Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2015. április 13.

2014 júniusi trendkiadás

Nem számít, hogy szörfözni vagy evezni szeretsz a wave goddess pirosító csodás arcpírt biztosít neked a nyaralás összes napján. Különösen hosszantartó a speciális “tintás” textúrának köszönhetően.

01 loose your heart on the board árnyalatban érhető el

pampamacska

2015. február 6.

tetszik, bár nem túl tartós és nem túl erős, de felkenve kellemes színe van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

tetszik, bár nem túl tartós és nem túl erős, de felkenve kellemes színe van :)

kémecske

2014. október 18.

Nekem tetszik, intenzív a színe (az én hulla-fehér bőrömön), de nagyon gyorsan fog felviszem és ha nem dolgozom el egyből akkor az a csík ott marad! ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

ágica

2014. augusztus 27.

A catrice hasonló termékét kerestem, de azt már sehol nem találtam, így kárpótlásul megvettem ezt. Az üvegben narancsos árnyalatúnak tűnik, de a tartalma valójában rózsaszín, lehet építeni, de mivel elég erős a színe (nekem meg fehér a bőröm:D) ezért nálam ez nem szükséges.
Orcákon nagyon természetes hatású, nincsenek benne csillámok, mégsem teljesen matt, inkább természetesen ragyogó, üde. Viszont gyorsan el kell dolgozni, főleg az almácskáknál, mert hajlamos foltosodni, szóval igényel egy kis gyakorlást. Ha megszárad, akkor csak sminklemosóval jön le, megpróbáltam vízzel lemosni, meg sem mozdult. Az ujjakat is befogja, szóval érdemes minél gyorsabban kezet mosni:)
Szájra is kipróbáltam, itt is nagyon szép rózsás színt ad, és elég tartós (evés-ivás után is csak kopik, először csak alig, utána egyre jobban), de szárít, szóval én tettem rá ajakbalzsamot/szájfényt.
Engem nem befolyásol, de az illata elég kellemetlen, de gyorsan elillan. Íze nincs, az ajkakon nem érződik, max. akkor, ha kiszáradt, cserepes bőrre vittük fel.
Szerintem nagyon megéri azt a kb 800 Ft-ot, de csodaszernek nem mondanám:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Szerintem nagyon megéri azt a kb 800 Ft-ot, de csodaszernek nem mondanám:)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol