Nekem nem vált be, elhasználtam az egészet, de a körmöm nem változott semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Nekem nem vált be, elhasználtam az egészet, de a körmöm nem változott semmit.

Montelino

2011. december 8.

Rossznak nem rossz, erősít a körmökön (a 85% túlzás) és tartós, de a Rimmel körömerősítője sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 8.

Rony

2011. október 14.

Alaplakknak használom. Nem tudom, nekem egy kicsit erősödött a körmöm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

Alaplakknak használom. Nem tudom, nekem egy kicsit erősödött a körmöm tőle.

UnVraiAnge

2011. október 14.

Ugyan nagyon kecsegtetően hangzott a címkén lévő 85%, sajnos azonban még csak töredékét sem vettem észre a körmeimen. Az üvegcse amúgy nagyon jól néz ki, de engem eléggé zavart, hogy nem tudom, mennyi van még benne, de a legviccesebb mégiscsak az információ, amit tegnap vettem észre rajta, ugyani végre elfogyott, így gondoltam átadom az utókornak, mikor is észrevettem a címkén egy icike- picike „warning” feliratot a hátulján. Nagy nehezen felkapirgáltam, magam sem tudom miért döntöttem így, azt hiszem csak nevetni akartam egy jót, hogy „ne tegye mikróba vagy szembekerülés esetén hívjak orvost”, ám legnagyobb megdöbbenésemre ezt olvastam:
Legfeljebb 3 hetes kúraként alkalmazzuk. 2 napi használat után tartsunk 1 nap szünetet.
Én nem vagyok egy megszállott bio-organikus-erdeitündér, de ezen még most sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek :-D
(Az 1 csillagot a hatékonyságáért már megkapta tőlem előtte gondolatban.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

(Az 1 csillagot a hatékonyságáért már megkapta tőlem előtte gondolatban.)

strawberry92

2011. október 14.

Tényleg erősebb lesz tőle a köröm, de ha másik színes lakkal ráfestek, száradás után 1-2 körmömről mindig egész darabokban le lehet húzni:/ Ha csak simán használod akkor viszont egész jó:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Szintetikus színező anyag. (Lila)