Essence

Ár:   €2.95   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: catastrophe, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   €2.95
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Krémes textúrája micro styling waxszal hosszantartó volument, íveltséget és tartást ad a szempilláknak.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 25.

Nagyon sokszor vettem újra ezt a szempillaspirált. Szinte műszempilla hatást ad, csak szépen kell vele dolgozni💗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 25.

Panni21

2020. február 1.

Van, amikor gyönyörű pillákat sikerül festenem vele, konkrétan mintha műszempillám lenne, máskor meg valahogy összetapad. Nem tudom, mitől függ.
Ugyanez vonatkozik a tartósságra is. Nemrég kibírt egy egész napot, ma meg a fele elmászott a szemhéjamra délutánra. Nem értem.
Olyan jó lenne pedig, mivel a festék állaga jó, a kefe ideális, két mozdulat és kész vagyok, holott más spirálokkal azért beletelik 5 percb ügyeskedésbe, míg elérem a kívánt végeredményt.
Árban nagyon jó, a szempilláim nem károsította eddig, igaz, lemosni tényleg nehézkes kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

birolaura

2020. január 10.

Hatalmas csalódás. Mindenki dícséri az essence spirálokat, gondoltam beruházom egyre. Lehet én fogtam ki egy korábban felnyitott verziót a drogériából, de a festék állaga ragadós, ebből adódóan a pillákat is inkább csomókba rendezte szétválasztás helyett. Első használatra valóban megemelte kicsit a pilláim, illetve műszempilla hatásúra hosszította, azonban többszöri használat után egyre csomósabbá vált a festék illetve a szaga is hamar megváltozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

dsstr1

2020. január 3.

Nagyon sok festéket vesz fel az ecset, így nem lehet vele szépen dolgozni. Kifejezetten tartósnak sem mondanám és azt sem vettem észre, hogy íveltebbek lennének tőle a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Ehlena

2019. december 16.

Egy másik Essence szempillaspirált használtam korábban, azzal nem volt gond, de valamilyen oknál fogva változatosságra vágytam, és erre esett a választásom. Hát kár volt. Rettenetesen csomósan lehet felvinni, a szempilláim összetapadnak tőle, nyűg használni. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Shine83

2019. november 29.

Katasztrofális.
Nagyon sok festèket hord fel,csúnya,ragacsos szempillákat csinál.
Száradás után pereg......
Utálom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Katasztrofális.
Nagyon sok festèket hord fel,csúnya,ragacsos szempillákat csinál.
Száradás után pereg......
Utálom

Dorotii66

2019. október 5.

Átlagos szempillaspirál, nem túl jó az állaga, nem csinál csodát, de nem is horribilis. Olcsó, egyszer megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Puszedli83

2019. augusztus 10.

Szép pillákat lehet vele csinálni.De csak akkor ha nem sietek.Ha tudom, hogy nincs sok időm a sminkre, akkor nem ezt fogom. Elég sok festéket vesz fel a keféje és csak össze tapadnak a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

RedSX

2019. május 19.

Vegyes érzelmeim vannak. Szép fekete, de nagyon sok terméket visz fel a keféje, így hamar pókláb szempillákat csinál ha nem figyel rá az ember. És nem sokszor van időm a lassú sminkeléshez. Nem nagyon göndöríti a szempillákat, pedig azt ígéri. Pár óra után lepörög, csomósodik. Talán az én szempilláimmal van a baj, de nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Kittens

2019. április 18.

Szép fekete DE!!!!! Csomós pillakat csinal össze tapadnak tőle a szálak és rendkívül kemény re köt meg....semmi rugalmasság .... a kefe se túl jó , lemosást kor szörnyen irritalta a szemem (nem a lemosó mert másik spirál hoz ugyanazt hazsnalom )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.