Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 13.

2014 júniusi trendkiadás

4 árnyalatban

• Have A Break
  • Life Is Better When You Surf
  • Stand up And Puddle
  • Crush On Blue

Szancs96

2016. június 8.

Szuper színek, szerettem nagyon, igazi nyári, kellemes csillogást adott a szemnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Hoagirl

2014. szeptember 17.

02 Crush on Blue árnyalat tulajdonosa vagyok, ami a legsötétebb kék a képen. Nagyon-nagyon szép színe van, igazi tengerészkék. Tetszik, hogy amikor lecsavartam a tetejét, külön le volt fóliázva, így be sem száradt és nem nyúlt bele senki. Bárcsak mindegyik termék ilyen lenne! Az állaga nagyon meglepett, a zselé és a kocsonya között helyezkedik el, könnyen kenhető, de ha megbököm az ecsettel, kicsit röcög... :) Néhol kis csillámok is vannak benne, ami azért nem túl praktikus, mert csomós lesz tőle a festék és emiatt nehezebben kezelhető. De mivel kevés csillám van benne, ezért ez a probléma elenyésző energiát emészt fel használatkor, csak kicsit jobban oda kell figyelni. Viszont a tartóssága pocsék, én tusvonalat húztam vele, de fél óra múlva már mindenhol volt belőle, a precízen meghúzott vonalam beazonosíthatatlan pacává vált. Még gondolkodom rajta mégis hogy tudnám használni, mert a színe tényleg nagyon tetszik. Egyelőre csak három csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

kisszokebarbie

2014. augusztus 5.

a "kozepes" kek van meg , meg elesben nem probaltam, csak belenyukaltam de isteni szine van :))
(tesom hozta nemetbol, ott mar nem "titkoljak" ezeket a kincseket)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

(tesom hozta nemetbol, ott mar nem "titkoljak" ezeket a kincseket)

bogcsilike

2014. július 1.

A képen találhatóak közül csak a legvilágosabb kék hiányzik, a többi pont megvan. Nagyon tetszenek, szépek, praktikusak és rendkívül pigmentáltak, tartósak. (meg is lepődtem rajta) :D Még nem nagyon kapható, úgy jutottam hozzá, hogy Rossmann- ban dolgozom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.