Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

TheGirl

2015. április 12.

Nekem a 03 Ka-Ka-Karnival (lila) árnyalat van meg. Egészen tartós, olyan 5-6 napot bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

zizitim

2014. július 9.

Impulzusvásárlás eredménye annak ellenére, hogy az utóbbi időben óvakodtam az Essence körömlakkoktól. Sajnos a krém finish a gyengém és ez az öt szín egymás mellett annyira elragadó volt, hogy mindet meg kellett vennem.
Az első benyomásom pozitív, könnyen kezelhető lakkok, szépen terülnek, gyorsan száradnak, ami negatívum lehet esetleg, hogy a kék kivételével mindegyiknél három réteggel éreztem tökéletesnek a végeredményt (a gyors száradás miatt így sem érzem vészesnek a dolgot). Lehet, hogy ha nem éjjel, hanem nappal lakkoztam volna, akkor kevesebb réteg is elég lett volna, ez majd még kiderül...
Kiváncsian várom, hogy milyen lesz a tartósságuk, hisz elvileg az utóbbi időben ezen a ponton szoktak elbukni a márka lakkjai...

Sajnos a tartósság a mostanában szokásos Essence minőséget mutatja. Rajtam egy teljes napot bírtak ki tökéletes állapotban, utána a világos színek elkezdtek lepattogni, ami sajnos lemosásra ítélte a manikűrt. A kék és a lila még bírták volna, így azok ebből a szempontból jobbnak tűnnek.

Összességében a lilla és a kék megérdemelnék a négyest, de mivel a többi tartóssága ennyire gyatra, ezért nem tudok hármasnál jobbat adni. :(

Képeket és további részleteket találsz a blogomon:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Képeket és további részleteket találsz a blogomon:

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.