Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Metál hatású szemöldök és szempilla gél, a mágikus tekintetért.

5 árnyalatban kapható

Audrey91

2018. július 23.

Extrémebb sminkek elkészítéséhez vettem meg próbaképpen bronz és ezüst árnyalatban. Az állaga és a színe nekem nagyon bejött, teljesen fedi a pilláimat, nem ragadtak össze tőle. A keféje sajnos borzalmas, de egy kis ügyeskedéssel elérhető a kívánt mennyiség felvitele. ;) Szemöldökre viszont semmiképp nem tudom elképzelni. Szemhéjtusnak is használható még egy másik ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Jelizz

2018. január 20.

Essence csomagban volt, nekem a bronzos van meg de borzarto 😃 szempillan nem marad meg ha megis le potyog, csomosodik. szemoldokon pedig talan szilvesztkor elmegy, de... nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

random

2017. december 11.

Nekem is a Go Berry árnyalat van meg. Hogy őszinte legyek, nem értem ezt a koncepciót. A spirál rengeteget vesz fel, viszont a szemöldökszálakat nagyon nehezen vonja be. Szempillaspirálnak pedig egyszerűen nem való, sem az ecset, sem a formula. Önmagában, illetve szempillaszérumon szinte nem is látszik, fekete szempillaspirálon szintén, de úgy legalább rettenetesen összetapasztja a szempillákat, bár ennek lehet a spirálfej az oka. (Ha eljutok valaha addig, kipróbálom egy másik spirálfejjel, hátha...) Amiért mégsem pénzkidobás: ferde ecsettel gyönyörű tusvonalat tudok vele húzni, igaz, nem szárad a leggyorsabban, viszont egy kevés porral iszonyú tartós lesz.

up: nemrég megvettem akciósan a trend it up cool breeze szürke szempillaspirálját. ha azt használom először, ezt pedig arra rá, akkor látszik a vöröses színe. és gyönyörű. persze így is tapad egy kicsit, de ez még vállalható, így viszont merem állítani, hogy alapozóspirállal működik. persze most meg nem tudok neki nem adni még egy csillagot. azért még a másik spirálfejes teóriát tesztelni fogom valamikor.

up2: működik másik spirálfejjel, viszont csak a keskenyebbek férnek be a tubusba, amik meg nem csinálnak (rajtam) dúsítást. szomorú. marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

DawnMelody

2017. október 9.

Szemeztem már a lila és a "go berry" nevű árnyalattal, de végülis az előbbi giga-csillám tartalma miatt inkább az utóbbit választottam. :) Kár volt ezért pénzt adni. Eredendően fekete szempilláim és szemöldököm van, és semeeeennyire sem látszik rajta. Mivel a szemöldököm sűrű is, még ha próbálom jól belekenni sem tudja azt elérni,hogy legalább a szálak közti helyből visszaadja a színt. Talán egy világosabb szemöldökű embernek beválhat, és akár tovább is adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.