Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Spoons, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   3,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Vízbázisú formulája extrém fényes, vizes hatású ajkakat eredményez.

anna22

2017. november 28.

05 - Ocean Girl
A szerelmem. NAGYON JÓ! Annyira hihetetlenül könnyű viselet, egyáltalán nem zsíros, tényleg vizes hatású, könnyű, gyorsan szárad és ahhh. :D Nagyon finom, könnyű illata van, megszáradva már annyira nem vizes, de fényes, és gyönyörű színe van, jól pigmentált. *-*
Furcsa íze van, de hát nem azért van, hogy megegyük. :D
Mindet akarom. *o*

UP: Aha. Most vagy ez romlott meg, vagy én... Teljesen másképp emlékeztem az elejéről - egy ideje nem használtam, most pár hete újra előkaptam -, most már nem kellemes viselet, érzem a számon végig, nem olyan könnyed. NEM ÉRTEM! De nem vonok le csillagot, mert ki tudja....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

05 - Ocean Girl
Furcsa íze van, de hát nem azért van, hogy megegyük. :D
Mindet akarom. *o*

Pirkko

2017. november 18.

Könnyű viselni, nem ragad, és nagyon finom az illata. Viszont nem túlságosan tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Limmi

2017. május 22.

Kíváncsi voltam rá, így megvettem az Ocean Girl árnyalatot. Nagyon jól pigmentált, erőteljes színe van. Könnyű viselni, sokat használom, nagyon megszerettem ezt a szájfényt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.