Essence

Ár:   €2.95   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: catastrophe, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   €2.95
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Krémes textúrája micro styling waxszal hosszantartó volument, íveltséget és tartást ad a szempilláknak.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Dorotii66

2019. október 5.

Átlagos szempillaspirál, nem túl jó az állaga, nem csinál csodát, de nem is horribilis. Olcsó, egyszer megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Puszedli83

2019. augusztus 10.

Szép pillákat lehet vele csinálni.De csak akkor ha nem sietek.Ha tudom, hogy nincs sok időm a sminkre, akkor nem ezt fogom. Elég sok festéket vesz fel a keféje és csak össze tapadnak a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

RedSX

2019. május 19.

Vegyes érzelmeim vannak. Szép fekete, de nagyon sok terméket visz fel a keféje, így hamar pókláb szempillákat csinál ha nem figyel rá az ember. És nem sokszor van időm a lassú sminkeléshez. Nem nagyon göndöríti a szempillákat, pedig azt ígéri. Pár óra után lepörög, csomósodik. Talán az én szempilláimmal van a baj, de nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Kittens

2019. április 18.

Szép fekete DE!!!!! Csomós pillakat csinal össze tapadnak tőle a szálak és rendkívül kemény re köt meg....semmi rugalmasság .... a kefe se túl jó , lemosást kor szörnyen irritalta a szemem (nem a lemosó mert másik spirál hoz ugyanazt hazsnalom )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Evelyn31

2019. április 2.

Nekem sajnos nem vált be. Lehet,hogy pont rosszat foghattam ki vagy vmi,de igazán semmit nem csinál a pilláimmal. Van ennél sokkal jobb Essence spirál. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

HChristelle

2019. március 27.

Szép és nagyon fekete, de sajnos az én szemem alá lefolyik egy pár óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Szép és nagyon fekete, de sajnos az én szemem alá lefolyik egy pár óra után.

ziza27

2019. február 22.

Szerencsés vagyok, mert sűrű és hosszú fekete szempilláim vannak, ezzel a spirállal pedig nagyon szépen tudom őket hangsúlyozni. Egyetértek az előttem szólókkal, valóban túl sok festéket vesz fel a spirál, így előfordul, hogy egy helyre sok festék kerül.
Nekem kibír egy teljes napot, nem folyik le/csúszik el. Leszedni viszont elég nehéz, mindenképp kétfázisú sminklemosóval érdemes nekiesni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

lilitemesvari

Korcsoport: < 18
2019. február 8.

Szép is meg jó is de azért vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 8.

Szép is meg jó is de azért vannak ennél jobbak is.

Dortya

2019. február 2.

Átlagos termék, nem vagyok tőle elájulva, viszont nem is csinál rossz pillákat. Megér egy próbát mert olcsó és tényleg nem annyira rossz, bár számomra nem ő a tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Candy21

2018. december 31.

Nem csinál csúnya pillákat ível és dúsít elég fekete a festék színe, viszont az állaga nem tetszik lehet én fogtam ki olyan dbot amit már kinyitottak, de elég ragadós és sűrű. A kefe sok festéket vesz fel kicsit tapaszt. A tartósságával nincs baj nem maszatolódik. Látványos vele a végeredmény, de nekem nem ő az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!