Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Gyémánt formájú keféjével és hosszabbító rostjaival extrém hosszú, dús pillákat eredményez.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Cat21

2019. május 30.

Szeretem de nehéz hasznàlni mert sok festéket vesz fel a keféje. Viszont szép, hosszú, eléggé fekete pillàkat eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

brigditd

2019. március 30.

Semmi extra se hosszabb se dúsabb pilláim se lettek, olcsó és szép fekete de ennyi. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Anheszenamon

2019. március 26.

Nem életem spirálja, de egész szép végeredményt lehet elérni vele. Második rétegben már hajlamos tapasztani a pillákat, könnyen pókláb hatást kaphatunk ha nem vigyázunk. Ami még negatívum volt számomra, hogy már felbontáskor is olyan szárazkásnak tűnt a termék, mintha már ki lett volna bontva a boltban. Persze ha ez történt akkor ez nem a szempillaspirál hibája, csak megjegyeztem. Az ára miatt csak egy csillagot vonok le, mert ennyi pénzért nem vártam csodát. Egynek elmegy, el fogom használni, de keresgélek tovább, vagy visszatérek a Maybelline Lash Sensational szempillaspirálra, amit már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

HChristelle

2019. január 27.

Amikor felrakom, akkor nagyon szép főleg dúsító hatása van, viszont egy pár óra után elkezd lefolyni a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Nora24

2019. január 15.

Az első 5 használat során gyönyörűen kiemelte a hosszú pillàimat ,néhány ismerős azt hitte hogy 3d műszempillàm van.
De sajnos már most kezd becsomósodni,kicsit csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

De sajnos már most kezd becsomósodni,kicsit csalódott vagyok.

browning

2019. január 7.

Jó spirál, kicsit ez is sok festéket vesz fel, de kellő ügyességgel le lehet húzkodni a tubus falán (bár kinek van kedve ezzel szöszölni hajnalban??..). Szép pillákat csinál. A kefe alakja miatt kicsit nehéz elérni a külső és belső pillákat- pont ott picike a kefe- de ez a saját szem-geometriám baja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

RCC

2018. december 11.

Egész jó spirál, a keféjét nagyon szerettem, de most hogy elfogyott nem hiszem, hogy újraveszem. Nem mondhatnám, hogy durván látványos az eredmény, de azért hosszabbít és tartós, nem potyog nap közben (lemosni se könnyű, de ez lehet a lemosó hibája). Nem rossz, főleg az árához képest, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

kittyiorg

2018. október 7.

Imádom! Gyönyőrű hosszú pilláim vannak tőle. Kis odafigyelést igényel, mivel sok festéket vesz fel a kefe, de kis gyakorlással tökéletesen lehet kezelni és szuper a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

zsucci93

2018. július 29.

Nekem a kedvencem volt. Most hogy elfogyott, nem vettem meg újra, de még biztosan vissza fogok térni hozzá. Nem hosszabbít extrém módon sokat, de nagyon dúsít, amit imádtam. Picit pereg rajtam, de semmi zavaró :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

hofeherkivi

2018. július 23.

Nem igazán vált be, annak ellenére hogy elvileg hosszabbít, nekem csutkábbak a szempilláim mint egy sima spirállal. Óvatosan bánva vele és kombinálva másik spirállal elhasználható, de így is hajlamos csomósodni. Azok a kis mikroszálak amik benne vannak hajlamosak kikötni az ember szemében ami nem valami kellemes és borzasztó nehéz kiszedni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!