Essence

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FanniV, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:   9,7 g

Limitált kiadás

Az átmenetes pirosító végtelen lehetőséget kínál, használatával színt és ezzel életet vihetsz a sminkedbe az alapozás után.

Ralynna

2018. november 11.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Nem szoktam látatlanban az internetről sminket rendelni, de annyira megfogott ennek a képe, hogy amikor rájöttem, h itthon nem lesz az üzletekben megrendeltem. Jó ötlet volt, maximálisan elégedett vagyok vele. Jól állnak nekem a lilás pirosítók, de abból olyan kevés van, bővíteni akartam a készletemet. Jól eldolgozható, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

FanniV

2018. szeptember 22.

Nekem nagyon bevált, nagyszerű, tartós színt biztosít. Felvinni óvatosan ajánlom, elég pigmentált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.