Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Gyémánt formájú keféjével és hosszabbító rostjaival extrém hosszú, dús pillákat eredményez.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
fruzskai

2020. február 5.

Az első Tati által ajánlott drogériás termék, amit beszereztem, és te jó ég ez valami fantasztikus! Régóta keresem a lila Astor spirál helyett valami olyat, ami legalább negyed annyit tud, mint az. Eddig ez áll hozzá a legközelebb. Szépen dúsít, hosszabbít és azt hiszem ível is (azzal nem nagyon kell segítség, így néha nehéz megmondani). Ami nekem nagyon fontos, hogy elég könnyen lemosható, ennek ellenére nem kenődik a nap folyamán. Nagyon szeretem, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

marcsi1233

2019. november 18.

Jó áron kap az ember jó terméket, egyik youtuber hatására vettem meg, bár kevés szempillaspirált használok, mert nem szeretem, ha pereg, de ez nem pereg. Egyedül a lemosás problémás számomra, mindig marad még rajtam egy kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Toothfairy

2019. november 12.

Ami számomra fontos egy szempillaspirálnál:
-ne kenődjön, mert elég mélyen ülő szemeim vannak
-ne peregjen
-legyen kedvező árú, mert a szőke pilláim miatt sokat használom, illetve higiéniai okokból nagyon gyakran vásárolok újat
-szép fekete, dús, hosszú szempillákat lehessen vele létrehozni
-a kefe megfelelő mennyiségű festéket vegyen fel, könnyen, kényelmesen lehessen használni
Ez teljesíti ezeket a feltételeket, az egyetlen negatívuma, hogy szinte lehetetlen lemosni. Persze mondhatjuk, hogy ez azt mutatja, hogy tartós, de ezt tényleg nagyon nehéz eltávolítani.
Mivel tényleg mindig ki vannak festve a szempilláim, nagyon sok spirált használtam már el életem során, és emiatt nagyon sokfélét volt már lehetőségem kipróbálni, de nekem ez vált be eddig az egyik legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Ami számomra fontos egy szempillaspirálnál:
-ne kenődjön, mert elég mélyen ülő szemeim vannak
-ne peregjen
-szép fekete, dús, hosszú szempillákat lehessen vele létrehozni

RCC

2019. november 10.

Update: Tévedtem, újravettem azóta :D Az elején nagyon macerás, sok festéket vesz fel, de utána sietős reggeleken is gyorsan megvan. Mostanság inkább visszafogott sminkeket készítek, míg mikor először próbáltam sokkal erősebben festettem a szemem, az mellé ez kevés volt, de jelenleg meg vagyok vele elégedve.

Egész jó spirál, a keféjét nagyon szerettem, de most hogy elfogyott nem hiszem, hogy újraveszem. Nem mondhatnám, hogy durván látványos az eredmény, de azért hosszabbít és tartós, nem potyog nap közben (lemosni se könnyű, de ez lehet a lemosó hibája). Nem rossz, főleg az árához képest, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

lenizsu

2019. október 9.

Lassan szárad, mint a hasonló árkategóriás több spirál. Szép fekete színe van. Nem pereg, nem potyog, nem kenődik, bár rajtam egyik sem szokott. Hosszít, dúsít. Extrém ígéretet nálam nem váltotta be. Lemosni nehéz volt. Kb. 4 hétig tudtam használni minden nap, egy rétegben, egy másik termékkel kombinálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Marcsika0720

2019. szeptember 19.

Ez a szempillaspirál az új kedvenc. Egyszerűen csak ódákat tudok zengeni róla. Óriási, dús, hosszú pillákat lehet vele csinálni tényleg mintha műszempillám lenne. Az ára igen kedvező, szerintem ennyi pénzért megéri kipróbálni. A nap folyamán nem potyog, nem kenődik. Ami egy kicsit nehézkes az az eltávoltítás, de mire való egy jó micellásviz. 😀 Minden forintját megéri, tuti újraveszem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Kimi

2019. július 28.

Az az érzésem az essence szempillaspirálokkal kapcsolatban, hogy kizárólag a csomagolás és a kefe különbözik a többitől a festék ugyanaz. Szép hosszú, fekete pillákat csinál, de nekem ez a kefe nem igazán vált be. Sok festéket vesz fel mégis kevésnek bizonyul használat közben, hiába trükközök nem férek olyan koncentráltan a szempilláimhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Cat21

2019. május 30.

Szeretem de nehéz hasznàlni mert sok festéket vesz fel a keféje. Viszont szép, hosszú, eléggé fekete pillàkat eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

brigditd

2019. március 30.

Semmi extra se hosszabb se dúsabb pilláim se lettek, olcsó és szép fekete de ennyi. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Anheszenamon

2019. március 26.

Nem életem spirálja, de egész szép végeredményt lehet elérni vele. Második rétegben már hajlamos tapasztani a pillákat, könnyen pókláb hatást kaphatunk ha nem vigyázunk. Ami még negatívum volt számomra, hogy már felbontáskor is olyan szárazkásnak tűnt a termék, mintha már ki lett volna bontva a boltban. Persze ha ez történt akkor ez nem a szempillaspirál hibája, csak megjegyeztem. Az ára miatt csak egy csillagot vonok le, mert ennyi pénzért nem vártam csodát. Egynek elmegy, el fogom használni, de keresgélek tovább, vagy visszatérek a Maybelline Lash Sensational szempillaspirálra, amit már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.