Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sebokbeus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 11.

A primer acai olajat és mangóvajat tartalmaz, a szempillaspirál előtt felvíve extra dúsítást ad a pilláknak. Bármilyen spirállal használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lZsuzsi

2021. január 24.

Nem tudom minek fogom elhasználni. Nekem a szempilláim amúgyis nagyok, de gondoltam ezzel majd dobok rajta: hát, soha...
Max ha papírzsepivel leszedem azt a brutál mennyiséget előtte ami a spirálra kerül, de közel sem egy olyan jó termék, mint amekkorára fel van hypeolva. Nehéz rákenni utána a spirált is, nem is fogja be, össze is tapasztja Őket: igazából csak arra nem jó amire kéne lennie. Megpróbálom úgy elhasználni hogy zsepivel leszedem a keféről a javát, és csak minimálisat viszek fel. Ricinusolaj inkább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Ftunde900111

2021. január 23.

Ennek a terméknek semmi értelme. Nem lehet szépen felvinni rá a spirált, fehér marad a szempillám. Nagyon gáz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

rozsaanna

2020. december 10.

Az elején egészen működött azonban hamar elkezd beszáradni és kezelhetetlenné válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

babszem81

2020. október 27.

Használgatom, de nem mindennaposan, mint magát a szempillaspirált. Barackos joghurt illata van egy kis műanyag szaggal keveredve. 😂 A keféjének már a látványától sírva fakadtam, olyan, mint az évtizedekkel ezelőtti kefék, egy egyenes, kiszuperált mókusfarok. Használhatatlan. Eldobtam. Más kefével, Alverde Lash Boost Primer-ével, ami hajlított, működőképesebb. Hófehér színű..miért nem átlátszó? Úgy akár önmagában is lehetne hordani. Használatával szinte lecsúszik sminklemosáskor a szempillafesték. Az Alverde már jobban megköt, nehezebb lemosni. 18éve az első duo (fehér primer az egyik vége, a másik vége fekete) L'oreal spirál jobban teljesített, igaz, fiatalabb voltam, így jobb minőségű, mennyiségű szempillával rendelkeztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 27.

Diamond26

2020. július 2.

Gyűlölök bármilyen terméket is kidobni, de ez többszöri próbálkozás után úgy landolt a kukában, hogy csak úgy nyekkent! Két általam kedvelt videósnál is láttam, így utánanéztem a terméknek, és rengetegen áradoztak róla. Így lehetséges, hogy velem van a baj, de ez számomra használhatatlan. Rengeteg anyagot felvesz a kefe, állandóan le kell szedegetni, a szempillákat összeragasztja, a legkedveltebb, legjobb szempillaspiráljaimmal is százszor át kell mennem rajta, hogy eltűnjön a fehérség, az eredmény pedig kőkemény, összeragadt szempillák. Többféle módon is próbáltam használni, sehogy sem jó. Az eredmény mindig rettentő igénytelen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

laracroft

2020. június 3.

Atya-gatya, ez nagyon durva! Messzire lekörözi a sokkal drágább primereket. Hatalmas, műszempilla hatású tekintetet varázsol (szó szerint varázsol, mert nem tudom hogyan, de a nyeszlett kis pillákból konkrétan legyezőt csinál), dúsít, de nem tapaszt. Egyet kell értsek Kamea véleményével, ha ezt így, ebben a formában képes valaki megalkotni, akkor miért nincs ilyen szempillaspirál?! És valóban, kicsit nehéz átkenni a fekete spirállal, figyelni kell, hogy mindenhol beterítse az ember a fehérséget, különben kilátszik a spirál alól, de nem megoldhatatlan feladat. Nem irritál, és a sminklemosást se nehezíti meg.
A legjobb primer, amit eddig próbáltam, csak ámulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

A legjobb primer, amit eddig próbáltam, csak ámulok.

Ingi

2020. május 30.

Ez egy meglepően jó termék, főleg ilyen áron. Megvettem L'Orealét is, mert kíváncsi voltam, mekkora a különbség a 3 és a 8 Eurós primer között. Hát, nem sok, sőt, ha őszinte vagyok, nekem ez még jobban bejött :D Sokkal szebbé, rendezettebbé formálja a pillákat, ívben, vastagságban és úgy összképileg. Könnyebb utána a szempillaspirál felvitele, és elég 1-2 réteg is. Ennyi pénzért mindenképp megéri kipróbálni!

Update: jó alternatíva, de kis idő elteltével mégiscsak a Loreal a jobb. De csak kicsivel :P Ár-érték arányban ez viszont verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Kamea

2020. április 27.

Amikor rákenem a pilláimra, olyan pillákat varázsol elő nekem a semmiből, amikről azt se tudom, hogy léteznek. Ilyenkor mindig bosszúságot érzek csak, hogy ha fehér színben el lehet érni ezt a hatást, akkor fekete színben miért nem??? Miért nem tudnak szempillaspirált is csinálni ilyen minőségben???

A bajom csak annyi vele, hogy ha a szempillatőre is rákenem, elég nehezen színezi át a szempillaspirál. Így igyekszek csak a szempillavégekre felvinni belőle. Egyébként nagyon korrekt terméknek tartom, korrekt áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

thyraa

2020. február 16.

Ez egy csoda termék, bármelyik rosszabb/jobb szempillaspirál alá ajánlom. Látványosan dúsítja a pillákat, sokkal többnek és hosszabbnak tűnik, viszont ki kell tapasztalni, kinek hogyan válik be legjobban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

sztike

2020. február 14.

2018-09-13
A kétvégű L'oreal False Lash Superstar szoktatott rá a szempillaspirál primerre, sokkal szebb vele a végeredmény. A keféje botrány, olyan, mintha egy korábban ép kefét véletlenül legyalultak volna, kellett idő, mire megtanultam úgy használni, hogy ne litereket tegyen a pilláimra. Kicsit szoktam várni a száradására, utána pedig a vízálló L'oreal False Lash X-Fiberből megy rá 2 réteg. Nem változtat a spirál tulajdonságain, ugyanúgy vízálló, sminkelmosóval nem dacol, nap közben nem pereg, nem csomóz, szuper a festék. Az illata érdekes, nekem kicsit a gyümölcsös joghurtra hajaz, de tetszik. Próbáltam amúgy más spirállal is, mindegyikkel kifogástalanul működött. A végeredmény minden esetben sokkal intenzívebb, szebb, mint enélkül. Újra fogom venni.

2020-02-14
Nos, azóta a L'Oreal teljesítette a kívánságomat és előhozakodott az önálló kiszerelésű szempillaspirál-primerrel, úgyhogy újra kell értékelnem a kapcsolatomat ezzel a termékkel. Nem rossz, de a jótól azért messze van. A kefe nagyban megnehezíti a használatát, mert a sörték túl ritkák, túl rövidek, emiatt pedig rengeteg terméket visz fel a pillákra, tapaszt, elnehezít. A "túladagolás" miatt nehéz elfedni teljesen a fehér színt, gyakran nap közben vettem észre, hogy van az a szög és fény, amiben még mindig látszik. Meg lehet persze csinálni vele szépre a pillákat, de ehhez sokkal több munka és idő kell, mint a L'Orealhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

2018-09-13

2020-02-14