Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 13.

A vízálló textúrával kombinált új verzió extrém hatású, dús pillákat eredményez. A műanyag dúsító kefe minden szempillát elér.

Laura

2021. december 29.

Atom jó a textúrája, lerobbanthatatlan és bár én ezt a fajta kefét nem szeretem, mégis szépen szétválaszt, dúsít. Ez egy nagyon nagy pozitív csalódás. Azt hittem rossz lesz. 🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Yumechan

2021. szeptember 21.

Na nekem ő volt a nagyon nem. A fényes végeredmény alapból nem tetszett, a keféje durva, bökős, mindemellett nagyon hamar beszáradt. Egy használat után úgy gondoltam, hogy pénzkidobás, többet hozzá sem nyúlok, de azért csak meg-megpróbáltam újra, és újra, de a véleményem nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

BReka00

2021. május 30.

Valóban vízálló, tartós termék.
Ár-érték arányban is nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Valóban vízálló, tartós termék.
Ár-érték arányban is nagyon megéri.

kea

2021. február 5.

Én sem értem a negatív véleményeket. Nem voltam nagy véleménnyel az Essence-ről, sőt sokáig úgy gondoltam, ami ilyen olcsó, jó nem lehet. Aztán megtudtam, hogy vegán, nem tesztel állatokon, és elkezdtem tesztelgetni, először a szemhéj fejstékeket, rúzsokat, körömlakkokat, szemceruzákat - a vízálló tekerős a világ legjobbja 🙃.
Ez a spirált a tesómnál láttam/használtam először, de már nekem is van. Lenmagolajjal mosom le a sminket, azzal ez is két mozdulattal lejön, de amíg ott kell lenni, nekem mozdulatlan, szépen szétválasztja a pillákat, és hosszabbít is egy kicsit. Ár/érték arányban maximálisan hozza az elvártakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 5.

crminn

2020. június 22.

Meglepődve olvasom a negatív véleményeket, főleg így utólag, hogy évek óta ezt használom.
Nem kedvelem ezt a márkát, de szempillaspirálból bármilyen árkategóriában próbálkozom, egyik sem hozza azt, amit ez. Pedig szeretek kísérletezni, szeretem a drágább kozmetikumokat, de spirálban valahogy mindig visszatérek ehhez. Ez az egyetlen szempillaspirál, ami számomra tényleg vízálló, az apró, ritka szempilláimat pedig csak ő tudja látványosan hosszítani és dúsítani. Az egyetlen negatívum, hogy hamar beszárad, habár ennyi pénzért szinte ingyen van, tehát ez nem ráz meg különösebben lelkileg😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 22.

rbettii

2020. április 23.

A keféje nagyon jó, de nem elég vízálló és nem eléggé tartós, könyen lejön, szép amikor felrakom de egy óra múlva már jön le.. nekem nagyon nem érte meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Witchvortex

2020. február 21.

Nagyon jó termék! Lerobbanthatatlan!
CSAK és kizárólag arcolajjal lehet lehemosni, de azzal könnyedén feloldódik és nyomtalanul lejön.
A keféje picit szúrós, vigyázni kell vele, de nagyon szépen szétválaszt és egyenletesen viszi fel a festéket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Nagyon jó termék! Lerobbanthatatlan!

Kariimado

2020. január 11.

Imádom! Aznap amikor megvettem azon gondolkodtam hogy miért nincs a híres Lovely spirálból vízálló, mert annak semmi értelme hogy egy pislogástól könnybe lábadt szemtől azonnal elkenődik az egyébként gyönyörűen felvihető szempilla festék. És hogy az Essence All eyes on me-ja mennyire jól fed de a spirálja hagy kivetnivalót. Nos, én megtaláltam a kettő tökéletesített elegyét ebben a spirálban. Felvitele könnyű, nekem nem szaladt a szemembe, így nem tudok nyilatkozni arról hogy szúr vagy sem. Azonnal látszik hogy szépen dúsít és vastagon "fog". Száradás után nem potyog, nem fog, a helyén marad, ahogy kell. S ahogy MINDEN vízálló sminktermék olajjal, vagy olajos krémmel tökéletesen eltávolítható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Ingi

2019. december 19.

Kellett gyorsan egy vízálló spirál, és megfogott a designja, szóval megvettem. Hát nekem kb semmit nem csinált :/ Hogy mennyire vízálló, azt nem sikerült tesztelni... Ott lapul a fiókom mélyén, sztem kuka lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

darkoadrienn

2019. november 14.

Én ezt azért vettem mert - egyrészt sokan dicsérik általánosságban az Essence szempillaspirálokat, másrészt - mélyen ülő szemeim vannak, és a kifestett pillák mindig megfogják a szemem feletti bőrt. Ez vízálló, és többen tanácsolták, hogy ilyet válasszak mert ezzel kiküszöbölhetem ezt a problémát. A helyzet az, hogy nem lett jobb, sőt, még sötétebb csíkokat fest a szemem fölé. :/ Még akkor is, ha lepúderezem ott a bőrt...
Amugy teljesen természetes pillákat csinál, nem csomós, nem póklábas, de nem is különösebben dúsabb. Nekem azért bejönne, ha legalább azt az egy dolgot teljesítené, amiért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.