Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:   3,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Két árnyalat keveredik ebben a márvány hatású rúzsban, mely magas pigmentációt és krémes végeredményt nyújt.

2 árnyalatban kapható

chi0731

2019. január 28.

A lila és a barna árnyalatot is beszereztem.
A lila árnyalat a kedvencem lett, nagyon szép meleg árnyalat, és a márványos hatás folytán nem mindig egységes a szín, amitől csak még izgalmasabb tud lenni.
A barna, sajnos, az én világos bőrszínemmel elég szürkés hatású lett, így az nem lett kedvenc.
Mind a két szín, krémes állagú, hidratálja az ajkaimat, és bár nem túl tartós, de ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

A lila és a barna árnyalatot is beszereztem.

LittleSpark

2018. augusztus 13.

Igazán különleges kis rúzs számomra. Az hogy kis dobozban lehet kapni mint a high-end rúzsokat talán még jobban kelleti magát. A lila változatát vettem meg, ami felkenve egy igazán erős élettel teli lila szín, meleg tónusú. Ősszel szerintem le se fogom tudni tenni :D Krémes állagú, könnyű vele dolgozni. Egyetlen gyengesége, hogy nem tartós. De még 1000ft sincs szóval ezért én nem vonok le csillagot. Jóval drágább rúzsok is kopnak le ennyi idő alatt. Szóval nekem egy igazi kis különlegesség az egyre bővülő gyűjteményemben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin